Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 1543144451202909
2KS Huragan Wołomin 15371341101212973
3SPS Volley Ostrołęka 153512401813071167
4KPS Płock 153311362013001199
5UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 153110321711181038
6MUKS Volley Płock 15239282612051196
7MUKS Tie-Break Piastów 15217283013011243
8UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 17155214112301439
9KS Siatkarz Ząbki 15144183511031250
10WKS Astra Warszawa 16114174111881364
11UMKS Gwardia Legionowo 1582164111471319
12Olymp Błonie 165184510431259
1 2020-01-18 KS Huragan Wołomin - KPS Płock 1:3 (21:25, 22:25, 27:25, 21:25)
2 2020-01-19 KS Siatkarz Ząbki - UMKS Gwardia Legionowo 2:3 (25:21, 22:25, 25:23, 13:25, 8:15)
3 2020-02-06 SPS Volley Ostrołęka - WKS Astra Warszawa 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)
4 2020-01-19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MUKS Tie-Break Piastów 1:3 (20:25, 25:23, 10:25, 17:25)
5 2020-01-19 Olymp Błonie - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:3 (18:25, 25:27, 22:25)
6 2020-01-18 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - MUKS Volley Płock 0:3 (23:25, 19:25, 26:28)
7 2020-01-25 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Huragan Wołomin 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)
8 2020-01-26 MUKS Volley Płock - Olymp Błonie 3:0 (25:20, 25:11, 25:15)
9 2020-01-21 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:20, 25:14, 25:14)
10 2020-01-25 MUKS Tie-Break Piastów - SPS Volley Ostrołęka 2:3 (25:14, 25:23, 15:25, 17:25, 14:16)
11 2020-01-25 WKS Astra Warszawa - KS Siatkarz Ząbki 3:1 (25:16, 23:25, 25:23, 25:22)
12 2019-10-27 UMKS Gwardia Legionowo - KPS Płock 0:3 (14:25, 22:25, 16:25)
13 2020-02-01 KS Huragan Wołomin - UMKS Gwardia Legionowo 3:0 (25:15, 25:10, 25:16)
14 2020-02-02 KPS Płock - WKS Astra Warszawa 3:1 (25:20, 13:25, 25:13, 25:17)
15 2020-02-02 KS Siatkarz Ząbki - MUKS Tie-Break Piastów 0:3 (25:27, 17:25, 20:25)
16 2020-02-01 SPS Volley Ostrołęka - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 3:2 (25:13, 25:22, 22:25, 23:25, 15:11)
17 2020-02-02 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MUKS Volley Płock 2:3 (25:22, 17:25, 25:20, 23:25, 13:15)
18 2020-02-02 Olymp Błonie - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (21:25, 18:25, 25:27)
19 2020-02-06 Olymp Błonie - KS Huragan Wołomin 0:3 (18:25, 23:25, 19:25)
20 2020-02-04 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:17, 25:23, 25:12)
21 2020-02-08 MUKS Volley Płock - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (16:25, 22:25, 20:25)
22 2020-02-08 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:16, 25:13, 25:15)
23 2019-11-16 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Płock 1:3 (19:25, 25:19, 21:25, 22:25)
24 2020-02-08 WKS Astra Warszawa - UMKS Gwardia Legionowo 3:2 (25:23, 25:22, 15:25, 19:25, 15:10)
25 2019-11-23 KS Huragan Wołomin - WKS Astra Warszawa 3:0 (25:17, 25:16, 25:19)
26 2020-02-23 UMKS Gwardia Legionowo - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
27 2020-02-23 KPS Płock - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
28 2020-02-23 KS Siatkarz Ząbki - MUKS Volley Płock 0:0
29 2020-02-22 SPS Volley Ostrołęka - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
30 2020-02-09 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Olymp Błonie 3:1 (25:21, 16:25, 25:18, 25:23)
31 2020-03-01 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Huragan Wołomin 0:0
32 2020-03-01 Olymp Błonie - SPS Volley Ostrołęka 0:0
33 2020-02-29 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Siatkarz Ząbki 0:0
34 2020-02-29 MUKS Volley Płock - KPS Płock 0:0
35 2020-02-29 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - UMKS Gwardia Legionowo 0:0
36 2020-02-29 MUKS Tie-Break Piastów - WKS Astra Warszawa 0:0
37 2019-12-08 KS Huragan Wołomin - MUKS Tie-Break Piastów 3:0 (25:21, 27:25, 25:19)
38 2020-03-07 WKS Astra Warszawa - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
39 2020-03-08 UMKS Gwardia Legionowo - MUKS Volley Płock 0:0
40 2020-03-08 KPS Płock - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
41 2020-03-08 KS Siatkarz Ząbki - Olymp Błonie 0:0
42 2020-03-08 SPS Volley Ostrołęka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
43 2020-03-14 SPS Volley Ostrołęka - KS Huragan Wołomin 0:0
44 2020-03-13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Siatkarz Ząbki 0:0
45 2020-03-15 Olymp Błonie - KPS Płock 0:0
46 2020-03-14 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UMKS Gwardia Legionowo 0:0
47 2020-03-14 MUKS Volley Płock - WKS Astra Warszawa 0:0
48 2020-03-15 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
49 2020-03-21 KS Huragan Wołomin - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
50 2020-03-21 MUKS Tie-Break Piastów - MUKS Volley Płock 0:0
51 2020-03-21 WKS Astra Warszawa - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
52 2020-03-22 UMKS Gwardia Legionowo - Olymp Błonie 0:0
53 2020-03-22 KPS Płock - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
54 2020-03-22 KS Siatkarz Ząbki - SPS Volley Ostrołęka 0:0
55 2020-03-29 KS Siatkarz Ząbki - KS Huragan Wołomin 0:0
56 2020-01-04 SPS Volley Ostrołęka - KPS Płock 3:0 (25:19, 26:24, 25:19)
57 2020-04-30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UMKS Gwardia Legionowo 0:0
58 2019-12-29 Olymp Błonie - WKS Astra Warszawa 3:0 (25:22, 25:21, 25:18)
59 2020-03-28 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
60 2020-03-28 MUKS Volley Płock - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
61 2020-04-04 KS Huragan Wołomin - MUKS Volley Płock 0:0
62 2020-04-04 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
63 2020-04-04 MUKS Tie-Break Piastów - Olymp Błonie 0:0
64 2020-01-11 WKS Astra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (23:25, 21:25, 21:25)
65 2020-04-05 UMKS Gwardia Legionowo - SPS Volley Ostrołęka 0:0
66 2020-04-05 KPS Płock - KS Siatkarz Ząbki 0:0
67 2020-01-19 KPS Płock - KS Huragan Wołomin 2:3 (27:29, 25:22, 25:23, 16:25, 10:15)
68 2019-10-20 UMKS Gwardia Legionowo - KS Siatkarz Ząbki 1:3 (23:25, 25:18, 17:25, 27:29)
69 2019-10-13 WKS Astra Warszawa - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (25:20, 18:25, 15:25, 20:25)
70 2019-10-19 MUKS Tie-Break Piastów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:16, 25:11, 25:14)
71 2019-10-20 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - Olymp Błonie 3:0 (25:17, 25:12, 25:11)
72 2019-10-19 MUKS Volley Płock - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (13:25, 19:25, 17:25)
73 2019-11-19 KS Huragan Wołomin - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0 (25:11, 25:10, 25:10)
74 2019-10-27 Olymp Błonie - MUKS Volley Płock 0:3 (21:25, 22:25, 21:25)
75 2019-10-25 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:3 (16:25, 11:25, 24:26)
76 2019-10-26 SPS Volley Ostrołęka - MUKS Tie-Break Piastów 2:3 (21:25, 27:25, 25:14, 14:25, 10:15)
77 2019-10-27 KS Siatkarz Ząbki - WKS Astra Warszawa 3:1 (22:25, 25:18, 25:23, 25:20)
78 2020-01-26 KPS Płock - UMKS Gwardia Legionowo 3:1 (24:26, 25:19, 25:21, 25:16)
79 2019-11-10 UMKS Gwardia Legionowo - KS Huragan Wołomin 0:3 (13:25, 21:25, 21:25)
80 2019-11-09 WKS Astra Warszawa - KPS Płock 1:3 (17:25, 25:23, 20:25, 17:25)
81 2019-12-04 MUKS Tie-Break Piastów - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:23, 25:21, 25:15)
82 2019-11-10 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:16, 25:21, 25:21)
83 2019-11-10 MUKS Volley Płock - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 (25:19, 20:25, 20:25, 25:11, 15:9)
84 2019-11-09 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Olymp Błonie 3:0 (25:22, 25:18, 25:16)
85 2019-11-16 KS Huragan Wołomin - Olymp Błonie 3:0 (25:17, 25:11, 25:17)
86 2019-11-15 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (19:25, 21:25, 22:25)
87 2019-11-16 SPS Volley Ostrołęka - MUKS Volley Płock 3:0 (25:22, 25:21, 25:18)
88 2019-11-17 KS Siatkarz Ząbki - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:3 (27:29, 15:25, 15:25)
89 2020-02-08 KPS Płock - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (24:26, 25:20, 25:19, 25:23)
90 2019-11-17 UMKS Gwardia Legionowo - WKS Astra Warszawa 1:3 (15:25, 25:19, 11:25, 19:25)
91 2020-02-22 WKS Astra Warszawa - KS Huragan Wołomin 0:0
92 2019-11-23 MUKS Tie-Break Piastów - UMKS Gwardia Legionowo 3:1 (21:25, 25:23, 25:18, 25:20)
93 2019-11-23 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - KPS Płock 3:0 (25:20, 25:20, 27:25)
94 2019-11-23 MUKS Volley Płock - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:18, 25:20, 27:25)
95 2019-11-23 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Volley Ostrołęka 2:3 (18:25, 25:16, 25:19, 25:27, 13:15)
96 2019-11-24 Olymp Błonie - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2:3 (21:25, 25:18, 25:14, 23:25, 14:16)
97 2019-12-01 KS Huragan Wołomin - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:20, 25:12, 25:21)
98 2019-12-01 SPS Volley Ostrołęka - Olymp Błonie 3:0 (25:23, 25:21, 25:14)
99 2019-12-01 KS Siatkarz Ząbki - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (23:25, 20:25, 14:25)
100 2019-12-01 KPS Płock - MUKS Volley Płock 3:0 (25:19, 25:17, 26:24)
101 2019-12-01 UMKS Gwardia Legionowo - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:3 (19:25, 13:25, 19:25)
102 2019-12-01 WKS Astra Warszawa - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (20:25, 27:25, 25:22, 25:23)
103 2020-03-07 MUKS Tie-Break Piastów - KS Huragan Wołomin 0:0
104 2019-12-07 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - WKS Astra Warszawa 3:0 (25:17, 25:9, 25:7)
105 2019-12-07 MUKS Volley Płock - UMKS Gwardia Legionowo 3:2 (22:25, 25:23, 23:25, 33:31, 18:16)
106 2019-12-07 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KPS Płock 3:1 (25:18, 25:15, 20:25, 25:18)
107 2019-12-08 Olymp Błonie - KS Siatkarz Ząbki 0:3 (21:25, 23:25, 18:25)
108 2019-12-08 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (25:23, 18:25, 15:25, 23:25)
109 2019-12-14 KS Huragan Wołomin - SPS Volley Ostrołęka 3:2 (25:14, 16:25, 25:19, 22:25, 15:11)
110 2019-12-15 KS Siatkarz Ząbki - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:14, 25:23, 29:27)
111 2019-12-15 KPS Płock - Olymp Błonie 3:0 (25:15, 25:23, 25:14)
112 2019-12-15 UMKS Gwardia Legionowo - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (23:25, 17:25, 19:25)
113 2019-12-14 WKS Astra Warszawa - MUKS Volley Płock 0:3 (15:25, 27:29, 15:25)
114 2019-12-14 MUKS Tie-Break Piastów - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:3 (22:25, 25:27, 20:25)
115 2019-12-21 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - KS Huragan Wołomin 3:1 (25:13, 24:26, 25:21, 25:13)
116 2019-12-21 MUKS Volley Płock - MUKS Tie-Break Piastów 3:2 (25:20, 17:25, 26:24, 26:28, 16:14)
117 2019-12-20 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - WKS Astra Warszawa 3:1 (23:25, 25:23, 25:21, 28:26)
118 2019-12-22 Olymp Błonie - UMKS Gwardia Legionowo 0:3 (23:25, 23:25, 22:25)
119 2019-12-21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KPS Płock 0:3 (25:27, 19:25, 29:31)
120 2019-12-21 SPS Volley Ostrołęka - KS Siatkarz Ząbki 3:1 (24:26, 25:18, 25:21, 25:13)
121 2020-01-04 KS Huragan Wołomin - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:16, 25:21, 25:21)
122 2020-03-29 KPS Płock - SPS Volley Ostrołęka 0:0
123 2020-01-05 UMKS Gwardia Legionowo - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2:3 (25:16, 16:25, 21:25, 25:21, 11:15)
124 2020-03-28 WKS Astra Warszawa - Olymp Błonie 0:0
125 2020-01-04 MUKS Tie-Break Piastów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (21:25, 24:26, 17:25)
126 2020-01-04 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - MUKS Volley Płock 3:1 (25:21, 25:22, 20:25, 25:20)
127 2020-01-11 MUKS Volley Płock - KS Huragan Wołomin 0:3 (27:29, 20:25, 15:25)
128 2020-01-07 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:3 (14:25, 21:25, 24:26)
129 2020-01-12 Olymp Błonie - MUKS Tie-Break Piastów 2:3 (25:20, 16:25, 25:20, 14:25, 13:15)
130 2020-02-16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - WKS Astra Warszawa 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)
131 2020-01-11 SPS Volley Ostrołęka - UMKS Gwardia Legionowo 3:0 (25:23, 25:10, 25:19)
132 2020-01-12 KS Siatkarz Ząbki - KPS Płock 2:3 (25:18, 26:24, 21:25, 18:25, 8:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1WTS Klondaik Warka 113010305858661
2SPS Radmot Jedlińsk 112910329978796
3Bór Regut 11279309928781
4SPS Konstancin Jeziorna 112172313856730
5KS Halinów 112072316870790
6GKS YABU Sadownik Błędów 111131526868945
7Promotor Gózd 10931022634755
8SPS GOSiR Mrozy 1083923670751
9PTS Pionki 1062924620786
10GKS Jastrzębia 1210236648935
1 2019-10-26 WTS Klondaik Warka - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)
2 2019-10-27 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Halinów 2:3 (19:25, 25:21, 25:22, 22:25, 6:15)
3 2019-10-27 SPS Radmot Jedlińsk - Bór Regut 2:3 (25:14, 23:25, 25:22, 24:26, 11:15)
4 2019-10-26 Promotor Gózd - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (10:25, 27:29, 24:26)
5 2019-10-26 PTS Pionki - GKS Jastrzębia 3:0 (25:16, 25:18, 25:18)
6 2019-11-09 SPS GOSiR Mrozy - GKS Jastrzębia 3:0 (25:21, 25:16, 25:19)
7 2019-11-02 SPS Konstancin Jeziorna - PTS Pionki 3:0 (25:21, 25:15, 25:21)
8 2019-11-02 Bór Regut - Promotor Gózd 3:0 (25:15, 25:21, 25:17)
9 2019-11-03 KS Halinów - SPS Radmot Jedlińsk 2:3 (25:23, 16:25, 21:25, 25:21, 10:15)
10 2019-10-19 WTS Klondaik Warka - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:16, 25:18, 25:11)
11 2019-11-17 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS GOSiR Mrozy 0:3 (23:25, 16:25, 21:25)
12 2019-11-17 SPS Radmot Jedlińsk - WTS Klondaik Warka 3:0 (27:25, 25:14, 25:19)
13 2019-11-16 Promotor Gózd - KS Halinów 0:3 (20:25, 14:25, 20:25)
14 2019-11-16 PTS Pionki - Bór Regut 1:3 (29:31, 25:22, 14:25, 20:25)
15 2019-11-16 GKS Jastrzębia - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (11:25, 10:25, 20:25)
16 2019-11-23 SPS GOSiR Mrozy - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (23:25, 20:25, 26:28)
17 2019-11-23 Bór Regut - GKS Jastrzębia 3:0 (25:14, 25:12, 25:14)
18 2019-11-24 KS Halinów - PTS Pionki 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
19 2019-11-23 WTS Klondaik Warka - Promotor Gózd 3:0 (25:15, 25:10, 25:11)
20 2019-11-22 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (25:21, 26:28, 15:25, 21:25)
21 2019-12-01 SPS Radmot Jedlińsk - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:19, 25:18, 25:10)
22 2019-11-30 Promotor Gózd - GKS YABU Sadownik Błędów 1:3 (25:27, 20:25, 25:21, 12:25)
23 2019-11-30 PTS Pionki - WTS Klondaik Warka 0:3 (21:25, 18:25, 18:25)
24 2019-11-30 GKS Jastrzębia - KS Halinów 0:3 (13:25, 15:25, 15:25)
25 2019-11-30 SPS Konstancin Jeziorna - Bór Regut 0:3 (27:29, 17:25, 18:25)
26 2019-12-07 SPS GOSiR Mrozy - Bór Regut 0:3 (24:26, 21:25, 15:25)
27 2019-12-08 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)
28 2019-12-07 WTS Klondaik Warka - GKS Jastrzębia 3:0 (25:12, 25:15, 25:8)
29 2019-12-06 GKS YABU Sadownik Błędów - PTS Pionki 3:1 (24:26, 25:22, 25:23, 25:18)
30 2019-12-08 SPS Radmot Jedlińsk - Promotor Gózd 3:0 (25:20, 25:13, 25:18)
31 2019-12-14 Promotor Gózd - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)
32 2019-12-14 PTS Pionki - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (21:25, 9:25, 23:25)
33 2019-12-14 GKS Jastrzębia - GKS YABU Sadownik Błędów 0:3 (22:25, 15:25, 20:25)
34 2019-12-14 SPS Konstancin Jeziorna - WTS Klondaik Warka 1:3 (27:29, 17:25, 25:22, 19:25)
35 2019-12-14 Bór Regut - KS Halinów 3:0 (25:19, 25:23, 25:16)
36 2019-12-21 SPS GOSiR Mrozy - KS Halinów 0:3 (17:25, 22:25, 21:25)
37 2019-12-21 WTS Klondaik Warka - Bór Regut 3:1 (25:23, 25:21, 23:25, 25:18)
38 2019-12-22 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Konstancin Jeziorna 1:3 (20:25, 25:23, 25:27, 23:25)
39 2019-12-22 SPS Radmot Jedlińsk - GKS Jastrzębia 3:0 (25:10, 25:17, 25:17)
40 2019-12-21 Promotor Gózd - PTS Pionki 3:1 (25:17, 21:25, 25:22, 25:22)
41 2020-05-31 PTS Pionki - SPS GOSiR Mrozy 0:0
42 2020-01-18 GKS Jastrzębia - Promotor Gózd 0:3 (16:25, 21:25, 20:25)
43 2020-01-18 SPS Konstancin Jeziorna - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (25:23, 22:25, 22:25, 22:25)
44 2020-01-18 Bór Regut - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:19, 25:17, 25:15)
45 2020-01-19 KS Halinów - WTS Klondaik Warka 0:3 (23:25, 21:25, 19:25)
46 2020-01-25 SPS GOSiR Mrozy - WTS Klondaik Warka 0:3 (16:25, 21:25, 19:25)
47 2020-01-26 KS Halinów - GKS YABU Sadownik Błędów 3:2 (25:23, 25:19, 19:25, 25:27, 15:12)
48 2020-01-25 Bór Regut - SPS Radmot Jedlińsk 2:3 (25:23, 19:25, 25:22, 22:25, 15:17)
49 2020-02-22 SPS Konstancin Jeziorna - Promotor Gózd 0:0
50 2020-01-25 GKS Jastrzębia - PTS Pionki 0:3 (22:25, 24:26, 15:25)
51 2020-02-01 GKS Jastrzębia - SPS GOSiR Mrozy 2:3 (22:25, 21:25, 25:23, 25:21, 13:15)
52 2020-02-01 PTS Pionki - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
53 2020-02-02 Promotor Gózd - Bór Regut 0:3 (15:25, 14:25, 22:25)
54 2020-02-02 SPS Radmot Jedlińsk - KS Halinów 3:0 (25:22, 25:17, 25:21)
55 2019-11-10 GKS YABU Sadownik Błędów - WTS Klondaik Warka 0:3 (16:25, 17:25, 24:26)
56 2020-02-22 SPS GOSiR Mrozy - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
57 2020-02-22 WTS Klondaik Warka - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
58 2020-02-23 KS Halinów - Promotor Gózd 0:0
59 2020-02-22 Bór Regut - PTS Pionki 0:0
60 2020-02-15 SPS Konstancin Jeziorna - GKS Jastrzębia 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
61 2020-02-29 SPS Konstancin Jeziorna - SPS GOSiR Mrozy 0:0
62 2020-02-29 GKS Jastrzębia - Bór Regut 0:0
63 2020-02-29 PTS Pionki - KS Halinów 0:0
64 2020-02-29 Promotor Gózd - WTS Klondaik Warka 0:0
65 2020-03-01 SPS Radmot Jedlińsk - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
66 2020-03-07 SPS GOSiR Mrozy - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
67 2020-03-08 GKS YABU Sadownik Błędów - Promotor Gózd 0:0
68 2020-03-07 WTS Klondaik Warka - PTS Pionki 0:0
69 2020-03-08 KS Halinów - GKS Jastrzębia 0:0
70 2020-03-07 Bór Regut - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
71 2020-03-14 Bór Regut - SPS GOSiR Mrozy 0:0
72 2020-03-14 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów 0:0
73 2020-03-14 GKS Jastrzębia - WTS Klondaik Warka 0:0
74 2020-03-14 PTS Pionki - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
75 2020-03-14 Promotor Gózd - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
76 2020-03-21 SPS GOSiR Mrozy - Promotor Gózd 0:0
77 2020-03-22 SPS Radmot Jedlińsk - PTS Pionki 0:0
78 2020-03-22 GKS YABU Sadownik Błędów - GKS Jastrzębia 0:0
79 2020-03-21 WTS Klondaik Warka - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
80 2020-03-22 KS Halinów - Bór Regut 0:0
81 2020-03-29 KS Halinów - SPS GOSiR Mrozy 0:0
82 2020-03-28 Bór Regut - WTS Klondaik Warka 0:0
83 2020-03-28 SPS Konstancin Jeziorna - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
84 2020-03-28 GKS Jastrzębia - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
85 2020-03-28 PTS Pionki - Promotor Gózd 0:0
86 2020-04-04 SPS GOSiR Mrozy - PTS Pionki 0:0
87 2020-04-05 Promotor Gózd - GKS Jastrzębia 0:0
88 2020-04-05 SPS Radmot Jedlińsk - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
89 2020-04-03 GKS YABU Sadownik Błędów - Bór Regut 0:0
90 2020-04-04 WTS Klondaik Warka - KS Halinów 0:0