Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Grom Przytyk 131307539
2Volley SKK Belsk Duży 131307551
3Bór Regut 131307560
4SPS Konstancin Jeziorna 131307563
5UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 131307970
6GKS Jastrzębia 100037079
7UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II100036375
8SPS Radmot Jedlińsk 100036075
9GKS YABU Sadownik Błędów 100035175
10Promotor Gózd 100033975
1 2020-10-18 SPS Radmot Jedlińsk - Bór Regut 0:3 (22:25, 23:25, 15:25)
2 2020-10-14 KS Grom Przytyk - Promotor Gózd 3:0 (25:8, 25:21, 25:10)
3 2020-10-16 GKS YABU Sadownik Błędów - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (13:25, 16:25, 22:25)
4 2020-10-18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)
5 2020-10-17 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS Jastrzębia 3:0 (25:21, 25:22, 29:27)
6 2020-10-24 Bór Regut - GKS Jastrzębia 0:0
7 2020-10-24 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
8 2020-10-24 Volley SKK Belsk Duży - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
9 2020-10-23 KS Grom Przytyk - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
10 2020-10-25 SPS Radmot Jedlińsk - Promotor Gózd 0:0
11 2020-11-08 Promotor Gózd - Bór Regut 0:0
12 2020-10-30 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
13 2020-11-08 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - KS Grom Przytyk 0:0
14 2020-10-30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Volley SKK Belsk Duży 0:0
15 2020-11-08 GKS Jastrzębia - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
16 2020-11-14 Bór Regut - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
17 2020-11-15 Volley SKK Belsk Duży - GKS Jastrzębia 0:0
18 2020-11-13 KS Grom Przytyk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
19 2020-11-15 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
20 2020-11-13 Promotor Gózd - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
21 2020-11-20 GKS YABU Sadownik Błędów - Bór Regut 0:0
22 2020-11-22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - Promotor Gózd 0:0
23 2020-11-21 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
24 2020-11-22 GKS Jastrzębia - KS Grom Przytyk 0:0
25 2020-11-22 SPS Konstancin Jeziorna - Volley SKK Belsk Duży 0:0
26 2020-11-28 Bór Regut - Volley SKK Belsk Duży 0:0
27 2020-11-27 KS Grom Przytyk - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
28 2020-11-29 SPS Radmot Jedlińsk - GKS Jastrzębia 0:0
29 2020-11-25 Promotor Gózd - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
30 2020-11-25 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
31 2020-12-06 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - Bór Regut 0:0
32 2020-12-01 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
33 2020-11-28 GKS Jastrzębia - Promotor Gózd 0:0
34 2020-12-05 SPS Konstancin Jeziorna - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
35 2020-12-06 Volley SKK Belsk Duży - KS Grom Przytyk 0:0
36 2020-12-12 Bór Regut - KS Grom Przytyk 0:0
37 2020-12-13 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży 0:0
38 2020-12-13 Promotor Gózd - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
39 2020-12-11 GKS YABU Sadownik Błędów - GKS Jastrzębia 0:0
40 2020-12-13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
41 2020-12-19 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Bór Regut 0:0
42 2020-12-20 GKS Jastrzębia - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
43 2020-12-19 SPS Konstancin Jeziorna - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
44 2020-12-20 Volley SKK Belsk Duży - Promotor Gózd 0:0
45 2020-12-16 KS Grom Przytyk - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
46 2021-01-09 Bór Regut - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
47 2021-01-08 KS Grom Przytyk - Promotor Gózd 0:0
48 2021-01-10 Volley SKK Belsk Duży - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
49 2021-01-10 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
50 2021-01-10 GKS Jastrzębia - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
51 2021-01-09 GKS Jastrzębia - Bór Regut 0:0
52 2021-01-23 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
53 2021-01-23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - Volley SKK Belsk Duży 0:0
54 2021-01-15 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Grom Przytyk 0:0
55 2021-01-20 Promotor Gózd - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
56 2021-02-06 Bór Regut - Promotor Gózd 0:0
57 2021-02-07 SPS Radmot Jedlińsk - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
58 2021-02-03 KS Grom Przytyk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
59 2021-02-07 Volley SKK Belsk Duży - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
60 2021-02-06 SPS Konstancin Jeziorna - GKS Jastrzębia 0:0
61 2021-02-13 SPS Konstancin Jeziorna - Bór Regut 0:0
62 2021-02-21 GKS Jastrzębia - Volley SKK Belsk Duży 0:0
63 2021-02-11 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Grom Przytyk 0:0
64 2021-02-21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
65 2021-02-12 GKS YABU Sadownik Błędów - Promotor Gózd 0:0
66 2021-02-27 Bór Regut - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
67 2021-02-28 Promotor Gózd - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
68 2021-02-28 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
69 2021-02-24 KS Grom Przytyk - GKS Jastrzębia 0:0
70 2021-02-28 Volley SKK Belsk Duży - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
71 2021-03-07 Volley SKK Belsk Duży - Bór Regut 0:0
72 2021-03-06 SPS Konstancin Jeziorna - KS Grom Przytyk 0:0
73 2021-03-07 GKS Jastrzębia - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
74 2021-03-04 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Promotor Gózd 0:0
75 2021-03-07 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
76 2021-03-13 Bór Regut - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
77 2021-03-12 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
78 2021-03-10 Promotor Gózd - GKS Jastrzębia 0:0
79 2021-03-14 SPS Radmot Jedlińsk - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
80 2021-03-12 KS Grom Przytyk - Volley SKK Belsk Duży 0:0
81 2021-03-19 KS Grom Przytyk - Bór Regut 0:0
82 2021-03-21 Volley SKK Belsk Duży - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
83 2021-03-20 SPS Konstancin Jeziorna - Promotor Gózd 0:0
84 2021-03-18 GKS Jastrzębia - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
85 2021-03-17 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
86 2021-03-27 Bór Regut - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
87 2021-03-28 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - GKS Jastrzębia 0:0
88 2021-03-26 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
89 2021-03-24 Promotor Gózd - Volley SKK Belsk Duży 0:0
90 2021-03-28 SPS Radmot Jedlińsk - KS Grom Przytyk 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Płock 131307766
2KS Halinów 131307768
3KPS Siedlce II131319688
4Olymp Błonie 100138896
5KS Siatkarz Ząbki 100036877
6SPS GOSiR Mrozy 100036677
7KS Huragan Wołomin 0000000
8MUKS Tie-Break Piastów 0000000
9SPS Volley Ostrołęka 0000000
1 2020-10-18 KPS Płock - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:21, 27:25, 25:20)
2 2020-10-18 KPS Siedlce II - Olymp Błonie 3:1 (19:25, 27:25, 25:17, 25:21)
3 2020-10-18 KS Halinów - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (26:24, 26:24, 25:20)
4 2020-10-28 MUKS Tie-Break Piastów - SPS Volley Ostrołęka 0:0
5 2021-01-24 KPS Płock - KS Huragan Wołomin 0:0
6 2021-01-17 KPS Siedlce II - SPS GOSiR Mrozy 0:0
7 2021-01-24 KS Halinów - Olymp Błonie 0:0
8 2020-10-24 MUKS Tie-Break Piastów - KS Siatkarz Ząbki 0:0
9 2021-01-30 KS Huragan Wołomin - KPS Siedlce II 0:0
10 2021-01-30 SPS GOSiR Mrozy - KS Halinów 0:0
11 2021-02-07 Olymp Błonie - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
12 2021-01-31 KS Siatkarz Ząbki - SPS Volley Ostrołęka 0:0
13 2021-02-21 KS Halinów - KS Huragan Wołomin 0:0
14 2021-02-21 KPS Siedlce II - KPS Płock 0:0
15 2021-02-20 MUKS Tie-Break Piastów - SPS GOSiR Mrozy 0:0
16 2021-02-20 SPS Volley Ostrołęka - Olymp Błonie 0:0
17 2021-02-27 KS Huragan Wołomin - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
18 2021-02-28 KPS Płock - KS Halinów 0:0
19 2021-02-27 SPS GOSiR Mrozy - SPS Volley Ostrołęka 0:0
20 2021-02-28 Olymp Błonie - KS Siatkarz Ząbki 0:0
21 2021-03-06 SPS Volley Ostrołęka - KS Huragan Wołomin 0:0
22 2021-03-06 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Płock 0:0
23 2021-03-07 KS Halinów - KPS Siedlce II 0:0
24 2021-03-07 KS Siatkarz Ząbki - SPS GOSiR Mrozy 0:0
25 2021-03-13 KS Huragan Wołomin - KS Siatkarz Ząbki 0:0
26 2021-03-14 KPS Płock - SPS Volley Ostrołęka 0:0
27 2020-12-06 KPS Siedlce II - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
28 2021-03-13 SPS GOSiR Mrozy - Olymp Błonie 0:0
29 2021-03-21 Olymp Błonie - KS Huragan Wołomin 0:0
30 2021-03-21 KS Siatkarz Ząbki - KPS Płock 0:0
31 2021-03-20 SPS Volley Ostrołęka - KPS Siedlce II 0:0
32 2020-12-12 MUKS Tie-Break Piastów - KS Halinów 0:0
33 2021-03-27 KS Huragan Wołomin - SPS GOSiR Mrozy 0:0
34 2021-03-28 KPS Płock - Olymp Błonie 0:0
35 2021-03-28 KPS Siedlce II - KS Siatkarz Ząbki 0:0
36 2021-03-28 KS Halinów - SPS Volley Ostrołęka 0:0
37 2021-01-09 SPS GOSiR Mrozy - KPS Płock 0:0
38 2021-01-10 Olymp Błonie - KPS Siedlce II 0:0
39 2021-01-10 KS Siatkarz Ząbki - KS Halinów 0:0
40 2021-01-09 SPS Volley Ostrołęka - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
41 2020-10-24 KS Huragan Wołomin - KPS Płock 0:0
42 2020-10-24 SPS GOSiR Mrozy - KPS Siedlce II 0:0
43 2020-10-25 Olymp Błonie - KS Halinów 0:0
44 2021-01-17 KS Siatkarz Ząbki - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
45 2020-11-08 KPS Siedlce II - KS Huragan Wołomin 0:0
46 2020-11-08 KS Halinów - SPS GOSiR Mrozy 0:0
47 2020-11-07 MUKS Tie-Break Piastów - Olymp Błonie 0:0
48 2020-11-08 SPS Volley Ostrołęka - KS Siatkarz Ząbki 0:0
49 2020-11-11 KS Huragan Wołomin - KS Halinów 0:0
50 2020-11-15 KPS Płock - KPS Siedlce II 0:0
51 2020-11-14 SPS GOSiR Mrozy - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
52 2020-11-15 Olymp Błonie - SPS Volley Ostrołęka 0:0
53 2020-11-21 MUKS Tie-Break Piastów - KS Huragan Wołomin 0:0
54 2020-11-22 KS Halinów - KPS Płock 0:0
55 2020-11-21 SPS Volley Ostrołęka - SPS GOSiR Mrozy 0:0
56 2020-11-22 KS Siatkarz Ząbki - Olymp Błonie 0:0
57 2020-11-28 KS Huragan Wołomin - SPS Volley Ostrołęka 0:0
58 2020-11-29 KPS Płock - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
59 2020-11-29 KPS Siedlce II - KS Halinów 0:0
60 2020-11-28 SPS GOSiR Mrozy - KS Siatkarz Ząbki 0:0
61 2020-12-06 KS Siatkarz Ząbki - KS Huragan Wołomin 0:0
62 2020-12-05 SPS Volley Ostrołęka - KPS Płock 0:0
63 2021-03-13 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Siedlce II 0:0
64 2020-12-06 Olymp Błonie - SPS GOSiR Mrozy 0:0
65 2020-12-13 KS Huragan Wołomin - Olymp Błonie 0:0
66 2020-12-13 KPS Płock - KS Siatkarz Ząbki 0:0
67 2020-12-13 KPS Siedlce II - SPS Volley Ostrołęka 0:0
68 2021-03-21 KS Halinów - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
69 2020-12-19 SPS GOSiR Mrozy - KS Huragan Wołomin 0:0
70 2020-12-20 Olymp Błonie - KPS Płock 0:0
71 2020-12-20 KS Siatkarz Ząbki - KPS Siedlce II 0:0
72 2020-12-19 SPS Volley Ostrołęka - KS Halinów 0:0