III Liga Kobiet

Grupa III liga

  • UKS Esperanto
  • SPS Konstancin Jeziorna
  • GLKS Nadarzyn
  • UKS Lesznowola
  • UKS Orlęta Raszyn
  • MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki
  • WTS INOVATIV Warka
  • KS Halinów
  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • EASY WRAP Trójka Kobyłka
-
III liga-3 2020-10-08 19:30 GLKS Nadarzyn - KS Halinów I Szuty Przemysław II Klepacz Krzysztof Sekretarz Śliwerski Łukasz
III liga-2 2020-10-10 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Gałecka Ewa II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Ślęzak Szymon
III liga-5 2020-10-10 16:00 UKS Orlęta Raszyn - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Daszkowska Katarzyna II Cichocki Mateusz Sekretarz Baran Józef
III liga-4 2020-10-11 18:00 UKS Lesznowola - WTS INOVATIV Warka I Jakubowska Martyna II Naduk Jacek Sekretarz Molenda Lucjan
III liga-10 2020-10-15 19:00 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna I Myszkowski Marcin II Molenda Lucjan Sekretarz Smater Patrycja
III liga-7 2020-10-18 15:30 WTS INOVATIV Warka - UKS Orlęta Raszyn I Minda Piotr II Zajc Paweł Sekretarz Andrzejewski Piotr
III liga-9 2020-10-18 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn I Nowicki Łukasz II Lipiński Krzysztof Sekretarz Gałecka Ewa
III liga-66 2020-10-24 10:00 GLKS Nadarzyn - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Klepacz Krzysztof II Gago Michał Sekretarz Lukowski Tomasz
III liga-13 2020-10-25 18:00 UKS Lesznowola - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Filip Adam II Białek Piotr Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
III liga-11 2020-10-29 20:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - SPS Konstancin Jeziorna I Papież Leszek II Szuty Przemysław Sekretarz Rzeszotarska Magdalena
III liga-6 2020-11-05 20:15 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Molenda Lucjan II Filimoniuk Mirosław Sekretarz Szyszko Henryk
III liga-16 2020-11-07 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - WTS INOVATIV Warka I Ogórkis Andrzej II Molenda Lucjan Sekretarz Cichońska Weronika
III liga-19 2020-11-07 12:30 UKS Esperanto - UKS Lesznowola I Guzy Przemysław II Gago Michał Sekretarz Dykałowicz Magda
III liga-17 2020-11-08 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Orlęta Raszyn I Śliwerski Łukasz II Jakubowska Martyna Sekretarz Gruszczyński Roch
III liga-23 2020-11-14 11:30 UKS Orlęta Raszyn - UKS Esperanto I Gałecka Ewa II Główczak Marcin Sekretarz Janus Aleksandra
III liga-21 2020-11-15 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - GLKS Nadarzyn I Makowski Łukasz II Molenda Lucjan Sekretarz Rzeszotarska Magdalena
III liga-22 2020-11-15 18:00 UKS Lesznowola - SPS Konstancin Jeziorna I Gruszczyński Daniel II Ogórkis Andrzej Sekretarz Góral Anna
III liga-24 2020-11-15 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Kurzepa Krzysztof II Śliwerski Łukasz Sekretarz Janus Aleksandra
III liga-25 2020-11-15 18:00 WTS INOVATIV Warka - KS Halinów I Zajc Paweł II Kozieł Michał Sekretarz Tosza Bohdan
III liga-26 2020-11-21 19:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - KS Halinów I Nowicki Łukasz II Gago Michał Sekretarz Sołtykiewicz Grzegorz
III liga-28 2020-11-21 12:30 UKS Esperanto - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Zielińska Katarzyna II Król Piotr Sekretarz Kośla Henryk
III liga-27 2020-11-22 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - WTS INOVATIV Warka I Góral Anna II Ogórkis Andrzej Sekretarz Lipińska Anna
III liga-29 2020-11-22 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Orlęta Raszyn I Szuty Przemysław II Makaruk Agnieszka Sekretarz Molenda Lucjan
III liga-33 2020-11-28 17:00 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - SPS Konstancin Jeziorna I Ogórkis Andrzej II Herbik Marcin Sekretarz Żelazny Adam Główny: Żelazny Adam
III liga-35 2020-11-28 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Halinów I Andrzejewski Piotr II Kapusta Krzysztof Sekretarz Turski Piotr
III liga-31 2020-11-29 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Lesznowola I Gałecka Ewa II Trzewik Piotr Sekretarz Kułak Zbigniew Główny: Kułak Zbigniew
III liga-34 2020-11-29 15:00 WTS INOVATIV Warka - UKS Esperanto I Ogórkis Andrzej II Lipiński Krzysztof Sekretarz Głód Wojciech Główny: Głód Wojciech
III liga-59 2020-11-29 18:00 KS Halinów - UKS Orlęta Raszyn I Góral Anna II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Kruszewski Krzysztof
III liga-37 2020-12-04 19:30 UKS Esperanto - KS Halinów I Wielgoszyńska Paulina II Zielińska Katarzyna Sekretarz Jędrak Dominik
III liga-36 2020-12-05 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Śliwerski Łukasz II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Rzeszotarska Magdalena
III liga-38 2020-12-05 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - WTS INOVATIV Warka I Guzy Przemysław II Szuty Przemysław Sekretarz Engelard Marcin
III liga-39 2020-12-05 10:00 GLKS Nadarzyn - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Gruszczyński Daniel II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Lukowski Tomasz
III liga-40 2020-12-06 18:00 UKS Lesznowola - UKS Orlęta Raszyn I Gruszczyński Daniel II Trzewik Piotr Sekretarz Śliwerski Łukasz
III liga-18 2020-12-08 20:30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Halinów I Trzewik Piotr II Ogórkis Andrzej Sekretarz Dobosz Wiktor
III liga-44 2020-12-12 18:00 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna I Główczak Marcin II Janik Tomasz Sekretarz Komenda Jakub
III liga-41 2020-12-13 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Orlęta Raszyn I Bednarek Remigiusz II Opiłowski Maciej Sekretarz Gruszczyński Roch
III liga-42 2020-12-13 17:00 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Lesznowola I Filip Adam II Nowicki Łukasz Sekretarz Smater Patrycja
III liga-43 2020-12-13 15:30 WTS INOVATIV Warka - GLKS Nadarzyn I Wach Sławomir II Podziński Janusz Sekretarz Ochocka Magdalena
III liga-45 2020-12-13 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto I Szczykutowicz Maciej II Kozieł Michał Sekretarz Niewiarowska Magdalena Główny: Niewiarowska Magdalena
III liga-15 2020-12-15 20:30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - WTS INOVATIV Warka I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Molenda Lucjan
III liga-48 2020-12-19 19:00 KS Halinów - GLKS Nadarzyn I Filip Adam II Janik Tomasz Sekretarz Trzewik Piotr
III liga-50 2020-12-19 11:00 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Orlęta Raszyn I Filimoniuk Mirosław II Szyszko Henryk Sekretarz Molenda Lucjan
III liga-46 2020-12-20 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Esperanto I Daszkowska Katarzyna II Klepacz Krzysztof Sekretarz Wielgoszyńska Paulina
III liga-47 2020-12-20 17:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS Konstancin Jeziorna I Zimoch Mateusz II Pięta Piotr Sekretarz Kondrat Michał
III liga-49 2020-12-20 15:00 WTS INOVATIV Warka - UKS Lesznowola I Podziński Janusz II Wach Sławomir Sekretarz Tosza Bohdan
III liga-51 2021-01-10 15:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Zimoch Mateusz II Ogórkis Andrzej Sekretarz Opiłowski Maciej
III liga-53 2021-01-10 10:30 UKS Lesznowola - KS Halinów I Nowicki Łukasz II Guzy Przemysław Sekretarz Skorupa Robert
III liga-57 2021-01-15 19:00 UKS Esperanto - GLKS Nadarzyn I Klepacz Krzysztof II Góral Anna Sekretarz Kępka Gabriela
III liga-54 2021-01-16 11:00 GLKS Nadarzyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Główczak Marcin II Gruszczyński Daniel Sekretarz Mosiołek Wioletta
III liga-58 2021-01-17 12:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Lesznowola I Kurzepa Krzysztof II Śliwerski Łukasz Sekretarz Gruszczyński Daniel
III liga-56 2021-01-25 20:30 SPS Konstancin Jeziorna - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Trzewik Piotr II Cichocki Mateusz Sekretarz Kruszewski Krzysztof
III liga-55 2021-01-29 19:00 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto I Papież Leszek II Białek Piotr Sekretarz Gago Michał
III liga-60 2021-01-30 16:30 WTS INOVATIV Warka - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Andrzejewski Piotr II Kotala Tomasz Sekretarz Kiliszek Mateusz
III liga-52 2021-02-06 16:00 UKS Orlęta Raszyn - WTS INOVATIV Warka I Kurzepa Krzysztof II Pięta Piotr Sekretarz Mosiołek Wioletta
III liga-63 2021-02-06 18:00 KS Halinów - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I Klepacz Krzysztof II Kociałkowski Jacek Sekretarz Główczak Marcin
III liga-61 2021-02-07 15:00 WTS INOVATIV Warka - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Głód Wojciech II Fokt Artur Sekretarz Dryja Maciej
III liga-12 2021-02-11 20:00 GLKS Nadarzyn - UKS Esperanto I Główczak Marcin II Klepacz Krzysztof Sekretarz Turski Piotr
III liga-30 2021-02-13 18:00 GLKS Nadarzyn - UKS Lesznowola I Białek Piotr II Zielińska Katarzyna Sekretarz Ogieniewska Olga
III liga-68 2021-02-13 11:00 UKS Esperanto - UKS Orlęta Raszyn I Kasica Michał II Filip Adam Sekretarz Kondrat Michał
III liga-8 2021-02-14 18:00 KS Halinów - UKS Lesznowola I Makowski Łukasz II Papież Leszek Sekretarz Gago Michał
III liga-77 2021-02-18 20:00 GLKS Nadarzyn - UKS Orlęta Raszyn I Gruszczyński Daniel II Kosiacki Piotr Sekretarz Śliwerski Łukasz
III liga-67 2021-02-19 20:00 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Lesznowola I Kosiorek Adam II Szuty Przemysław Sekretarz Kasica Michał
III liga-62 2021-02-20 12:00 UKS Orlęta Raszyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Pięta Piotr II Papież Leszek Sekretarz Kurzepa Krzysztof
III liga-65 2021-02-25 20:00 GLKS Nadarzyn - SPS Konstancin Jeziorna I Gałecka Ewa II Gago Michał Sekretarz Polak Paulina
III liga-71 2021-02-27 18:00 KS Halinów - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Daszkowska Katarzyna II Wielgoszyńska Paulina Sekretarz Skorupa Robert
III liga-73 2021-02-27 11:00 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Esperanto I Szyszko Henryk II Filimoniuk Mirosław Sekretarz Molenda Lucjan
III liga-75 2021-02-27 15:30 UKS Lesznowola - GLKS Nadarzyn I Kociałkowski Jacek II Kurzepa Krzysztof Sekretarz Walesiak Franciszek
III liga-64 2021-02-28 18:00 UKS Lesznowola - UKS Esperanto I Opiłowski Maciej II Kosiorek Adam Sekretarz Skorupa Robert
III liga-72 2021-02-28 18:30 WTS INOVATIV Warka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Ogórkis Andrzej II Lipiński Krzysztof Sekretarz Twardowski Maciej Główny: Twardowski Maciej
III liga-74 2021-02-28 12:30 UKS Orlęta Raszyn - SPS Konstancin Jeziorna I Cieślak Mateusz II Papuda Dorota Sekretarz Ślęzak Szymon
III liga-1 2021-03-05 19:00 UKS Esperanto - EASY WRAP Trójka Kobyłka I Główczak Marcin II Zielińska Katarzyna Sekretarz Włodarczyk Mikołaj
III liga-14 2021-03-06 16:00 UKS Orlęta Raszyn - KS Halinów I Naduk Jacek II Papież Leszek Sekretarz Mosiołek Wioletta
III liga-78 2021-03-06 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I II Sekretarz
III liga-79 2021-03-06 15:00 UKS Esperanto - WTS INOVATIV Warka I II Sekretarz
III liga-76 2021-03-07 18:00 UKS Lesznowola - EASY WRAP Trójka Kobyłka I II Sekretarz
III liga-80 2021-03-07 14:00 KS Halinów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I II Sekretarz
III liga-69 2021-03-09 20:30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I II Sekretarz
III liga-20 2021-03-11 20:00 SPS Konstancin Jeziorna - GLKS Nadarzyn I Cieślak Mateusz II Trzewik Piotr Sekretarz Komenda Jakub
III liga-82 2021-03-13 18:00 KS Halinów - UKS Esperanto I II Sekretarz
III liga-84 2021-03-13 10:30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn I II Sekretarz
III liga-81 2021-03-14 18:00 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I II Sekretarz
III liga-83 2021-03-14 17:00 WTS INOVATIV Warka - SPS Konstancin Jeziorna I II Sekretarz
III liga-85 2021-03-14 12:00 UKS Orlęta Raszyn - UKS Lesznowola I II Sekretarz
III liga-88 2021-03-20 10:00 GLKS Nadarzyn - WTS INOVATIV Warka I II Sekretarz
III liga-89 2021-03-20 17:00 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów I II Sekretarz
III liga-90 2021-03-20 15:00 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I II Sekretarz
III liga-86 2021-03-21 12:00 UKS Orlęta Raszyn - EASY WRAP Trójka Kobyłka I II Sekretarz
III liga-87 2021-03-21 18:00 UKS Lesznowola - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I II Sekretarz
III liga-32 2021-05-30 12:00 UKS Orlęta Raszyn - GLKS Nadarzyn I Rymko Michał II nieobsadzony Sekretarz Świrski Tomasz
III liga-70 2021-07-02 18:00 KS Halinów - WTS INOVATIV Warka I Gałecka Ewa II Nowicki Łukasz Sekretarz Baran Józef