Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1337133951071795
2EASY WRAP Trójka Kobyłka 13301035161177999
3UKS Esperanto 122592715982872
4SPS Konstancin Jeziorna 1324828201082986
5UKS Orlęta Raszyn 13247302211591100
6MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 13207232310151006
7KS Halinów 121862221944944
8UKS Lesznowola 1310313328891061
9GLKS Nadarzyn 13319378941083
10WTS INOVATIV Warka 13104396931060
1 2021-03-05 UKS Esperanto - EASY WRAP Trójka Kobyłka 0:0
2 2020-10-10 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (21:25, 22:25, 22:25)
3 2020-10-08 GLKS Nadarzyn - KS Halinów 0:3 (24:26, 23:25, 18:25)
4 2020-10-11 UKS Lesznowola - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:23, 26:24, 25:17)
5 2020-10-10 UKS Orlęta Raszyn - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:1 (26:24, 25:17, 16:25, 25:19)
6 2020-11-05 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - EASY WRAP Trójka Kobyłka 1:3 (18:25, 19:25, 25:21, 17:25)
7 2020-10-18 WTS INOVATIV Warka - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (11:25, 22:25, 12:25)
8 2021-02-14 KS Halinów - UKS Lesznowola 3:0 (25:7, 25:16, 25:18)
9 2020-10-18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:8, 26:24, 25:16)
10 2020-10-15 UKS Esperanto - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (25:27, 19:25, 25:27)
11 2020-10-29 EASY WRAP Trójka Kobyłka - SPS Konstancin Jeziorna 3:2 (25:17, 16:25, 25:15, 27:29, 15:8)
12 2021-02-11 GLKS Nadarzyn - UKS Esperanto 1:3 (15:25, 21:25, 25:13, 14:25)
13 2020-10-25 UKS Lesznowola - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (12:25, 16:25, 18:25)
14 2021-03-06 UKS Orlęta Raszyn - KS Halinów 0:0
15 2020-12-15 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:15, 25:18, 25:19)
16 2020-11-07 EASY WRAP Trójka Kobyłka - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:9, 25:14, 25:8)
17 2020-12-08 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Halinów 3:2 (25:15, 25:19, 20:25, 18:25, 23:21)
18 2020-11-08 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Orlęta Raszyn 3:2 (17:25, 23:25, 25:14, 25:19, 19:17)
19 2020-11-07 UKS Esperanto - UKS Lesznowola 3:0 (25:22, 25:13, 26:24)
20 2021-03-11 SPS Konstancin Jeziorna - GLKS Nadarzyn 0:0
21 2020-11-15 EASY WRAP Trójka Kobyłka - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:22, 25:23, 25:13)
22 2020-11-15 UKS Lesznowola - SPS Konstancin Jeziorna 1:3 (25:23, 18:25, 21:25, 24:26)
23 2020-11-14 UKS Orlęta Raszyn - UKS Esperanto 3:0 (25:23, 25:23, 25:22)
24 2020-11-15 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:17, 25:17, 25:22)
25 2020-11-15 WTS INOVATIV Warka - KS Halinów 2:3 (19:25, 25:22, 25:23, 22:25, 14:16)
26 2020-11-21 EASY WRAP Trójka Kobyłka - KS Halinów 3:1 (25:20, 28:30, 25:18, 25:15)
27 2020-11-22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:6, 25:14, 25:12)
28 2020-11-21 UKS Esperanto - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:21, 25:21, 25:18)
29 2020-11-22 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Orlęta Raszyn 3:2 (18:25, 24:26, 25:10, 25:19, 16:14)
30 2021-02-13 GLKS Nadarzyn - UKS Lesznowola 1:3 (14:25, 25:14, 18:25, 20:25)
31 2020-11-29 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Lesznowola 3:0 (25:20, 25:22, 25:14)
32 2021-05-30 UKS Orlęta Raszyn - GLKS Nadarzyn 0:0
33 2020-11-28 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:16, 26:24, 25:23)
34 2020-11-29 WTS INOVATIV Warka - UKS Esperanto 0:3 (16:25, 16:25, 21:25)
35 2020-11-28 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Halinów 3:0 (25:7, 25:13, 25:16)
36 2020-12-05 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:2 (25:17, 25:19, 23:25, 26:28, 15:12)
37 2020-12-04 UKS Esperanto - KS Halinów 3:0 (25:20, 25:19, 25:15)
38 2020-12-05 SPS Konstancin Jeziorna - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:12, 25:10, 25:8)
39 2020-12-05 GLKS Nadarzyn - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 1:3 (13:25, 26:28, 25:14, 19:25)
40 2020-12-06 UKS Lesznowola - UKS Orlęta Raszyn 2:3 (25:22, 25:27, 25:21, 18:25, 14:16)
41 2020-12-13 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Orlęta Raszyn 3:2 (25:21, 18:25, 25:20, 29:31, 19:17)
42 2020-12-13 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Lesznowola 3:1 (23:25, 25:12, 25:22, 25:20)
43 2020-12-13 WTS INOVATIV Warka - GLKS Nadarzyn 1:3 (20:25, 26:24, 15:25, 15:25)
44 2020-12-12 KS Halinów - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (25:27, 14:25, 23:25)
45 2020-12-13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Esperanto 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)
46 2020-12-20 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Esperanto 1:3 (18:25, 21:25, 25:20, 18:25)
47 2020-12-20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS Konstancin Jeziorna 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
48 2020-12-19 KS Halinów - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:19, 25:12, 25:21)
49 2020-12-20 WTS INOVATIV Warka - UKS Lesznowola 1:3 (21:25, 26:24, 18:25, 21:25)
50 2020-12-19 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Orlęta Raszyn 0:3 (22:25, 14:25, 23:25)
51 2021-01-10 EASY WRAP Trójka Kobyłka - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:13, 25:18, 25:21)
52 2021-02-06 UKS Orlęta Raszyn - WTS INOVATIV Warka 3:0 (25:8, 25:11, 25:17)
53 2021-01-10 UKS Lesznowola - KS Halinów 0:3 (23:25, 7:25, 22:25)
54 2021-01-16 GLKS Nadarzyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (16:25, 20:25, 25:21, 18:25)
55 2021-01-29 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Esperanto 2:3 (25:23, 26:28, 22:25, 26:24, 9:15)
56 2021-01-25 SPS Konstancin Jeziorna - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:2 (25:16, 19:25, 25:17, 15:25, 16:14)
57 2021-01-15 UKS Esperanto - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:18, 25:19, 25:9)
58 2021-01-17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Lesznowola 3:0 (25:22, 25:9, 25:16)
59 2020-11-29 KS Halinów - UKS Orlęta Raszyn 3:1 (25:20, 19:25, 27:25, 25:21)
60 2021-01-30 WTS INOVATIV Warka - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:3 (13:25, 18:25, 9:25)
61 2021-02-07 WTS INOVATIV Warka - EASY WRAP Trójka Kobyłka 0:3 (9:25, 15:25, 19:25)
62 2021-02-06 KS Halinów - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 1:3 (25:19, 22:25, 24:26, 25:27)
63 2021-02-20 UKS Orlęta Raszyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (18:25, 18:25, 24:26)
64 2021-02-28 UKS Lesznowola - UKS Esperanto 0:0
65 2021-02-25 GLKS Nadarzyn - SPS Konstancin Jeziorna 0:3 (21:25, 11:25, 15:25)
66 2020-10-24 GLKS Nadarzyn - EASY WRAP Trójka Kobyłka 1:3 (12:25, 24:26, 25:23, 19:25)
67 2021-02-19 SPS Konstancin Jeziorna - UKS Lesznowola 3:0 (25:20, 25:18, 25:12)
68 2021-02-13 UKS Esperanto - UKS Orlęta Raszyn 3:2 (25:19, 20:25, 23:25, 27:25, 15:12)
69 2021-03-09 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
70 2021-07-02 KS Halinów - WTS INOVATIV Warka 0:0
71 2021-02-27 KS Halinów - EASY WRAP Trójka Kobyłka 0:0
72 2021-02-28 WTS INOVATIV Warka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
73 2021-02-27 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Esperanto 0:0
74 2021-02-28 UKS Orlęta Raszyn - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
75 2021-02-27 UKS Lesznowola - GLKS Nadarzyn 0:0
76 2021-03-07 UKS Lesznowola - EASY WRAP Trójka Kobyłka 0:0
77 2021-02-18 GLKS Nadarzyn - UKS Orlęta Raszyn 1:3 (25:16, 21:25, 20:25, 19:25)
78 2021-03-06 SPS Konstancin Jeziorna - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:0
79 2021-03-06 UKS Esperanto - WTS INOVATIV Warka 0:0
80 2021-03-07 KS Halinów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
81 2021-03-14 EASY WRAP Trójka Kobyłka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
82 2021-03-13 KS Halinów - UKS Esperanto 0:0
83 2021-03-14 WTS INOVATIV Warka - SPS Konstancin Jeziorna 0:0
84 2021-03-13 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn 0:0
85 2021-03-14 UKS Orlęta Raszyn - UKS Lesznowola 0:0
86 2021-03-21 UKS Orlęta Raszyn - EASY WRAP Trójka Kobyłka 0:0
87 2021-03-21 UKS Lesznowola - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:0
88 2021-03-20 GLKS Nadarzyn - WTS INOVATIV Warka 0:0
89 2021-03-20 SPS Konstancin Jeziorna - KS Halinów 0:0
90 2021-03-20 UKS Esperanto - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0