Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Volley Ostrołęka 5114148484430
2Bór Regut 5104137474440
3KS Huragan Wołomin 5931110469453
4KPS Siedlce II5821212510515
5SPS Radmot Jedlińsk 22145206194
6KS Grom Przytyk 21036182206
7KS Halinów 21026177203
8UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 20016114175
1 2021-04-10 KS Grom Przytyk - KS Huragan Wołomin 2:3 (25:23, 23:25, 21:25, 25:21, 12:15)
2 2021-04-12 KS Huragan Wołomin - KS Grom Przytyk 3:1 (25:11, 25:22, 22:25, 25:18)
3 2021-04-10 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (27:25, 11:25, 12:25, 11:25)
4 2021-04-18 SPS Volley Ostrołęka - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0 (25:15, 25:18, 25:20)
5 2021-04-12 KPS Siedlce II - SPS Radmot Jedlińsk 3:1 (25:21, 25:21, 23:25, 25:22)
6 2021-04-16 SPS Radmot Jedlińsk - KPS Siedlce II 3:2 (25:20, 26:28, 25:13, 26:28, 15:7)
7 2021-04-10 KS Halinów - Bór Regut 0:3 (23:25, 20:25, 17:25)
8 2021-04-17 Bór Regut - KS Halinów 3:2 (24:26, 25:14, 33:35, 27:25, 19:17)
9 2021-04-24 KS Huragan Wołomin - Bór Regut 3:1 (25:20, 25:22, 22:25, 25:19)
10 2021-05-01 Bór Regut - KS Huragan Wołomin 3:2 (25:22, 22:25, 25:18, 22:25, 15:8)
11 2021-04-30 SPS Volley Ostrołęka - KPS Siedlce II 3:2 (25:20, 25:14, 19:25, 24:26, 15:13)
12 2021-04-24 KPS Siedlce II - SPS Volley Ostrołęka 3:2 (25:19, 18:25, 23:25, 25:18, 15:6)
13 2021-05-08 SPS Volley Ostrołęka - KPS Siedlce II 3:2 (26:24, 28:26, 23:25, 16:25, 15:12)
14 2021-05-08 Bór Regut - KS Huragan Wołomin 3:0 (26:24, 25:21, 25:23)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Bór Regut 184616501414971138
2SPS Radmot Jedlińsk 184014442315441372
3KS Grom Przytyk 183713452516211465
4UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 183312402815201471
5SPS Konstancin Jeziorna 18339403216231574
6Volley SKK Belsk Duży 18258323514511468
7UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II18227303713901481
8Promotor Gózd 18165224012981465
9GKS YABU Sadownik Błędów 18124184612991536
10GKS Jastrzębia 1862105112291502
1 2020-10-18 SPS Radmot Jedlińsk - Bór Regut 0:3 (22:25, 23:25, 15:25)
2 2020-10-14 KS Grom Przytyk - Promotor Gózd 3:0 (25:8, 25:21, 25:10)
3 2020-10-16 GKS YABU Sadownik Błędów - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (13:25, 16:25, 22:25)
4 2020-10-18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)
5 2020-10-17 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS Jastrzębia 3:0 (25:21, 25:22, 29:27)
6 2020-10-24 Bór Regut - GKS Jastrzębia 3:0 (25:14, 25:14, 25:11)
7 2020-10-24 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (22:25, 17:25, 19:25)
8 2020-10-24 Volley SKK Belsk Duży - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 3:0 (25:22, 25:22, 29:27)
9 2021-01-20 KS Grom Przytyk - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:20, 25:23, 25:16)
10 2020-10-25 SPS Radmot Jedlińsk - Promotor Gózd 3:1 (25:18, 22:25, 25:8, 25:18)
11 2020-11-08 Promotor Gózd - Bór Regut 0:3 (14:25, 22:25, 20:25)
12 2020-12-22 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Radmot Jedlińsk 2:3 (21:25, 25:23, 21:25, 27:25, 11:15)
13 2020-11-08 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - KS Grom Przytyk 1:3 (21:25, 21:25, 30:28, 23:25)
14 2020-10-30 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Volley SKK Belsk Duży 1:3 (21:25, 18:25, 25:19, 20:25)
15 2020-11-08 GKS Jastrzębia - SPS Konstancin Jeziorna 3:2 (25:21, 25:18, 24:26, 18:25, 15:13)
16 2020-11-14 Bór Regut - SPS Konstancin Jeziorna 3:2 (25:17, 22:25, 21:25, 25:20, 15:6)
17 2020-11-15 Volley SKK Belsk Duży - GKS Jastrzębia 3:0 (25:16, 26:24, 25:15)
18 2020-11-13 KS Grom Przytyk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 2:3 (23:25, 22:25, 25:22, 25:12, 11:15)
19 2020-11-15 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 3:0 (25:15, 25:18, 25:14)
20 2021-01-13 Promotor Gózd - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:19, 25:19, 25:14)
21 2020-11-20 GKS YABU Sadownik Błędów - Bór Regut 0:3 (19:25, 21:25, 22:25)
22 2020-11-22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - Promotor Gózd 3:0 (25:17, 25:12, 25:20)
23 2020-11-22 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (25:22, 21:25, 23:25, 18:25)
24 2020-11-22 GKS Jastrzębia - KS Grom Przytyk 1:3 (22:25, 34:32, 17:25, 22:25)
25 2020-11-22 SPS Konstancin Jeziorna - Volley SKK Belsk Duży 3:1 (19:25, 25:23, 26:24, 25:18)
26 2020-11-28 Bór Regut - Volley SKK Belsk Duży 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
27 2020-11-27 KS Grom Przytyk - SPS Konstancin Jeziorna 1:3 (25:21, 20:25, 21:25, 22:25)
28 2020-11-29 SPS Radmot Jedlińsk - GKS Jastrzębia 3:0 (25:20, 25:17, 25:17)
29 2020-11-25 Promotor Gózd - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 1:3 (25:20, 21:25, 13:25, 18:25)
30 2020-11-25 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 3:1 (17:25, 25:17, 25:17, 26:24)
31 2020-12-06 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - Bór Regut 2:3 (20:25, 25:19, 25:20, 18:25, 10:15)
32 2020-12-01 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS YABU Sadownik Błędów 0:3 (18:25, 35:37, 24:26)
33 2020-12-06 GKS Jastrzębia - Promotor Gózd 3:1 (25:22, 25:20, 18:25, 25:22)
34 2020-12-05 SPS Konstancin Jeziorna - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (25:17, 16:25, 12:25, 16:25)
35 2020-12-06 Volley SKK Belsk Duży - KS Grom Przytyk 2:3 (25:20, 22:25, 25:21, 21:25, 11:15)
36 2020-12-12 Bór Regut - KS Grom Przytyk 0:3 (23:25, 24:26, 22:25)
37 2020-12-13 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)
38 2020-12-13 Promotor Gózd - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
39 2021-03-20 GKS YABU Sadownik Błędów - GKS Jastrzębia 3:2 (23:25, 27:29, 25:9, 25:22, 15:12)
40 2020-12-13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 2:3 (25:21, 22:25, 19:25, 25:15, 9:15)
41 2020-12-19 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Bór Regut 1:3 (25:22, 12:25, 20:25, 22:25)
42 2021-01-31 GKS Jastrzębia - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:3 (17:25, 23:25, 16:25)
43 2020-12-19 SPS Konstancin Jeziorna - GKS YABU Sadownik Błędów 3:1 (25:23, 25:15, 19:25, 25:17)
44 2020-12-20 Volley SKK Belsk Duży - Promotor Gózd 3:2 (25:20, 22:25, 25:18, 20:25, 15:12)
45 2021-02-13 KS Grom Przytyk - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (25:20, 24:26, 22:25, 23:25)
46 2021-01-31 Bór Regut - SPS Radmot Jedlińsk 3:0 (25:22, 25:13, 25:20)
47 2021-01-08 Promotor Gózd - KS Grom Przytyk 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
48 2021-02-09 Volley SKK Belsk Duży - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (29:27, 25:21, 25:17)
49 2021-02-24 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 2:3 (17:25, 25:23, 26:24, 23:25, 11:15)
50 2021-01-10 GKS Jastrzębia - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (21:25, 18:25, 18:25)
51 2021-01-17 GKS Jastrzębia - Bór Regut 0:3 (18:25, 19:25, 23:25)
52 2021-01-23 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Konstancin Jeziorna 3:2 (28:26, 12:25, 18:25, 25:22, 15:13)
53 2021-01-23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - Volley SKK Belsk Duży 3:2 (19:25, 25:20, 25:18, 15:25, 15:11)
54 2021-01-15 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Grom Przytyk 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)
55 2021-01-20 Promotor Gózd - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (18:25, 25:21, 17:25, 23:25)
56 2021-02-06 Bór Regut - Promotor Gózd 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)
57 2021-02-07 SPS Radmot Jedlińsk - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:14, 25:20, 25:18)
58 2021-02-03 KS Grom Przytyk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 3:0 (25:17, 28:26, 25:23)
59 2021-02-07 Volley SKK Belsk Duży - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 1:3 (19:25, 25:17, 15:25, 13:25)
60 2021-02-06 SPS Konstancin Jeziorna - GKS Jastrzębia 3:0 (25:15, 25:16, 25:15)
61 2021-02-13 SPS Konstancin Jeziorna - Bór Regut 2:3 (25:23, 19:25, 24:26, 25:23, 11:15)
62 2021-02-21 GKS Jastrzębia - Volley SKK Belsk Duży 0:3 (23:25, 16:25, 23:25)
63 2021-02-11 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Grom Przytyk 0:3 (16:25, 15:25, 16:25)
64 2021-02-21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - SPS Radmot Jedlińsk 2:3 (14:25, 26:24, 17:25, 25:20, 18:20)
65 2021-02-12 GKS YABU Sadownik Błędów - Promotor Gózd 1:3 (20:25, 26:28, 25:20, 22:25)
66 2021-02-27 Bór Regut - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
67 2021-02-28 Promotor Gózd - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:3 (14:25, 23:25, 19:25)
68 2021-02-28 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3 (24:26, 14:25, 20:25)
69 2021-02-24 KS Grom Przytyk - GKS Jastrzębia 3:0 (25:22, 25:18, 27:25)
70 2021-02-28 Volley SKK Belsk Duży - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (24:26, 25:27, 20:25)
71 2021-03-07 Volley SKK Belsk Duży - Bór Regut 0:3 (19:25, 15:25, 22:25)
72 2021-03-06 SPS Konstancin Jeziorna - KS Grom Przytyk 2:3 (25:27, 25:22, 25:19, 24:26, 16:18)
73 2021-03-07 GKS Jastrzębia - SPS Radmot Jedlińsk 0:3 (15:25, 18:25, 16:25)
74 2021-03-04 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Promotor Gózd 3:0 (25:22, 25:19, 25:13)
75 2021-03-07 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - GKS YABU Sadownik Błędów 3:0 (25:19, 25:23, 25:21)
76 2021-03-28 Bór Regut - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
77 2021-03-11 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 1:3 (17:25, 24:26, 25:22, 20:25)
78 2021-03-10 Promotor Gózd - GKS Jastrzębia 3:0 (25:23, 25:19, 34:32)
79 2021-03-14 SPS Radmot Jedlińsk - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:21, 33:31, 25:19)
80 2021-03-12 KS Grom Przytyk - Volley SKK Belsk Duży 2:3 (25:15, 20:25, 25:16, 19:25, 10:15)
81 2021-03-19 KS Grom Przytyk - Bór Regut 3:2 (23:25, 25:19, 12:25, 25:12, 15:11)
82 2021-03-21 Volley SKK Belsk Duży - SPS Radmot Jedlińsk 2:3 (28:26, 25:19, 19:25, 18:25, 9:15)
83 2021-03-20 SPS Konstancin Jeziorna - Promotor Gózd 3:1 (25:22, 22:25, 25:23, 29:27)
84 2021-03-14 GKS Jastrzębia - GKS YABU Sadownik Błędów 1:3 (23:25, 22:25, 25:22, 19:25)
85 2021-03-24 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 3:1 (28:26, 25:16, 20:25, 25:14)
86 2021-03-27 Bór Regut - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:1 (26:24, 14:25, 25:18, 25:18)
87 2021-03-28 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - GKS Jastrzębia 3:0 (25:18, 25:21, 25:22)
88 2021-03-26 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Konstancin Jeziorna 1:3 (18:25, 10:25, 35:33, 16:25)
89 2021-03-24 Promotor Gózd - Volley SKK Belsk Duży 3:0 (25:22, 26:24, 25:21)
90 2021-03-28 SPS Radmot Jedlińsk - KS Grom Przytyk 2:3 (14:25, 25:20, 28:30, 25:20, 6:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Volley Ostrołęka 164114431213231109
2KS Huragan Wołomin 163813452315821384
3KPS Siedlce II163411392113941244
4KS Halinów 162910372814651360
5KPS Płock 16279353215021478
6MUKS Tie-Break Piastów 16186263513091365
7Olymp Błonie 16134213912071390
8KS Siatkarz Ząbki 16103204413191515
9SPS GOSiR Mrozy 1662134511201376
1 2020-10-18 KPS Płock - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:21, 27:25, 25:20)
2 2020-10-18 KPS Siedlce II - Olymp Błonie 3:1 (19:25, 27:25, 25:17, 25:21)
3 2020-10-18 KS Halinów - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (26:24, 26:24, 25:20)
4 2020-10-28 MUKS Tie-Break Piastów - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (21:25, 22:25, 18:25)
5 2021-01-24 KPS Płock - KS Huragan Wołomin 3:2 (22:25, 27:25, 25:27, 25:22, 15:13)
6 2021-01-16 KPS Siedlce II - SPS GOSiR Mrozy 3:1 (21:25, 25:17, 25:14, 25:16)
7 2021-01-24 KS Halinów - Olymp Błonie 3:0 (25:14, 26:24, 25:15)
8 2020-10-24 MUKS Tie-Break Piastów - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:15, 25:21, 25:15)
9 2021-02-28 KS Huragan Wołomin - KPS Siedlce II 3:2 (19:25, 29:31, 25:17, 25:21, 16:14)
10 2021-01-30 SPS GOSiR Mrozy - KS Halinów 0:3 (17:25, 20:25, 15:25)
11 2021-02-07 Olymp Błonie - MUKS Tie-Break Piastów 1:3 (18:25, 27:29, 25:13, 14:25)
12 2021-01-31 KS Siatkarz Ząbki - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (24:26, 16:25, 25:21, 22:25)
13 2021-02-21 KS Halinów - KS Huragan Wołomin 2:3 (22:25, 25:21, 17:25, 25:21, 9:15)
14 2021-02-21 KPS Siedlce II - KPS Płock 3:0 (25:15, 25:15, 25:23)
15 2021-02-20 MUKS Tie-Break Piastów - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:11, 25:10, 25:12)
16 2021-02-20 SPS Volley Ostrołęka - Olymp Błonie 3:0 (25:7, 25:15, 25:14)
17 2021-01-25 KS Huragan Wołomin - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (25:8, 15:25, 25:20, 25:16)
18 2021-02-28 KS Halinów - KPS Płock 3:2 (25:17, 19:25, 19:25, 25:22, 15:9)
19 2021-02-27 SPS GOSiR Mrozy - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (13:25, 20:25, 21:25)
20 2021-02-28 Olymp Błonie - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
21 2021-03-06 SPS Volley Ostrołęka - KS Huragan Wołomin 0:3 (22:25, 17:25, 19:25)
22 2021-03-06 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Płock 1:3 (22:25, 27:29, 25:15, 17:25)
23 2021-03-07 KS Halinów - KPS Siedlce II 3:1 (25:17, 22:25, 25:15, 25:22)
24 2021-03-07 KS Siatkarz Ząbki - SPS GOSiR Mrozy 2:3 (19:25, 25:23, 25:18, 24:26, 12:15)
25 2021-01-13 KS Huragan Wołomin - KS Siatkarz Ząbki 3:1 (24:26, 25:16, 27:25, 25:18)
26 2021-03-14 KPS Płock - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (18:25, 25:15, 23:25, 21:25)
27 2020-12-06 KPS Siedlce II - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (23:25, 25:13, 25:16, 25:16)
28 2021-03-13 SPS GOSiR Mrozy - Olymp Błonie 3:1 (18:25, 25:15, 25:15, 25:22)
29 2020-11-29 Olymp Błonie - KS Huragan Wołomin 1:3 (14:25, 15:25, 25:23, 16:25)
30 2021-03-21 KS Siatkarz Ząbki - KPS Płock 3:2 (25:16, 23:25, 25:19, 21:25, 15:12)
31 2021-03-21 SPS Volley Ostrołęka - KPS Siedlce II 3:1 (25:10, 24:26, 25:20, 25:16)
32 2020-12-12 MUKS Tie-Break Piastów - KS Halinów 0:3 (15:25, 28:30, 20:25)
33 2021-03-27 KS Huragan Wołomin - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:15, 25:19, 25:21)
34 2021-01-31 KPS Płock - Olymp Błonie 3:2 (22:25, 25:21, 25:16, 17:25, 15:8)
35 2021-03-27 KPS Siedlce II - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:16, 25:10, 25:15)
36 2021-03-28 KS Halinów - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (24:26, 26:28, 28:30)
37 2021-01-09 SPS GOSiR Mrozy - KPS Płock 1:3 (25:23, 20:25, 16:25, 23:25)
38 2021-01-10 Olymp Błonie - KPS Siedlce II 0:3 (14:25, 7:25, 19:25)
39 2021-01-10 KS Siatkarz Ząbki - KS Halinów 2:3 (25:22, 16:25, 20:25, 27:25, 3:15)
40 2021-01-09 SPS Volley Ostrołęka - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (25:16, 24:26, 25:15, 25:19)
41 2020-10-24 KS Huragan Wołomin - KPS Płock 3:2 (19:25, 22:25, 25:16, 25:23, 18:16)
42 2020-10-24 SPS GOSiR Mrozy - KPS Siedlce II 0:3 (21:25, 21:25, 16:25)
43 2020-11-05 Olymp Błonie - KS Halinów 1:3 (29:27, 22:25, 15:25, 14:25)
44 2021-01-17 KS Siatkarz Ząbki - MUKS Tie-Break Piastów 1:3 (24:26, 25:23, 21:25, 19:25)
45 2020-11-08 KPS Siedlce II - KS Huragan Wołomin 1:3 (22:25, 25:21, 26:28, 16:25)
46 2020-11-08 KS Halinów - SPS GOSiR Mrozy 3:2 (18:25, 25:16, 23:25, 25:13, 15:9)
47 2020-11-07 MUKS Tie-Break Piastów - Olymp Błonie 3:2 (25:15, 28:26, 9:25, 17:25, 16:14)
48 2020-11-08 SPS Volley Ostrołęka - KS Siatkarz Ząbki 3:0 (25:18, 25:19, 25:17)
49 2020-11-25 KS Huragan Wołomin - KS Halinów 3:2 (29:27, 18:25, 24:26, 25:16, 15:12)
50 2020-11-15 KPS Płock - KPS Siedlce II 3:1 (29:27, 21:25, 25:20, 25:18)
51 2020-11-14 SPS GOSiR Mrozy - MUKS Tie-Break Piastów 1:3 (17:25, 21:25, 25:23, 18:25)
52 2020-11-15 Olymp Błonie - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (23:25, 15:25, 24:26)
53 2020-11-21 MUKS Tie-Break Piastów - KS Huragan Wołomin 1:3 (25:23, 24:26, 19:25, 21:25)
54 2020-11-22 KPS Płock - KS Halinów 3:2 (25:16, 20:25, 20:25, 25:22, 17:15)
55 2020-11-21 SPS Volley Ostrołęka - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:22, 25:9, 25:17)
56 2020-11-22 KS Siatkarz Ząbki - Olymp Błonie 2:3 (23:25, 26:24, 25:20, 22:25, 16:18)
57 2020-11-28 KS Huragan Wołomin - SPS Volley Ostrołęka 2:3 (18:25, 25:20, 20:25, 26:24, 13:15)
58 2020-11-29 KPS Płock - MUKS Tie-Break Piastów 3:1 (25:21, 25:20, 27:29, 25:19)
59 2020-11-29 KPS Siedlce II - KS Halinów 3:1 (19:25, 25:15, 25:21, 25:22)
60 2020-11-28 SPS GOSiR Mrozy - KS Siatkarz Ząbki 1:3 (28:30, 23:25, 25:18, 21:25)
61 2020-12-06 KS Siatkarz Ząbki - KS Huragan Wołomin 3:2 (14:25, 25:22, 16:25, 26:24, 25:23)
62 2020-12-05 SPS Volley Ostrołęka - KPS Płock 3:0 (25:22, 25:19, 25:20)
63 2021-03-13 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Siedlce II 0:3 (16:25, 24:26, 17:25)
64 2020-12-06 Olymp Błonie - SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:18, 25:18, 25:16)
65 2020-12-13 KS Huragan Wołomin - Olymp Błonie 3:0 (25:16, 25:15, 25:12)
66 2020-12-13 KPS Płock - KS Siatkarz Ząbki 3:1 (22:25, 25:18, 25:15, 25:17)
67 2020-12-13 KPS Siedlce II - SPS Volley Ostrołęka 3:1 (25:20, 25:21, 21:25, 25:20)
68 2021-03-21 KS Halinów - MUKS Tie-Break Piastów 3:2 (33:31, 18:25, 25:21, 18:25, 15:8)
69 2020-12-19 SPS GOSiR Mrozy - KS Huragan Wołomin 1:3 (23:25, 17:25, 25:21, 15:25)
70 2020-12-20 Olymp Błonie - KPS Płock 3:1 (28:26, 32:30, 26:28, 26:24)
71 2020-12-20 KS Siatkarz Ząbki - KPS Siedlce II 1:3 (20:25, 19:25, 27:25, 21:25)
72 2020-12-19 SPS Volley Ostrołęka - KS Halinów 3:0 (25:22, 25:15, 25:23)