Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 11

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0000000
2GKS Jastrzębia 0000000
3UKS Olimp Skaryszew 0000000
4KS Grom Przytyk 0000000
5GKS YABU Sadownik Błędów 0000000
6UKS Orlęta Raszyn 0000000
7UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0000000
8Volley SKK Belsk Duży 0000000
9SPS Radmot Jedlińsk 0000000
10KKS Kozienice II0000000
11Promotor Gózd 0000000
12KS Raszyn 0000000
1 2021-10-16 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KS Raszyn 0:0
2 2021-10-16 GKS Jastrzębia - Promotor Gózd 0:0
3 2021-10-16 UKS Olimp Skaryszew - KKS Kozienice II 0:0
4 2021-10-16 KS Grom Przytyk - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
5 2021-10-16 GKS YABU Sadownik Błędów - Volley SKK Belsk Duży 0:0
6 2021-10-16 UKS Orlęta Raszyn - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
7 2021-10-23 UKS Orlęta Raszyn - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
8 2021-10-23 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
9 2021-10-23 Volley SKK Belsk Duży - KS Grom Przytyk 0:0
10 2021-10-23 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimp Skaryszew 0:0
11 2021-10-23 KKS Kozienice II - GKS Jastrzębia 0:0
12 2021-10-23 Promotor Gózd - KS Raszyn 0:0
13 2021-10-30 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - Promotor Gózd 0:0
14 2021-10-30 KS Raszyn - KKS Kozienice II 0:0
15 2021-10-30 GKS Jastrzębia - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
16 2021-10-30 UKS Olimp Skaryszew - Volley SKK Belsk Duży 0:0
17 2021-10-30 KS Grom Przytyk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
18 2021-10-30 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Orlęta Raszyn 0:0
19 2021-11-06 GKS YABU Sadownik Błędów - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
20 2021-11-06 UKS Orlęta Raszyn - KS Grom Przytyk 0:0
21 2021-11-06 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Olimp Skaryszew 0:0
22 2021-11-06 Volley SKK Belsk Duży - GKS Jastrzębia 0:0
23 2021-11-06 SPS Radmot Jedlińsk - KS Raszyn 0:0
24 2021-11-06 KKS Kozienice II - Promotor Gózd 0:0
25 2021-11-13 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KKS Kozienice II 0:0
26 2021-11-13 Promotor Gózd - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
27 2021-11-13 KS Raszyn - Volley SKK Belsk Duży 0:0
28 2021-11-13 GKS Jastrzębia - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
29 2021-11-13 UKS Olimp Skaryszew - UKS Orlęta Raszyn 0:0
30 2021-11-13 KS Grom Przytyk - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
31 2021-11-20 KS Grom Przytyk - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
32 2021-11-20 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimp Skaryszew 0:0
33 2021-11-20 UKS Orlęta Raszyn - GKS Jastrzębia 0:0
34 2021-11-20 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Raszyn 0:0
35 2021-11-20 Volley SKK Belsk Duży - Promotor Gózd 0:0
36 2021-11-20 SPS Radmot Jedlińsk - KKS Kozienice II 0:0
37 2021-11-27 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
38 2021-11-27 KKS Kozienice II - Volley SKK Belsk Duży 0:0
39 2021-11-27 Promotor Gózd - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
40 2021-11-27 KS Raszyn - UKS Orlęta Raszyn 0:0
41 2021-11-27 GKS Jastrzębia - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
42 2021-11-27 UKS Olimp Skaryszew - KS Grom Przytyk 0:0
43 2021-12-04 UKS Olimp Skaryszew - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
44 2021-12-04 KS Grom Przytyk - GKS Jastrzębia 0:0
45 2021-12-04 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Raszyn 0:0
46 2021-12-04 UKS Orlęta Raszyn - Promotor Gózd 0:0
47 2021-12-04 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KKS Kozienice II 0:0
48 2021-12-04 Volley SKK Belsk Duży - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
49 2021-12-11 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - Volley SKK Belsk Duży 0:0
50 2021-12-11 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
51 2021-12-11 KKS Kozienice II - UKS Orlęta Raszyn 0:0
52 2021-12-11 Promotor Gózd - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
53 2021-12-11 KS Raszyn - KS Grom Przytyk 0:0
54 2021-12-11 GKS Jastrzębia - UKS Olimp Skaryszew 0:0
55 2021-12-18 GKS Jastrzębia - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
56 2021-12-18 UKS Olimp Skaryszew - KS Raszyn 0:0
57 2021-12-18 KS Grom Przytyk - Promotor Gózd 0:0
58 2021-12-18 GKS YABU Sadownik Błędów - KKS Kozienice II 0:0
59 2021-12-18 UKS Orlęta Raszyn - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
60 2021-12-18 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Volley SKK Belsk Duży 0:0
61 2022-01-08 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
62 2022-01-08 Volley SKK Belsk Duży - UKS Orlęta Raszyn 0:0
63 2022-01-08 SPS Radmot Jedlińsk - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
64 2022-01-08 KKS Kozienice II - KS Grom Przytyk 0:0
65 2022-01-08 Promotor Gózd - UKS Olimp Skaryszew 0:0
66 2022-01-08 KS Raszyn - GKS Jastrzębia 0:0
67 2022-01-15 KS Raszyn - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
68 2022-01-15 Promotor Gózd - GKS Jastrzębia 0:0
69 2022-01-15 KKS Kozienice II - UKS Olimp Skaryszew 0:0
70 2022-01-15 SPS Radmot Jedlińsk - KS Grom Przytyk 0:0
71 2022-01-15 Volley SKK Belsk Duży - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
72 2022-01-15 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Orlęta Raszyn 0:0
73 2022-01-22 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Orlęta Raszyn 0:0
74 2022-01-22 GKS YABU Sadownik Błędów - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
75 2022-01-22 KS Grom Przytyk - Volley SKK Belsk Duży 0:0
76 2022-01-22 UKS Olimp Skaryszew - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
77 2022-01-22 GKS Jastrzębia - KKS Kozienice II 0:0
78 2022-01-22 KS Raszyn - Promotor Gózd 0:0
79 2022-01-29 Promotor Gózd - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
80 2022-01-29 KKS Kozienice II - KS Raszyn 0:0
81 2022-01-29 SPS Radmot Jedlińsk - GKS Jastrzębia 0:0
82 2022-01-29 Volley SKK Belsk Duży - UKS Olimp Skaryszew 0:0
83 2022-01-29 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - KS Grom Przytyk 0:0
84 2022-01-29 UKS Orlęta Raszyn - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
85 2022-02-05 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
86 2022-02-05 KS Grom Przytyk - UKS Orlęta Raszyn 0:0
87 2022-02-05 UKS Olimp Skaryszew - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
88 2022-02-05 GKS Jastrzębia - Volley SKK Belsk Duży 0:0
89 2022-02-05 KS Raszyn - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
90 2022-02-05 Promotor Gózd - KKS Kozienice II 0:0
91 2022-02-12 KKS Kozienice II - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
92 2022-02-12 SPS Radmot Jedlińsk - Promotor Gózd 0:0
93 2022-02-12 Volley SKK Belsk Duży - KS Raszyn 0:0
94 2022-02-12 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - GKS Jastrzębia 0:0
95 2022-02-12 UKS Orlęta Raszyn - UKS Olimp Skaryszew 0:0
96 2022-02-12 GKS YABU Sadownik Błędów - KS Grom Przytyk 0:0
97 2022-02-19 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - KS Grom Przytyk 0:0
98 2022-02-19 UKS Olimp Skaryszew - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
99 2022-02-19 GKS Jastrzębia - UKS Orlęta Raszyn 0:0
100 2022-02-19 KS Raszyn - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
101 2022-02-19 Promotor Gózd - Volley SKK Belsk Duży 0:0
102 2022-02-19 KKS Kozienice II - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
103 2022-02-26 SPS Radmot Jedlińsk - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
104 2022-02-26 Volley SKK Belsk Duży - KKS Kozienice II 0:0
105 2022-02-26 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Promotor Gózd 0:0
106 2022-02-26 UKS Orlęta Raszyn - KS Raszyn 0:0
107 2022-02-26 GKS YABU Sadownik Błędów - GKS Jastrzębia 0:0
108 2022-02-26 KS Grom Przytyk - UKS Olimp Skaryszew 0:0
109 2022-03-05 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - UKS Olimp Skaryszew 0:0
110 2022-03-05 GKS Jastrzębia - KS Grom Przytyk 0:0
111 2022-03-05 KS Raszyn - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
112 2022-03-05 Promotor Gózd - UKS Orlęta Raszyn 0:0
113 2022-03-05 KKS Kozienice II - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
114 2022-03-05 SPS Radmot Jedlińsk - Volley SKK Belsk Duży 0:0
115 2022-03-12 Volley SKK Belsk Duży - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
116 2022-03-12 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
117 2022-03-12 UKS Orlęta Raszyn - KKS Kozienice II 0:0
118 2022-03-12 GKS YABU Sadownik Błędów - Promotor Gózd 0:0
119 2022-03-12 KS Grom Przytyk - KS Raszyn 0:0
120 2022-03-12 UKS Olimp Skaryszew - GKS Jastrzębia 0:0
121 2022-03-19 Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec - GKS Jastrzębia 0:0
122 2022-03-19 KS Raszyn - UKS Olimp Skaryszew 0:0
123 2022-03-19 Promotor Gózd - KS Grom Przytyk 0:0
124 2022-03-19 KKS Kozienice II - GKS YABU Sadownik Błędów 0:0
125 2022-03-19 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Orlęta Raszyn 0:0
126 2022-03-19 Volley SKK Belsk Duży - UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:0
127 2022-03-26 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:0
128 2022-03-26 UKS Orlęta Raszyn - Volley SKK Belsk Duży 0:0
129 2022-03-26 GKS YABU Sadownik Błędów - SPS Radmot Jedlińsk 0:0
130 2022-03-26 KS Grom Przytyk - KKS Kozienice II 0:0
131 2022-03-26 UKS Olimp Skaryszew - Promotor Gózd 0:0
132 2022-03-26 GKS Jastrzębia - KS Raszyn 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Konstancin Jeziorna 0000000
2KPS Siedlce II0000000
3SPS GOSiR Mrozy 0000000
4KS Siatkarz Ząbki 0000000
5MUKS Tie-Break Piastów 0000000
6KTS Flot Warszawa 0000000
7Olymp Błonie 0000000
8UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II0000000
9UKS Esperanto 0000000
10KPS Płock 0000000
11KS Halinów 0000000
12IŁ Capital Huragan Wołomin 0000000
1 2021-10-16 SPS Konstancin Jeziorna - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
2 2021-10-16 KPS Siedlce II - KS Halinów 0:0
3 2021-10-16 SPS GOSiR Mrozy - KPS Płock 0:0
4 2021-10-16 KS Siatkarz Ząbki - UKS Esperanto 0:0
5 2021-10-16 MUKS Tie-Break Piastów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
6 2021-10-16 KTS Flot Warszawa - Olymp Błonie 0:0
7 2021-10-23 KTS Flot Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
8 2021-10-23 Olymp Błonie - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
9 2021-10-23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - KS Siatkarz Ząbki 0:0
10 2021-10-23 UKS Esperanto - SPS GOSiR Mrozy 0:0
11 2021-10-23 KPS Płock - KPS Siedlce II 0:0
12 2021-10-23 KS Halinów - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
13 2021-10-30 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów 0:0
14 2021-10-30 IŁ Capital Huragan Wołomin - KPS Płock 0:0
15 2021-10-30 KPS Siedlce II - UKS Esperanto 0:0
16 2021-10-30 SPS GOSiR Mrozy - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
17 2021-10-30 KS Siatkarz Ząbki - Olymp Błonie 0:0
18 2021-10-30 MUKS Tie-Break Piastów - KTS Flot Warszawa 0:0
19 2021-11-06 MUKS Tie-Break Piastów - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
20 2021-11-06 KTS Flot Warszawa - KS Siatkarz Ząbki 0:0
21 2021-11-06 Olymp Błonie - SPS GOSiR Mrozy 0:0
22 2021-11-06 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - KPS Siedlce II 0:0
23 2021-11-06 UKS Esperanto - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
24 2021-11-06 KPS Płock - KS Halinów 0:0
25 2021-11-13 SPS Konstancin Jeziorna - KPS Płock 0:0
26 2021-11-13 KS Halinów - UKS Esperanto 0:0
27 2021-11-13 IŁ Capital Huragan Wołomin - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
28 2021-11-13 KPS Siedlce II - Olymp Błonie 0:0
29 2021-11-13 SPS GOSiR Mrozy - KTS Flot Warszawa 0:0
30 2021-11-13 KS Siatkarz Ząbki - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
31 2021-11-20 KS Siatkarz Ząbki - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
32 2021-11-20 MUKS Tie-Break Piastów - SPS GOSiR Mrozy 0:0
33 2021-11-20 KTS Flot Warszawa - KPS Siedlce II 0:0
34 2021-11-20 Olymp Błonie - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
35 2021-11-20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - KS Halinów 0:0
36 2021-11-20 UKS Esperanto - KPS Płock 0:0
37 2021-11-27 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto 0:0
38 2021-11-27 KPS Płock - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
39 2021-11-27 KS Halinów - Olymp Błonie 0:0
40 2021-11-27 IŁ Capital Huragan Wołomin - KTS Flot Warszawa 0:0
41 2021-11-27 KPS Siedlce II - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
42 2021-11-27 SPS GOSiR Mrozy - KS Siatkarz Ząbki 0:0
43 2021-12-04 SPS GOSiR Mrozy - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
44 2021-12-04 KS Siatkarz Ząbki - KPS Siedlce II 0:0
45 2021-12-04 MUKS Tie-Break Piastów - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
46 2021-12-04 KTS Flot Warszawa - KS Halinów 0:0
47 2021-12-04 Olymp Błonie - KPS Płock 0:0
48 2021-12-04 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - UKS Esperanto 0:0
49 2021-12-11 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
50 2021-12-11 UKS Esperanto - Olymp Błonie 0:0
51 2021-12-11 KPS Płock - KTS Flot Warszawa 0:0
52 2021-12-11 KS Halinów - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
53 2021-12-11 IŁ Capital Huragan Wołomin - KS Siatkarz Ząbki 0:0
54 2021-12-11 KPS Siedlce II - SPS GOSiR Mrozy 0:0
55 2021-12-18 KPS Siedlce II - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
56 2021-12-18 SPS GOSiR Mrozy - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
57 2021-12-18 KS Siatkarz Ząbki - KS Halinów 0:0
58 2021-12-18 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Płock 0:0
59 2021-12-18 KTS Flot Warszawa - UKS Esperanto 0:0
60 2021-12-18 Olymp Błonie - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
61 2021-12-04 SPS Konstancin Jeziorna - Olymp Błonie 0:0
62 2021-12-04 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - KTS Flot Warszawa 0:0
63 2021-12-04 UKS Esperanto - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
64 2021-12-04 KPS Płock - KS Siatkarz Ząbki 0:0
65 2021-12-04 KS Halinów - SPS GOSiR Mrozy 0:0
66 2021-12-04 IŁ Capital Huragan Wołomin - KPS Siedlce II 0:0
67 2021-12-11 IŁ Capital Huragan Wołomin - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
68 2021-12-11 KS Halinów - KPS Siedlce II 0:0
69 2021-10-03 KPS Płock - SPS GOSiR Mrozy 0:0
70 2021-12-11 UKS Esperanto - KS Siatkarz Ząbki 0:0
71 2021-12-11 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
72 2021-12-11 Olymp Błonie - KTS Flot Warszawa 0:0
73 2022-01-08 SPS Konstancin Jeziorna - KTS Flot Warszawa 0:0
74 2022-01-08 MUKS Tie-Break Piastów - Olymp Błonie 0:0
75 2022-01-08 KS Siatkarz Ząbki - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
76 2022-01-08 SPS GOSiR Mrozy - UKS Esperanto 0:0
77 2022-01-08 KPS Siedlce II - KPS Płock 0:0
78 2022-01-08 IŁ Capital Huragan Wołomin - KS Halinów 0:0
79 2022-01-15 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
80 2022-01-15 KPS Płock - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
81 2022-01-15 UKS Esperanto - KPS Siedlce II 0:0
82 2022-01-15 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - SPS GOSiR Mrozy 0:0
83 2022-01-15 Olymp Błonie - KS Siatkarz Ząbki 0:0
84 2022-01-15 KTS Flot Warszawa - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
85 2022-01-22 SPS Konstancin Jeziorna - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
86 2022-01-22 KS Siatkarz Ząbki - KTS Flot Warszawa 0:0
87 2022-01-22 SPS GOSiR Mrozy - Olymp Błonie 0:0
88 2022-01-22 KPS Siedlce II - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
89 2022-01-22 IŁ Capital Huragan Wołomin - UKS Esperanto 0:0
90 2022-01-22 KS Halinów - KPS Płock 0:0
91 2022-01-29 KPS Płock - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
92 2022-01-29 UKS Esperanto - KS Halinów 0:0
93 2022-01-29 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
94 2022-01-29 Olymp Błonie - KPS Siedlce II 0:0
95 2022-01-29 KTS Flot Warszawa - SPS GOSiR Mrozy 0:0
96 2022-01-29 MUKS Tie-Break Piastów - KS Siatkarz Ząbki 0:0
97 2022-02-05 SPS Konstancin Jeziorna - KS Siatkarz Ząbki 0:0
98 2022-02-05 SPS GOSiR Mrozy - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
99 2022-02-05 KPS Siedlce II - KTS Flot Warszawa 0:0
100 2022-02-05 IŁ Capital Huragan Wołomin - Olymp Błonie 0:0
101 2022-02-05 KS Halinów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
102 2022-02-05 KPS Płock - UKS Esperanto 0:0
103 2022-01-15 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
104 2022-01-15 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - KPS Płock 0:0
105 2022-01-15 Olymp Błonie - KS Halinów 0:0
106 2022-01-15 KTS Flot Warszawa - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
107 2022-01-15 MUKS Tie-Break Piastów - KPS Siedlce II 0:0
108 2022-01-15 KS Siatkarz Ząbki - SPS GOSiR Mrozy 0:0
109 2022-03-05 SPS Konstancin Jeziorna - SPS GOSiR Mrozy 0:0
110 2022-03-05 KPS Siedlce II - KS Siatkarz Ząbki 0:0
111 2022-03-05 IŁ Capital Huragan Wołomin - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
112 2022-03-05 KS Halinów - KTS Flot Warszawa 0:0
113 2022-03-05 KPS Płock - Olymp Błonie 0:0
114 2022-03-05 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
115 2022-03-12 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
116 2022-03-12 Olymp Błonie - UKS Esperanto 0:0
117 2022-03-12 KTS Flot Warszawa - KPS Płock 0:0
118 2022-03-12 MUKS Tie-Break Piastów - KS Halinów 0:0
119 2022-03-12 KS Siatkarz Ząbki - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0
120 2022-03-12 SPS GOSiR Mrozy - KPS Siedlce II 0:0
121 2022-03-19 SPS Konstancin Jeziorna - KPS Siedlce II 0:0
122 2022-03-19 IŁ Capital Huragan Wołomin - SPS GOSiR Mrozy 0:0
123 2022-03-19 KS Halinów - KS Siatkarz Ząbki 0:0
124 2022-03-19 KPS Płock - MUKS Tie-Break Piastów 0:0
125 2022-03-19 UKS Esperanto - KTS Flot Warszawa 0:0
126 2022-03-19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II - Olymp Błonie 0:0
127 2022-03-26 Olymp Błonie - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
128 2022-03-26 KTS Flot Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II 0:0
129 2022-03-26 MUKS Tie-Break Piastów - UKS Esperanto 0:0
130 2022-03-26 KS Siatkarz Ząbki - KPS Płock 0:0
131 2022-03-26 SPS GOSiR Mrozy - KS Halinów 0:0
132 2022-03-26 KPS Siedlce II - IŁ Capital Huragan Wołomin 0:0