Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS MOS Wola Warszawa 0000000
1 2022-03-10 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
2 2022-03-10 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
3 2022-03-11 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
4 2022-03-11 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
5 2022-03-11 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
6 2022-03-11 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
7 2022-03-12 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
8 2022-03-12 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
9 2022-03-12 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
10 2022-03-13 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
11 2022-03-13 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0

Etap 3

Grupa 1

11111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Atena Warszawa 4103115360323
2UMKS MOS Wola Warszawa 494126394361
3LTS Legionovia Legionowo I 47298368370
4GLKS Nadarzyn 44169312329
5MUKS Krótka Mysiadło 400212289340
1 2022-02-09 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:22, 22:25, 19:25, 25:21, 8:15)
2 2022-02-09 GLKS Nadarzyn - MUKS Krótka Mysiadło 3:0 (25:18, 25:19, 25:22)
3 2022-02-13 UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:2 (14:25, 18:25, 25:19, 25:8, 18:16)
4 2022-02-13 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 1:3 (23:25, 25:17, 18:25, 14:25)
5 2022-02-10 GLKS Nadarzyn - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (22:25, 17:25, 25:20, 20:25)
6 2022-02-10 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (22:25, 23:25, 25:27)
7 2022-02-11 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Krótka Mysiadło 3:1 (25:21, 19:25, 25:18, 25:21)
8 2022-02-11 UKS Atena Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:17, 25:20, 25:23)
9 2022-02-12 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Atena Warszawa 1:3 (12:25, 25:19, 19:25, 19:25)
10 2022-02-12 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 3:2 (23:25, 25:19, 25:18, 21:25, 15:12)

Etap 2

Grupa 1

1111111111111111111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Krótka Mysiadło 123612364959690
2MUKS Sparta Warszawa 10217239732652
3Legia Warszawa 6186182490355
4UKS Atena Warszawa II6155156503442
5MUKS Sparta Warszawa II5124125423389
6UMKS MOS Wola Warszawa III6124128450418
7KS Saska Warszawa 693129474442
8MUKS Radomka Radom II6931010454443
9Trójka Kobyłka 693912444439
10GLKS Nadarzyn 47288348319
11UKS Esperanto 772815457488
12MUKS Joker Kozienice 662713398450
13MUKS Krótka Mysiadło II662713418450
14LTS Legionovia Legionowo II 631615403498
15Olimp Tłuszcz 631616485550
16UMKS MOS Wola Warszawa 22145169193
17UKS Iskra Warszawa 621617412541
18MUKS Radomka Radom 20016133162
19UKS Esperanto III400212254345
20UMKS MOS Wola Warszawa II20016129165
21LOS Nowy Dwór Mazowiecki 2000696150
22OTPS Nike Ostrołęka 20006100150
1 2021-12-13 UKS Esperanto III - UKS Atena Warszawa II 1:3 (24:26, 25:21, 21:25, 6:25)
2 2021-12-03 MUKS Krótka Mysiadło II - UMKS MOS Wola Warszawa III 0:3 (23:25, 21:25, 13:25)
3 2021-12-01 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Krótka Mysiadło II 3:0 (25:16, 25:16, 25:23)
4 2021-12-04 UKS Esperanto - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (15:25, 15:25, 19:25)
5 2021-12-05 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Esperanto 3:0 (25:6, 25:13, 25:18)
6 2021-12-02 MUKS Sparta Warszawa - Olimp Tłuszcz 3:0 (25:12, 25:23, 25:23)
7 2021-11-29 Olimp Tłuszcz - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (22:25, 19:25, 22:25)
8 2021-12-08 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Sparta Warszawa II 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)
9 2021-12-06 MUKS Sparta Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo II 3:0 (25:22, 25:20, 25:16)
10 2021-12-18 UKS Atena Warszawa II - UKS Esperanto III 3:1 (23:25, 25:14, 25:21, 25:20)
11 2021-12-16 KS Saska Warszawa - MUKS Radomka Radom II 3:0 (26:24, 25:11, 25:20)
12 2021-12-13 MUKS Krótka Mysiadło - LTS Legionovia Legionowo II 3:1 (25:15, 25:14, 18:25, 25:16)
13 2021-12-13 Olimp Tłuszcz - MUKS Krótka Mysiadło II 3:1 (25:22, 21:25, 25:23, 26:24)
14 2021-12-21 MUKS Krótka Mysiadło II - Olimp Tłuszcz 3:1 (25:15, 25:15, 25:27, 25:14)
15 2021-12-17 UKS Esperanto - MUKS Sparta Warszawa II 0:0
16 2021-12-20 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Esperanto 3:0 (25:22, 25:21, 25:17)
17 2021-12-22 UKS Iskra Warszawa - MUKS Joker Kozienice 1:3 (21:25, 25:19, 18:25, 15:25)
18 2021-12-15 Trójka Kobyłka - Legia Warszawa 0:3 (13:25, 18:25, 16:25)
19 2021-12-17 Legia Warszawa - Trójka Kobyłka 3:0 (25:21, 25:16, 25:21)
20 2021-12-18 MUKS Joker Kozienice - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:21, 25:15, 25:10)
21 2021-12-17 MUKS Sparta Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (20:25, 14:25, 18:25)
22 2021-12-22 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Sparta Warszawa 3:1 (25:17, 25:21, 14:25, 25:17)
23 2022-01-15 UKS Atena Warszawa II - MUKS Joker Kozienice 3:1 (25:13, 20:25, 25:10, 25:17)
24 2022-01-07 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (14:25, 20:25, 13:25)
25 2022-01-13 MUKS Krótka Mysiadło - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:14, 25:20, 25:15)
26 2022-01-13 KS Saska Warszawa - Legia Warszawa 1:3 (26:24, 14:25, 19:25, 20:25)
27 2022-01-15 Legia Warszawa - KS Saska Warszawa 3:1 (25:18, 16:25, 25:17, 25:21)
28 2022-01-05 MUKS Sparta Warszawa II - Olimp Tłuszcz 3:1 (25:23, 25:17, 22:25, 33:31)
29 2022-01-08 MUKS Joker Kozienice - UKS Atena Warszawa II 0:3 (24:26, 26:28, 24:26)
30 2021-12-03 MUKS Radomka Radom II - UKS Atena Warszawa II 3:0 (25:18, 25:21, 25:14)
31 2021-12-04 UKS Atena Warszawa II - MUKS Radomka Radom II 3:0 (29:27, 25:21, 26:24)
32 2021-12-03 UKS Esperanto III - KS Saska Warszawa 0:3 (18:25, 10:25, 16:25)
33 2021-12-05 KS Saska Warszawa - UKS Esperanto III 3:0 (25:20, 25:18, 25:16)
34 2021-12-04 Legia Warszawa - MUKS Joker Kozienice 3:0 (25:20, 25:13, 25:20)
35 2021-12-05 MUKS Joker Kozienice - Legia Warszawa 0:3 (12:25, 11:25, 14:25)
36 2021-12-06 Trójka Kobyłka - UKS Iskra Warszawa 3:1 (25:18, 25:23, 23:25, 25:14)
37 2021-12-08 UKS Iskra Warszawa - Trójka Kobyłka 1:3 (8:25, 13:25, 25:20, 10:25)
38 2021-12-07 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (19:25, 16:25, 20:25)
39 2021-12-10 MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa III 3:0 (25:22, 25:17, 25:18)
40 2021-12-12 MUKS Radomka Radom II - KS Saska Warszawa 3:1 (26:24, 25:19, 23:25, 25:20)
41 2021-12-10 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (14:25, 15:25, 15:25)
42 2022-01-12 UKS Esperanto - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:10, 25:22, 25:23)
43 2022-01-16 UKS Iskra Warszawa - UKS Esperanto 3:2 (25:23, 23:25, 25:23, 8:25, 15:8)
44 2022-01-12 Olimp Tłuszcz - MUKS Sparta Warszawa II 1:3 (18:25, 30:32, 25:15, 27:29)
45 2022-01-18 UMKS MOS Wola Warszawa III - LTS Legionovia Legionowo II 3:1 (26:24, 25:22, 21:25, 25:20)
46 2022-01-19 LTS Legionovia Legionowo II - UMKS MOS Wola Warszawa III 1:3 (18:25, 25:16, 12:25, 10:25)
47 2022-01-12 MUKS Sparta Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)
48 2022-01-16 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (18:25, 20:25, 11:25)
49 2022-01-14 MUKS Krótka Mysiadło II - UKS Esperanto 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
50 2022-01-17 UKS Esperanto - MUKS Krótka Mysiadło II 3:0 (25:13, 25:13, 25:11)
51 2022-01-17 Trójka Kobyłka - MUKS Radomka Radom II 3:1 (18:25, 25:13, 27:25, 25:15)
52 2022-01-20 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Radomka Radom 3:1 (11:25, 25:15, 25:11, 25:16)
53 2022-01-14 MUKS Radomka Radom II - Trójka Kobyłka 3:0 (25:22, 25:11, 25:18)
54 2022-01-22 MUKS Radomka Radom - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (21:25, 21:25, 24:26)
55 2022-01-24 MUKS Sparta Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:22, 25:19, 25:18)
56 2022-01-25 GLKS Nadarzyn - MUKS Sparta Warszawa 3:1 (25:12, 20:25, 26:24, 25:14)
57 2022-01-26 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (18:25, 20:25, 18:25)
58 2022-01-27 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:14, 15:25, 25:18, 25:16)
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0
54 2022-01-27 GLKS Nadarzyn - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (20:25, 25:17, 25:18, 13:25, 12:15)
55 2022-01-28 UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn 1:3 (25:23, 13:25, 12:25, 19:25)

Etap 1

Grupa 1

11111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 14351340131239930
2UKS Atena Warszawa 143511381512541029
3UMKS MOS Wola Warszawa 142910352012171085
4UMKS MOS Wola Warszawa II14227302611611191
5MUKS Radomka Radom 14207262610921046
6GLKS Nadarzyn 14206252711411025
7OTPS Nike Ostrołęka 14527397071101
8LOS Nowy Dwór Mazowiecki 14207427821186
1 2021-09-23 LTS Legionovia Legionowo I - GLKS Nadarzyn 3:2 (23:25, 25:23, 25:12, 19:25, 18:16)
2 2021-10-23 MUKS Radomka Radom - UKS Atena Warszawa 1:3 (14:25, 25:18, 19:25, 27:29)
3 2021-12-05 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - OTPS Nike Ostrołęka 1:3 (26:24, 13:25, 11:25, 21:25)
4 2021-09-15 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:2 (25:10, 21:25, 25:27, 25:8, 15:11)
5 2021-12-08 GLKS Nadarzyn - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:2 (20:25, 22:25, 25:16, 25:15, 16:14)
6 2021-09-25 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (17:25, 11:25, 20:25)
7 2021-09-21 UKS Atena Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:13, 25:14, 25:21)
8 2021-10-28 LTS Legionovia Legionowo I - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:11, 25:11, 25:18)
9 2021-11-20 MUKS Radomka Radom - GLKS Nadarzyn 3:2 (21:25, 25:20, 22:25, 25:22, 15:10)
10 2021-09-29 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (11:25, 15:25, 11:25)
11 2021-10-02 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa 3:2 (22:25, 25:17, 25:23, 22:25, 15:10)
12 2021-11-13 UMKS MOS Wola Warszawa II - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:10, 25:15, 25:23)
13 2021-12-31 GLKS Nadarzyn - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
14 2021-10-05 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (23:25, 25:6, 26:24, 25:20)
15 2021-10-07 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (25:18, 25:13, 22:25, 15:25, 15:11)
16 2021-11-21 MUKS Radomka Radom - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:10, 25:15, 25:13)
17 2021-11-24 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn 0:3 (7:25, 18:25, 11:25)
18 2021-11-06 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS Radomka Radom 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
19 2021-11-29 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (15:25, 22:25, 16:25)
20 2021-10-17 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Atena Warszawa 0:3 (9:25, 23:25, 19:25)
21 2021-12-18 GLKS Nadarzyn - UKS Atena Warszawa 0:3 (25:27, 14:25, 13:25)
22 2021-10-24 LTS Legionovia Legionowo I - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
23 2021-10-16 MUKS Radomka Radom - UMKS MOS Wola Warszawa II 1:3 (17:25, 25:15, 25:27, 17:25)
24 2021-10-20 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (21:25, 25:22, 22:25, 16:25)
25 2021-10-16 UMKS MOS Wola Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)
26 2021-12-13 UMKS MOS Wola Warszawa II - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:15, 25:13, 25:18)
27 2021-10-09 OTPS Nike Ostrołęka - MUKS Radomka Radom 0:3 (13:25, 9:25, 19:25)
28 2021-10-26 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 2:3 (23:25, 16:25, 25:20, 25:16, 12:15)
29 2021-11-13 GLKS Nadarzyn - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (21:25, 25:27, 18:25)
30 2021-12-11 UKS Atena Warszawa - MUKS Radomka Radom 3:1 (25:19, 25:18, 21:25, 25:15)
31 2021-09-26 OTPS Nike Ostrołęka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (25:22, 18:25, 27:25, 19:25, 15:7)
32 2021-10-25 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:22, 25:22, 12:25, 23:25, 5:15)
33 2021-10-18 UMKS MOS Wola Warszawa II - GLKS Nadarzyn 3:0 (26:24, 25:17, 25:17)
34 2021-11-13 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:17, 25:14, 25:23)
35 2021-11-10 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Atena Warszawa 0:3 (7:25, 11:25, 13:25)
36 2021-10-29 MUKS Radomka Radom - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (10:25, 21:25, 18:25)
37 2021-10-02 GLKS Nadarzyn - MUKS Radomka Radom 2:3 (25:13, 24:26, 25:14, 21:25, 13:15)
38 2021-11-18 LTS Legionovia Legionowo I - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:6, 25:10, 25:14)
39 2021-11-18 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (23:25, 28:30, 25:17, 23:25)
40 2021-10-01 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (21:25, 10:25, 20:25)
41 2021-10-30 OTPS Nike Ostrołęka - GLKS Nadarzyn 0:3 (10:25, 24:26, 22:25)
42 2021-11-22 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa 1:3 (25:15, 20:25, 26:28, 10:25)
43 2021-11-24 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 2:3 (14:25, 25:23, 12:25, 27:25, 9:15)
44 2021-10-10 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Radomka Radom 1:3 (19:25, 25:22, 21:25, 19:25)
45 2021-10-26 GLKS Nadarzyn - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:12, 25:12, 25:20)
46 2022-01-07 MUKS Radomka Radom - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:14, 26:24, 25:18)
47 2021-10-14 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:27, 25:17, 25:15, 25:22)
48 2021-12-04 UKS Atena Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:18, 25:14, 25:17)
49 2021-11-06 UKS Atena Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:1 (25:22, 25:22, 19:25, 25:18)
50 2021-12-11 OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (21:25, 30:32, 25:18, 21:25)
51 2021-11-15 UMKS MOS Wola Warszawa II - MUKS Radomka Radom 3:2 (18:25, 25:23, 15:25, 25:20, 15:13)
52 2021-12-08 UMKS MOS Wola Warszawa - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:7, 25:10, 25:9)
53 2021-12-04 GLKS Nadarzyn - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (18:25, 25:16, 25:22, 25:21)
54 2021-10-27 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa II 2:3 (21:25, 25:22, 17:25, 29:27, 11:15)
55 2021-12-19 MUKS Radomka Radom - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:2, 25:3, 25:4)
56 2021-12-16 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 1:3 (22:25, 25:23, 19:25, 20:25)

Grupa 2

111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Krótka Mysiadło II10279274746430
2UKS Esperanto 10279285800486
3MUKS Radomka Radom II101551716707637
4MUKS Joker Kozienice 101141421672733
5LKS PERŁA Złotokłos 101031222589739
6KKS Kozienice 1000030261750
1 2021-09-18 LKS PERŁA Złotokłos - MUKS Radomka Radom II 0:3 (9:25, 12:25, 12:25)
2 2021-11-20 MUKS Joker Kozienice - MUKS Krótka Mysiadło II 0:3 (17:25, 13:25, 5:25)
3 2021-10-17 KKS Kozienice - UKS Esperanto 0:3 (2:25, 5:25, 2:25)
4 2021-09-29 MUKS Radomka Radom II - UKS Esperanto 1:3 (25:23, 23:25, 20:25, 19:25)
5 2021-10-27 MUKS Krótka Mysiadło II - KKS Kozienice 3:0 (25:3, 25:10, 25:10)
6 2021-09-26 LKS PERŁA Złotokłos - MUKS Joker Kozienice 2:3 (25:17, 22:25, 26:24, 18:25, 11:15)
7 2021-10-23 MUKS Joker Kozienice - MUKS Radomka Radom II 1:3 (21:25, 25:21, 14:25, 21:25)
8 2021-10-09 KKS Kozienice - LKS PERŁA Złotokłos 0:3 (9:25, 12:25, 18:25)
9 2021-09-24 UKS Esperanto - MUKS Krótka Mysiadło II 1:3 (13:25, 17:25, 26:24, 25:27)
10 2021-10-17 MUKS Radomka Radom II - MUKS Krótka Mysiadło II 0:3 (11:25, 14:25, 11:25)
11 2021-11-07 LKS PERŁA Złotokłos - UKS Esperanto 1:3 (16:25, 10:25, 25:21, 12:25)
12 2021-10-21 MUKS Joker Kozienice - KKS Kozienice 3:0 (25:10, 25:8, 25:15)
13 2021-11-27 KKS Kozienice - MUKS Radomka Radom II 0:3 (11:25, 9:25, 5:25)
14 2021-10-15 UKS Esperanto - MUKS Joker Kozienice 3:0 (25:9, 25:10, 25:16)
15 2021-11-21 MUKS Krótka Mysiadło II - LKS PERŁA Złotokłos 3:0 (25:16, 25:14, 25:5)
16 2021-09-25 MUKS Radomka Radom II - LKS PERŁA Złotokłos 3:0 (25:9, 25:23, 26:24)
17 2021-10-30 MUKS Krótka Mysiadło II - MUKS Joker Kozienice 3:0 (25:12, 25:14, 25:14)
18 2021-10-23 UKS Esperanto - KKS Kozienice 3:0 (25:3, 25:4, 25:8)
19 2021-11-28 UKS Esperanto - MUKS Radomka Radom II 3:0 (25:22, 25:14, 25:16)
20 2021-11-20 KKS Kozienice - MUKS Krótka Mysiadło II 0:3 (6:25, 2:25, 16:25)
21 2021-10-16 MUKS Joker Kozienice - LKS PERŁA Złotokłos 1:3 (25:17, 21:25, 23:25, 21:25)
22 2021-11-17 MUKS Radomka Radom II - MUKS Joker Kozienice 1:3 (25:10, 19:25, 19:25, 20:25)
23 2021-09-19 LKS PERŁA Złotokłos - KKS Kozienice 3:0 (25:12, 25:9, 25:11)
24 2021-11-29 MUKS Krótka Mysiadło II - UKS Esperanto 0:3 (13:25, 9:25, 23:25)
25 2021-10-20 MUKS Krótka Mysiadło II - MUKS Radomka Radom II 3:0 (25:17, 25:13, 25:22)
26 2021-11-20 UKS Esperanto - LKS PERŁA Złotokłos 3:0 (25:11, 25:4, 25:14)
27 2021-11-18 KKS Kozienice - MUKS Joker Kozienice 0:3 (13:25, 6:25, 8:25)
28 2021-10-13 MUKS Radomka Radom II - KKS Kozienice 3:0 (25:13, 25:5, 25:16)
29 2021-11-14 MUKS Joker Kozienice - UKS Esperanto 0:3 (13:25, 17:25, 20:25)
30 2021-10-10 LKS PERŁA Złotokłos - MUKS Krótka Mysiadło II 0:3 (16:25, 6:25, 7:25)

Grupa 3

1111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Krótka Mysiadło 123612362951457
2UMKS MOS Wola Warszawa III122910309907616
3Legia Warszawa 122482714896732
4UKS Atena Warszawa II121651822764799
5Akademia Wójtowicza 121551721761764
6KKS Kozienice II1262631460858
7UKS Orlęta Raszyn 1200136408921
1 2021-11-20 UKS Orlęta Raszyn - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (5:25, 10:25, 9:25)
2 2021-10-15 UKS Atena Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa III 1:3 (25:20, 20:25, 15:25, 16:25)
3 2021-10-30 Legia Warszawa - KKS Kozienice II 3:0 (25:5, 25:11, 25:10)
4 2021-09-21 UMKS MOS Wola Warszawa III - Legia Warszawa 3:2 (25:21, 25:15, 16:25, 22:25, 15:10)
5 2021-09-27 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Atena Warszawa II 3:0 (25:8, 25:4, 25:5)
6 2021-10-16 Akademia Wójtowicza - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:13, 25:9, 25:15)
7 2021-10-30 UKS Atena Warszawa II - Akademia Wójtowicza 3:1 (25:20, 14:25, 25:23, 25:19)
8 2021-10-10 Legia Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło 1:3 (16:25, 30:28, 12:25, 11:25)
9 2021-09-25 KKS Kozienice II - UMKS MOS Wola Warszawa III 0:3 (10:25, 10:25, 11:25)
10 2021-12-06 MUKS Krótka Mysiadło - KKS Kozienice II 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
11 2021-11-28 Akademia Wójtowicza - Legia Warszawa 0:3 (12:25, 13:25, 20:25)
12 2021-11-27 UKS Orlęta Raszyn - UKS Atena Warszawa II 0:3 (8:25, 14:25, 14:25)
13 2021-11-26 Legia Warszawa - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:10, 25:8, 25:6)
14 2021-09-29 KKS Kozienice II - Akademia Wójtowicza 0:3 (6:25, 11:25, 11:25)
15 2021-10-12 UMKS MOS Wola Warszawa III - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (10:25, 19:25, 17:25)
16 2021-09-18 Akademia Wójtowicza - UMKS MOS Wola Warszawa III 0:3 (14:25, 17:25, 21:25)
17 2021-09-18 UKS Orlęta Raszyn - KKS Kozienice II 0:3 (15:25, 11:25, 19:25)
18 2021-10-16 UKS Atena Warszawa II - Legia Warszawa 2:3 (25:23, 20:25, 25:13, 26:28, 12:15)
19 2021-11-13 KKS Kozienice II - UKS Atena Warszawa II 0:3 (13:25, 12:25, 18:25)
20 2021-11-09 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:10, 25:5, 25:3)
21 2021-09-20 MUKS Krótka Mysiadło - Akademia Wójtowicza 3:1 (25:16, 25:13, 21:25, 25:9)
22 2021-10-07 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:8, 25:11, 25:17)
23 2021-10-26 UMKS MOS Wola Warszawa III - UKS Atena Warszawa II 3:0 (25:16, 25:14, 25:11)
24 2021-11-03 KKS Kozienice II - Legia Warszawa 0:3 (10:25, 21:25, 11:25)
25 2021-09-25 Legia Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa III 0:3 (18:25, 23:25, 24:26)
26 2021-10-02 UKS Atena Warszawa II - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (14:25, 17:25, 7:25)
27 2021-10-05 UKS Orlęta Raszyn - Akademia Wójtowicza 0:3 (18:25, 8:25, 18:25)
28 2021-11-06 Akademia Wójtowicza - UKS Atena Warszawa II 3:0 (25:12, 25:14, 25:21)
29 2021-10-17 MUKS Krótka Mysiadło - Legia Warszawa 3:0 (25:11, 25:16, 25:10)
30 2021-09-28 UMKS MOS Wola Warszawa III - KKS Kozienice II 3:0 (25:4, 25:10, 25:1)
31 2021-09-26 KKS Kozienice II - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (8:25, 9:25, 13:25)
32 2021-11-20 Legia Warszawa - Akademia Wójtowicza 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
33 2021-10-09 UKS Atena Warszawa II - UKS Orlęta Raszyn 3:0 (25:10, 25:6, 25:17)
34 2021-10-26 UKS Orlęta Raszyn - Legia Warszawa 0:3 (6:25, 16:25, 9:25)
35 2021-10-10 Akademia Wójtowicza - KKS Kozienice II 3:0 (25:13, 25:19, 25:16)
36 2021-11-15 MUKS Krótka Mysiadło - UMKS MOS Wola Warszawa III 3:0 (25:22, 25:15, 27:25)
37 2021-11-13 UMKS MOS Wola Warszawa III - Akademia Wójtowicza 3:0 (25:18, 25:14, 25:21)
38 2021-11-06 KKS Kozienice II - UKS Orlęta Raszyn 3:1 (25:6, 25:22, 21:25, 25:10)
39 2021-11-22 Legia Warszawa - UKS Atena Warszawa II 3:0 (25:19, 25:12, 25:17)
40 2021-11-20 UKS Atena Warszawa II - KKS Kozienice II 3:0 (25:6, 25:13, 25:7)
41 2021-10-02 UKS Orlęta Raszyn - UMKS MOS Wola Warszawa III 0:3 (3:25, 9:25, 5:25)
42 2021-09-25 Akademia Wójtowicza - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (14:25, 9:25, 12:25)

Grupa 4

111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sparta Warszawa 103010300750323
2LTS Legionovia Legionowo II 10248246707424
3UKS Esperanto III101451618668705
4UKS Iskra Warszawa 101351520596773
5UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 10921324652777
6MKS Pruszków 1000030379750
1 2021-11-21 MKS Pruszków - UKS Iskra Warszawa 0:3 (18:25, 18:25, 21:25)
2 2021-11-03 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:9, 25:10, 25:10)
3 2021-10-27 MUKS Sparta Warszawa - UKS Esperanto III 3:0 (25:17, 25:18, 25:15)
4 2021-11-06 UKS Iskra Warszawa - UKS Esperanto III 0:3 (22:25, 17:25, 15:25)
5 2021-10-15 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (7:25, 10:25, 6:25)
6 2021-11-07 MKS Pruszków - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (9:25, 14:25, 11:25)
7 2021-11-05 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:2, 25:9, 25:6)
8 2021-11-04 MUKS Sparta Warszawa - MKS Pruszków 3:0 (25:5, 25:4, 25:11)
9 2021-11-22 UKS Esperanto III - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 (25:17, 17:25, 25:17, 21:25, 15:7)
10 2021-10-09 UKS Iskra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 (9:25, 25:18, 13:25, 25:16, 15:12)
11 2021-10-24 MKS Pruszków - UKS Esperanto III 0:3 (10:25, 20:25, 16:25)
12 2021-10-20 LTS Legionovia Legionowo II - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (21:25, 17:25, 13:25)
13 2021-11-24 MUKS Sparta Warszawa - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:12, 25:10, 25:11)
14 2021-11-24 UKS Esperanto III - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (22:25, 11:25, 8:25)
15 2021-09-29 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS Pruszków 3:0 (25:15, 25:10, 25:15)
16 2021-11-13 UKS Iskra Warszawa - MKS Pruszków 3:0 (25:23, 25:18, 25:13)
17 2021-10-29 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (16:25, 9:25, 20:25)
18 2021-11-15 UKS Esperanto III - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (4:25, 7:25, 10:25)
19 2021-09-29 UKS Esperanto III - UKS Iskra Warszawa 1:3 (15:25, 23:25, 25:16, 22:25)
20 2021-09-22 MUKS Sparta Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:8, 25:11, 25:9)
21 2021-10-06 LTS Legionovia Legionowo II - MKS Pruszków 3:0 (25:7, 25:12, 25:12)
22 2021-09-25 UKS Iskra Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (10:25, 7:25, 15:25)
23 2021-10-10 MKS Pruszków - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (3:25, 4:25, 5:25)
24 2021-10-22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto III 1:3 (24:26, 19:25, 25:22, 16:25)
25 2021-11-19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Iskra Warszawa 2:3 (25:16, 22:25, 25:21, 24:26, 10:15)
26 2021-10-01 UKS Esperanto III - MKS Pruszków 3:0 (25:6, 25:12, 25:21)
27 2021-11-17 MUKS Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 3:0 (25:20, 25:21, 25:15)
28 2021-11-07 UKS Iskra Warszawa - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (16:25, 7:25, 6:25)
29 2021-10-13 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Esperanto III 3:0 (25:16, 25:15, 25:14)
30 2021-10-17 MKS Pruszków - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (8:25, 19:25, 19:25)

Grupa 5

111111
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sparta Warszawa II103010301774481
2Olimp Tłuszcz 102382511823658
3Trójka Kobyłka 101341720753829
4KS Saska Warszawa 101241419694703
5UKS Plas Warszawa 101241522741803
6UKS Esperanto II1000230488799
1 2021-11-10 Olimp Tłuszcz - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (16:25, 12:25, 23:25)
2 2021-09-16 KS Saska Warszawa - UKS Esperanto II 3:0 (25:21, 25:8, 25:10)
3 2021-10-27 Trójka Kobyłka - UKS Plas Warszawa 2:3 (33:31, 16:25, 25:23, 23:25, 7:15)
4 2021-10-20 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:9, 25:13, 25:10)
5 2021-10-30 UKS Esperanto II - Trójka Kobyłka 0:3 (23:25, 15:25, 19:25)
6 2021-10-06 Olimp Tłuszcz - KS Saska Warszawa 3:0 (25:14, 25:14, 25:10)
7 2021-11-04 KS Saska Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (20:25, 24:26, 17:25)
8 2021-09-30 Trójka Kobyłka - Olimp Tłuszcz 1:3 (27:25, 20:25, 17:25, 14:25)
9 2021-10-08 UKS Plas Warszawa - UKS Esperanto II 3:1 (25:14, 25:16, 21:25, 25:20)
10 2021-10-12 MUKS Sparta Warszawa II - UKS Esperanto II 3:0 (25:12, 25:12, 25:21)
11 2021-09-20 Olimp Tłuszcz - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:20, 25:21, 25:9)
12 2021-10-07 KS Saska Warszawa - Trójka Kobyłka 3:1 (25:15, 18:25, 25:17, 25:14)
13 2021-10-18 Trójka Kobyłka - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (19:25, 23:25, 18:25)
14 2021-10-11 UKS Plas Warszawa - KS Saska Warszawa 0:3 (17:25, 8:25, 16:25)
15 2021-10-25 UKS Esperanto II - Olimp Tłuszcz 0:3 (18:25, 8:25, 13:25)
16 2021-11-15 MUKS Sparta Warszawa II - Olimp Tłuszcz 3:1 (25:16, 25:16, 23:25, 25:17)
17 2021-10-19 UKS Esperanto II - KS Saska Warszawa 0:3 (20:25, 16:25, 26:28)
18 2021-11-08 UKS Plas Warszawa - Trójka Kobyłka 1:3 (23:25, 20:25, 25:20, 19:25)
19 2021-11-05 UKS Plas Warszawa - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (19:25, 18:25, 9:25)
20 2021-10-11 Trójka Kobyłka - UKS Esperanto II 3:0 (25:11, 25:16, 25:18)
21 2021-10-28 KS Saska Warszawa - Olimp Tłuszcz 0:3 (14:25, 21:25, 14:25)
22 2021-09-29 MUKS Sparta Warszawa II - KS Saska Warszawa 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)
23 2021-10-15 Olimp Tłuszcz - Trójka Kobyłka 3:1 (25:15, 25:21, 16:25, 25:12)
24 2021-10-16 UKS Esperanto II - UKS Plas Warszawa 0:3 (13:25, 18:25, 10:25)
25 2021-09-26 UKS Esperanto II - MUKS Sparta Warszawa II 0:3 (15:25, 1:25, 8:25)
26 2021-11-22 UKS Plas Warszawa - Olimp Tłuszcz 2:3 (25:21, 25:21, 17:25, 19:25, 11:15)
27 2021-11-10 Trójka Kobyłka - KS Saska Warszawa 3:1 (14:25, 25:19, 25:18, 27:25)
28 2021-11-25 MUKS Sparta Warszawa II - Trójka Kobyłka 3:0 (25:6, 25:8, 25:17)
29 2021-11-18 KS Saska Warszawa - UKS Plas Warszawa 1:3 (16:25, 25:23, 20:25, 20:25)
30 2021-11-05 Olimp Tłuszcz - UKS Esperanto II 3:1 (25:14, 25:27, 25:11, 25:9)