Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Konstancin Jeziorna 5134143395304
2Wojskowe Warszawa 4114122335250
3UKS Esperanto 5103116383314
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 59397366337
5UKS Lesznowola 552711355405
6KS Halinów 531514356434
7WTS Klondaik Warka 500015229375
1 2020-02-15 KS Halinów - Wojskowe Warszawa 0:0
2 2019-10-12 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Lesznowola 3:0 (25:19, 25:13, 25:23)
3 2019-10-20 WTS Klondaik Warka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (23:25, 18:25, 14:25)
4 2019-10-26 UKS Lesznowola - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
5 2020-01-12 Wojskowe Warszawa - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
6 2019-10-19 UKS Esperanto - KS Halinów 2:3 (25:14, 21:25, 21:25, 25:19, 6:15)
7 2019-11-05 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto 3:0 (26:24, 25:14, 25:22)
8 2019-11-09 WTS Klondaik Warka - Wojskowe Warszawa 0:3 (15:25, 13:25, 17:25)
9 2020-01-18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Lesznowola 0:0
10 2019-11-17 Wojskowe Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:14, 25:20)
11 2019-11-16 UKS Esperanto - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:7, 25:15, 25:16)
12 2020-02-01 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
13 2019-12-07 WTS Klondaik Warka - KS Halinów 0:0
14 2019-11-24 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto 0:3 (22:25, 18:25, 23:25)
15 2019-12-21 UKS Lesznowola - Wojskowe Warszawa 0:0
16 2019-11-30 UKS Esperanto - UKS Lesznowola 3:0 (25:13, 25:13, 25:13)
17 2019-10-27 KS Halinów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (23:25, 13:25, 20:25)
18 2019-11-30 SPS Konstancin Jeziorna - WTS Klondaik Warka 3:0 (25:3, 25:14, 25:20)
19 2020-02-23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
20 2020-01-26 UKS Lesznowola - KS Halinów 0:0
21 2019-12-07 Wojskowe Warszawa - UKS Esperanto 0:0
22 2019-12-01 Wojskowe Warszawa - KS Halinów 3:0 (25:12, 25:22, 26:24)
23 2019-12-15 UKS Lesznowola - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
24 2019-12-15 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - WTS Klondaik Warka 0:0
25 2020-01-11 WTS Klondaik Warka - UKS Lesznowola 0:0
26 2019-10-20 SPS Konstancin Jeziorna - Wojskowe Warszawa 2:3 (25:23, 21:25, 15:25, 25:21, 8:15)
27 2019-12-21 KS Halinów - UKS Esperanto 0:0
28 2020-01-18 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
29 2020-01-18 Wojskowe Warszawa - WTS Klondaik Warka 0:0
30 2019-11-10 UKS Lesznowola - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (23:25, 18:25, 27:25, 8:25)
31 2020-01-25 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Wojskowe Warszawa 0:0
32 2020-01-25 WTS Klondaik Warka - UKS Esperanto 0:0
33 2019-11-09 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów 3:0 (25:14, 25:16, 25:13)
34 2020-02-22 KS Halinów - WTS Klondaik Warka 0:0
35 2020-02-02 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
36 2020-02-01 Wojskowe Warszawa - UKS Lesznowola 0:0
37 2020-02-09 UKS Lesznowola - UKS Esperanto 0:0
38 2020-01-05 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Halinów 0:0
39 2020-02-15 WTS Klondaik Warka - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
40 2019-12-07 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
41 2019-11-16 KS Halinów - UKS Lesznowola 2:3 (23:25, 20:25, 25:22, 25:23, 8:15)
42 2020-02-08 UKS Esperanto - Wojskowe Warszawa 0:0