Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 10

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MJK Kobyłka 7176197622575
2SKS Iskra Warszawa 7176198637535
3Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 6165175529465
4SPS Volley Ostrołęka 71341511625533
5GKS JAGUAR Wolanów 7931113531545
6UKS Herkules Sulejówek 7931113533554
7WTS Klondaik Warka 772916549586
8Bór Regut 772917525582
9Wisła Płock 752917544597
10KS Zawkrze Mława 621517404527
1 2021-10-10 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:18, 27:25, 25:21)
2 2021-10-10 MJK Kobyłka - Bór Regut 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
3 2021-10-09 SKS Iskra Warszawa - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:20, 25:18, 25:17)
4 2021-10-09 Wisła Płock - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:21, 25:14, 25:18)
5 2021-10-10 WTS Klondaik Warka - UKS Herkules Sulejówek 3:0 (25:21, 25:21, 25:17)
6 2021-10-17 SPS Volley Ostrołęka - UKS Herkules Sulejówek 3:1 (25:13, 24:26, 30:28, 25:15)
7 2021-10-16 KS Zawkrze Mława - WTS Klondaik Warka 3:2 (18:25, 18:25, 25:17, 25:20, 18:16)
8 2021-10-16 GKS JAGUAR Wolanów - Wisła Płock 3:1 (25:23, 25:22, 19:25, 28:26)
9 2021-10-16 Bór Regut - SKS Iskra Warszawa 0:3 (7:25, 13:25, 15:25)
10 2021-10-17 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - MJK Kobyłka 2:3 (26:28, 25:21, 25:16, 19:25, 13:15)
11 2021-10-24 MJK Kobyłka - SPS Volley Ostrołęka 3:1 (25:23, 27:25, 18:25, 25:23)
12 2021-10-23 SKS Iskra Warszawa - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 1:3 (25:15, 18:25, 23:25, 21:25)
13 2022-01-22 Wisła Płock - Bór Regut 0:0
14 2021-10-24 WTS Klondaik Warka - GKS JAGUAR Wolanów 0:3 (19:25, 15:25, 19:25)
15 2021-10-24 UKS Herkules Sulejówek - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:18, 25:22, 25:15)
16 2021-11-07 SPS Volley Ostrołęka - KS Zawkrze Mława 3:1 (25:18, 24:26, 25:12, 25:13)
17 2022-02-12 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Herkules Sulejówek 0:0
18 2021-11-07 Bór Regut - WTS Klondaik Warka 1:3 (25:21, 21:25, 22:25, 22:25)
19 2021-11-06 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - Wisła Płock 3:1 (23:25, 25:18, 25:20, 25:19)
20 2021-11-07 MJK Kobyłka - SKS Iskra Warszawa 1:3 (25:16, 23:25, 16:25, 19:25)
21 2021-11-13 SKS Iskra Warszawa - SPS Volley Ostrołęka 3:2 (20:25, 26:24, 25:22, 24:26, 17:15)
22 2021-11-13 Wisła Płock - MJK Kobyłka 0:3 (20:25, 27:29, 20:25)
23 2021-11-14 WTS Klondaik Warka - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:3 (19:25, 29:31, 20:25)
24 2021-11-14 UKS Herkules Sulejówek - Bór Regut 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)
25 2021-11-13 KS Zawkrze Mława - GKS JAGUAR Wolanów 0:3 (15:25, 19:25, 25:27)
26 2021-11-20 SPS Volley Ostrołęka - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)
27 2021-11-20 Bór Regut - KS Zawkrze Mława 3:1 (25:8, 25:15, 23:25, 25:16)
28 2021-11-21 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - UKS Herkules Sulejówek 3:0 (25:19, 25:17, 25:23)
29 2021-11-21 MJK Kobyłka - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:19, 25:22, 29:27)
30 2021-11-20 SKS Iskra Warszawa - Wisła Płock 3:1 (25:20, 25:17, 24:26, 25:11)
31 2021-11-27 Wisła Płock - SPS Volley Ostrołęka 0:3 (19:25, 15:25, 11:25)
32 2021-11-28 WTS Klondaik Warka - SKS Iskra Warszawa 1:3 (25:23, 23:25, 19:25, 19:25)
33 2021-11-28 UKS Herkules Sulejówek - MJK Kobyłka 1:3 (21:25, 33:31, 22:25, 14:25)
34 2022-03-05 KS Zawkrze Mława - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
35 2021-11-27 GKS JAGUAR Wolanów - Bór Regut 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 21:25)
36 2021-12-04 SPS Volley Ostrołęka - Bór Regut 0:0
37 2021-12-05 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
38 2021-12-05 MJK Kobyłka - KS Zawkrze Mława 0:0
39 2021-12-04 SKS Iskra Warszawa - UKS Herkules Sulejówek 0:0
40 2021-12-04 Wisła Płock - WTS Klondaik Warka 0:0
41 2021-12-12 WTS Klondaik Warka - SPS Volley Ostrołęka 0:0
42 2021-12-12 UKS Herkules Sulejówek - Wisła Płock 0:0
43 2021-12-11 KS Zawkrze Mława - SKS Iskra Warszawa 0:0
44 2021-12-11 GKS JAGUAR Wolanów - MJK Kobyłka 0:0
45 2021-12-11 Bór Regut - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
46 2021-12-19 SPS Volley Ostrołęka - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
47 2021-12-18 Bór Regut - MJK Kobyłka 0:0
48 2021-12-18 GKS JAGUAR Wolanów - SKS Iskra Warszawa 0:0
49 2021-12-18 KS Zawkrze Mława - Wisła Płock 0:0
50 2021-12-19 UKS Herkules Sulejówek - WTS Klondaik Warka 0:0
51 2022-01-16 UKS Herkules Sulejówek - SPS Volley Ostrołęka 0:0
52 2022-01-16 WTS Klondaik Warka - KS Zawkrze Mława 0:0
53 2022-01-15 Wisła Płock - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
54 2022-01-15 SKS Iskra Warszawa - Bór Regut 0:0
55 2022-01-16 MJK Kobyłka - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
56 2022-01-22 SPS Volley Ostrołęka - MJK Kobyłka 0:0
57 2022-01-22 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - SKS Iskra Warszawa 0:0
58 2021-10-23 Bór Regut - Wisła Płock 2:3 (18:25, 25:21, 18:25, 25:19, 10:15)
59 2022-01-22 GKS JAGUAR Wolanów - WTS Klondaik Warka 0:0
60 2022-01-22 KS Zawkrze Mława - UKS Herkules Sulejówek 0:0
61 2022-02-12 KS Zawkrze Mława - SPS Volley Ostrołęka 0:0
62 2021-11-07 UKS Herkules Sulejówek - GKS JAGUAR Wolanów 3:1 (25:18, 18:25, 25:16, 25:23)
63 2022-02-13 WTS Klondaik Warka - Bór Regut 0:0
64 2022-01-29 Wisła Płock - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
65 2022-01-29 SKS Iskra Warszawa - MJK Kobyłka 0:0
66 2022-02-19 SPS Volley Ostrołęka - SKS Iskra Warszawa 0:0
67 2022-02-20 MJK Kobyłka - Wisła Płock 0:0
68 2022-02-20 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - WTS Klondaik Warka 0:0
69 2022-02-19 Bór Regut - UKS Herkules Sulejówek 0:0
70 2022-02-19 GKS JAGUAR Wolanów - KS Zawkrze Mława 0:0
71 2022-02-26 GKS JAGUAR Wolanów - SPS Volley Ostrołęka 0:0
72 2022-02-26 KS Zawkrze Mława - Bór Regut 0:0
73 2022-02-27 UKS Herkules Sulejówek - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
74 2022-02-27 WTS Klondaik Warka - MJK Kobyłka 0:0
75 2022-02-26 Wisła Płock - SKS Iskra Warszawa 0:0
76 2022-03-05 SPS Volley Ostrołęka - Wisła Płock 0:0
77 2022-03-05 SKS Iskra Warszawa - WTS Klondaik Warka 0:0
78 2022-03-06 MJK Kobyłka - UKS Herkules Sulejówek 0:0
79 2021-12-14 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - KS Zawkrze Mława 0:0
80 2022-03-05 Bór Regut - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
81 2022-03-12 Bór Regut - SPS Volley Ostrołęka 0:0
82 2022-03-12 GKS JAGUAR Wolanów - Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" 0:0
83 2022-03-12 KS Zawkrze Mława - MJK Kobyłka 0:0
84 2022-03-13 UKS Herkules Sulejówek - SKS Iskra Warszawa 0:0
85 2022-03-13 WTS Klondaik Warka - Wisła Płock 0:0
86 2022-03-19 SPS Volley Ostrołęka - WTS Klondaik Warka 0:0
87 2022-03-19 Wisła Płock - UKS Herkules Sulejówek 0:0
88 2022-03-19 SKS Iskra Warszawa - KS Zawkrze Mława 0:0
89 2022-03-20 MJK Kobyłka - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
90 2022-03-20 Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - Bór Regut 0:0