Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GLKS Nadarzyn 133110196
2NIKE Węgrów 101396101
1 2017-12-16 NIKE Węgrów - GLKS Nadarzyn 0:0
2 2017-12-12 GLKS Nadarzyn - NIKE Węgrów 3:1 (25:22, 26:24, 23:25, 27:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo II 13307529
2KS Metro Warszawa 10032975
1 2017-12-13 LTS Legionovia Legionowo II - KS Metro Warszawa 3:0 (25:5, 25:14, 25:10)
2 2017-12-16 KS Metro Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 0:0

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo II 618180450258
2GLKS Nadarzyn 611128435420
3KS Mazovia Warszawa 64717402538
4NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 63517409480
1 2017-09-21 GLKS Nadarzyn - KS Mazovia Warszawa 3:2 (24:26, 25:15, 25:18, 22:25, 15:6)
2 2017-10-31 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (17:25, 20:25, 12:25)
3 2017-12-08 KS Mazovia Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (14:25, 14:25, 12:25)
4 2017-12-10 GLKS Nadarzyn - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
5 2017-12-04 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - KS Mazovia Warszawa 2:3 (25:10, 21:25, 25:13, 22:25, 9:15)
6 2017-12-05 LTS Legionovia Legionowo II - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:22, 25:16, 25:13)
7 2017-11-24 KS Mazovia Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:3 (21:25, 19:25, 21:25)
8 2017-10-10 LTS Legionovia Legionowo II - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:13, 25:5, 25:21)
9 2017-11-30 LTS Legionovia Legionowo II - KS Mazovia Warszawa 3:0 (25:12, 25:6, 25:13)
10 2017-12-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)
11 2017-12-09 KS Mazovia Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (18:25, 10:25, 25:22, 25:12, 14:16)
12 2017-12-07 GLKS Nadarzyn - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (9:25, 21:25, 18:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1NIKE Węgrów 618181469226
2KS Metro Warszawa 612137436378
3Astoria Piaseczno 64716402512
4KS Grom Przytyk 62418310501
1 2017-10-29 Astoria Piaseczno - KS Grom Przytyk 3:2 (23:25, 17:25, 25:23, 25:9, 15:13)
2 2017-09-26 NIKE Węgrów - KS Metro Warszawa 3:1 (25:17, 19:25, 25:16, 25:12)
3 2017-11-29 KS Grom Przytyk - KS Metro Warszawa 0:3 (17:25, 11:25, 12:25)
4 2017-12-05 Astoria Piaseczno - NIKE Węgrów 0:3 (17:25, 11:25, 13:25)
5 2017-12-10 NIKE Węgrów - KS Grom Przytyk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
6 2017-12-08 KS Metro Warszawa - Astoria Piaseczno 3:0 (25:12, 25:12, 25:23)
7 2017-11-17 KS Grom Przytyk - Astoria Piaseczno 2:3 (25:21, 19:25, 25:10, 22:25, 10:15)
8 2017-09-29 KS Metro Warszawa - NIKE Węgrów 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)
9 2017-12-09 KS Metro Warszawa - KS Grom Przytyk 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
10 2017-12-04 NIKE Węgrów - Astoria Piaseczno 3:0 (25:12, 25:10, 25:8)
11 2017-12-03 KS Grom Przytyk - NIKE Węgrów 0:3 (11:25, 9:25, 15:25)
12 2017-12-10 Astoria Piaseczno - KS Metro Warszawa 1:3 (20:25, 25:16, 23:25, 15:25)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GLKS Nadarzyn 12343671039740
2KS Mazovia Warszawa 12252717974888
3MUKS Krótka Mysiadło 12232717981883
4Beta Błonie 12202318897850
5LKS Wrzos Międzyborów 1216232510101027
6UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1248347731007
7UKS Iskra Warszawa 124733686965
1 2017-11-21 UKS Iskra Warszawa - KS Mazovia Warszawa 1:3 (17:25, 7:25, 25:23, 23:25)
2 2017-11-13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - LKS Wrzos Międzyborów 3:2 (17:25, 25:17, 7:25, 25:22, 15:12)
3 2017-10-09 Beta Błonie - MUKS Krótka Mysiadło 3:0 (25:16, 25:16, 25:16)
4 2017-09-20 LKS Wrzos Międzyborów - Beta Błonie 3:0 (25:23, 25:19, 25:20)
5 2017-10-06 KS Mazovia Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:15, 25:17)
6 2017-10-28 GLKS Nadarzyn - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:7, 25:4, 25:12)
7 2017-10-30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn 1:3 (26:24, 8:25, 10:25, 16:25)
8 2017-11-10 Beta Błonie - KS Mazovia Warszawa 3:0 (25:21, 25:9, 25:22)
9 2017-09-29 MUKS Krótka Mysiadło - LKS Wrzos Międzyborów 3:2 (15:25, 19:25, 25:22, 25:19, 15:13)
10 2017-11-03 KS Mazovia Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło 3:1 (25:16, 26:24, 16:25, 25:20)
11 2017-10-14 GLKS Nadarzyn - Beta Błonie 3:0 (25:13, 25:13, 25:12)
12 2017-10-11 UKS Iskra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:22, 25:21, 27:25)
13 2017-10-16 Beta Błonie - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:12, 25:13, 25:20)
14 2017-10-08 MUKS Krótka Mysiadło - GLKS Nadarzyn 1:3 (25:17, 7:25, 26:28, 23:25)
15 2017-10-18 LKS Wrzos Międzyborów - KS Mazovia Warszawa 1:3 (25:23, 14:25, 14:25, 15:25)
16 2017-11-20 GLKS Nadarzyn - LKS Wrzos Międzyborów 3:0 (25:16, 25:22, 25:13)
17 2017-11-07 UKS Iskra Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (19:25, 14:25, 17:25)
18 2017-09-27 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Beta Błonie 1:3 (15:25, 25:22, 23:25, 24:26)
19 2017-10-02 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:13, 25:21, 25:16)
20 2017-11-08 LKS Wrzos Międzyborów - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:18, 25:12, 25:23)
21 2017-11-24 KS Mazovia Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:3 (21:25, 19:25, 21:25)
22 2017-09-29 KS Mazovia Warszawa - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:7, 25:14, 25:22)
23 2017-11-03 LKS Wrzos Międzyborów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:14, 25:21, 25:17)
24 2017-10-30 MUKS Krótka Mysiadło - Beta Błonie 3:1 (25:12, 20:25, 25:16, 25:23)
25 2017-10-04 Beta Błonie - LKS Wrzos Międzyborów 3:2 (26:24, 22:25, 25:17, 20:25, 15:9)
26 2017-09-30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Mazovia Warszawa 0:3 (17:25, 16:25, 16:25)
27 2017-11-15 UKS Iskra Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:3 (8:25, 21:25, 16:25)
28 2017-11-18 GLKS Nadarzyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:22, 25:12)
29 2017-10-20 KS Mazovia Warszawa - Beta Błonie 3:1 (25:21, 25:20, 15:25, 25:11)
30 2017-11-22 LKS Wrzos Międzyborów - MUKS Krótka Mysiadło 1:3 (21:25, 16:25, 25:23, 25:27)
31 2017-10-15 MUKS Krótka Mysiadło - KS Mazovia Warszawa 3:1 (25:10, 18:25, 25:15, 25:19)
32 2017-11-18 Beta Błonie - GLKS Nadarzyn 0:3 (19:25, 23:25, 20:25)
33 2017-10-20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Iskra Warszawa 3:2 (25:14, 13:25, 30:32, 26:24, 15:12)
34 2017-10-05 UKS Iskra Warszawa - Beta Błonie 0:3 (19:25, 14:25, 24:26)
35 2017-10-25 GLKS Nadarzyn - MUKS Krótka Mysiadło 3:1 (25:16, 25:21, 23:25, 25:18)
36 2017-10-13 KS Mazovia Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 3:1 (24:26, 25:20, 25:22, 25:21)
37 2017-10-16 LKS Wrzos Międzyborów - GLKS Nadarzyn 2:3 (25:23, 17:25, 22:25, 25:23, 7:15)
38 2017-11-17 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:18, 25:9, 25:6)
39 2017-11-24 Beta Błonie - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:22, 25:10)
40 2017-11-20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło 0:3 (22:25, 16:25, 16:25)
41 2017-10-25 UKS Iskra Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 1:3 (25:13, 10:25, 24:26, 22:25)
42 2017-09-21 GLKS Nadarzyn - KS Mazovia Warszawa 3:2 (24:26, 25:15, 25:18, 22:25, 15:6)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Astoria Piaseczno 8182110691641
2KS Grom Przytyk 8141815709656
3KKS Kozienice 8131512611550
4UKS Beta Pionki 8121313583541
5UKS Victoria Solec nad Wisłą 83623480686
6MUKS Trzynastka Radom 000000
1 2017-10-26 KKS Kozienice - KS Grom Przytyk 1:3 (19:25, 25:21, 20:25, 16:25)
2 2017-10-10 UKS Victoria Solec nad Wisłą - UKS Beta Pionki 1:3 (16:25, 13:25, 25:23, 12:25)
3 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - Astoria Piaseczno 0:0
4 2017-11-17 KS Grom Przytyk - Astoria Piaseczno 2:3 (25:21, 19:25, 25:10, 22:25, 10:15)
5 2017-09-18 UKS Beta Pionki - MUKS Trzynastka Radom 0:0
6 2017-09-28 KKS Kozienice - UKS Victoria Solec nad Wisłą 3:0 (25:2, 25:12, 25:19)
7 2017-11-09 UKS Victoria Solec nad Wisłą - KS Grom Przytyk 2:3 (12:25, 11:25, 25:21, 25:22, 9:15)
8 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - KKS Kozienice 0:0
9 2017-11-12 Astoria Piaseczno - UKS Beta Pionki 3:0 (25:20, 25:21, 26:24)
10 2017-10-06 KS Grom Przytyk - UKS Beta Pionki 3:0 (25:11, 25:22, 25:16)
11 2017-10-21 KKS Kozienice - Astoria Piaseczno 3:0 (25:23, 25:16, 25:23)
12 2017-09-18 UKS Victoria Solec nad Wisłą - MUKS Trzynastka Radom 0:0
13 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - KS Grom Przytyk 0:0
14 2017-11-26 Astoria Piaseczno - UKS Victoria Solec nad Wisłą 3:0 (26:24, 25:22, 26:24)
15 2017-10-15 UKS Beta Pionki - KKS Kozienice 3:0 (25:22, 25:17, 25:23)
16 2017-11-24 KS Grom Przytyk - KKS Kozienice 3:0 (27:25, 25:20, 25:21)
17 2017-11-07 UKS Beta Pionki - UKS Victoria Solec nad Wisłą 3:0 (25:19, 25:6, 25:14)
18 2017-09-18 Astoria Piaseczno - MUKS Trzynastka Radom 0:0
19 2017-10-29 Astoria Piaseczno - KS Grom Przytyk 3:2 (23:25, 17:25, 25:23, 25:9, 15:13)
20 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - UKS Beta Pionki 0:0
21 2017-10-23 UKS Victoria Solec nad Wisłą - KKS Kozienice 0:3 (23:25, 9:25, 7:25)
22 2017-10-12 KS Grom Przytyk - UKS Victoria Solec nad Wisłą 2:3 (19:25, 25:18, 24:26, 25:18, 10:15)
23 2017-09-18 KKS Kozienice - MUKS Trzynastka Radom 0:0
24 2017-11-22 UKS Beta Pionki - Astoria Piaseczno 1:3 (25:19, 19:25, 23:25, 16:25)
25 2017-11-14 UKS Beta Pionki - KS Grom Przytyk 3:0 (25:12, 26:24, 25:18)
26 2017-11-12 Astoria Piaseczno - KKS Kozienice 3:2 (26:24, 17:25, 25:19, 23:25, 15:10)
27 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - UKS Victoria Solec nad Wisłą 0:0
28 2017-09-18 KS Grom Przytyk - MUKS Trzynastka Radom 0:0
29 2017-10-26 UKS Victoria Solec nad Wisłą - Astoria Piaseczno 0:3 (20:25, 19:25, 10:25)
30 2017-11-26 KKS Kozienice - UKS Beta Pionki 3:0 (25:23, 25:20, 25:19)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo II 1030300750341
2NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 10212213804628
3UKS Rutki Płońsk 10202213756669
4Opia Opinogóra 10131719719759
5MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II106825531713
6AZS AWF Warszawa 100130325775
1 2017-11-24 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - AZS AWF Warszawa 3:0 (25:1, 25:8, 25:6)
2 2017-09-28 UKS Rutki Płońsk - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 3:0 (25:3, 25:19, 25:13)
3 2017-11-23 LTS Legionovia Legionowo II - Opia Opinogóra 3:0 (25:5, 25:9, 25:16)
4 2017-10-27 AZS AWF Warszawa - Opia Opinogóra 0:3 (11:25, 14:25, 15:25)
5 2017-11-18 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (1:25, 3:25, 10:25)
6 2017-10-16 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Rutki Płońsk 3:1 (25:11, 25:17, 19:25, 25:18)
7 2017-09-17 UKS Rutki Płońsk - AZS AWF Warszawa 3:0 (25:19, 25:7, 25:16)
8 2017-10-10 LTS Legionovia Legionowo II - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:13, 25:5, 25:21)
9 2017-11-10 Opia Opinogóra - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 3:0 (25:19, 25:16, 25:20)
10 2017-10-17 AZS AWF Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
11 2017-11-03 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Opia Opinogóra 3:1 (29:27, 24:26, 25:18, 25:10)
12 2017-10-05 UKS Rutki Płońsk - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (8:25, 21:25, 18:25)
13 2017-11-19 LTS Legionovia Legionowo II - AZS AWF Warszawa 3:0 (25:3, 25:5, 25:4)
14 2017-10-11 Opia Opinogóra - UKS Rutki Płońsk 2:3 (25:12, 23:25, 25:23, 21:25, 8:15)
15 2017-11-21 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (25:22, 19:25, 8:25, 20:25)
16 2017-11-25 AZS AWF Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (10:25, 8:25, 4:25)
17 2017-10-14 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - UKS Rutki Płońsk 0:3 (25:27, 5:25, 15:25)
18 2017-09-27 Opia Opinogóra - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (11:25, 11:25, 15:25)
19 2017-09-22 Opia Opinogóra - AZS AWF Warszawa 3:0 (25:2, 25:16, 25:15)
20 2017-10-28 LTS Legionovia Legionowo II - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 3:0 (25:6, 25:9, 25:8)
21 2017-10-25 UKS Rutki Płońsk - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (30:28, 25:23, 21:25, 25:23)
22 2017-10-21 AZS AWF Warszawa - UKS Rutki Płońsk 0:3 (14:25, 10:25, 6:25)
23 2017-10-31 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (17:25, 20:25, 12:25)
24 2017-10-31 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - Opia Opinogóra 1:3 (19:25, 17:25, 25:11, 21:25)
25 2017-10-22 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - AZS AWF Warszawa 3:1 (25:22, 25:13, 25:27, 25:16)
26 2017-11-08 Opia Opinogóra - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (25:23, 22:25, 17:25, 22:25)
27 2017-11-25 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Rutki Płońsk 3:0 (25:11, 25:9, 25:17)
28 2017-11-26 AZS AWF Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (16:25, 18:25, 19:25)
29 2017-11-17 UKS Rutki Płońsk - Opia Opinogóra 3:1 (25:10, 25:18, 23:25, 25:19)
30 2017-11-15 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 3:0 (25:13, 25:6, 25:11)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1NIKE Węgrów 1029303798536
2KS Metro Warszawa 10222411796677
3UKS Plas Warszawa 10182017786778
4UKS Polonez Wyszków 10141921845846
5MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 105827653833
6UKS SMS Warszawa II 102830704912
1 2017-10-17 NIKE Węgrów - UKS Polonez Wyszków 3:0 (25:12, 25:22, 25:13)
2 2017-11-18 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Metro Warszawa 0:3 (15:25, 9:25, 20:25)
3 2017-10-21 UKS SMS Warszawa II - UKS Plas Warszawa 1:3 (21:25, 26:24, 19:25, 14:25)
4 2017-11-18 UKS Polonez Wyszków - UKS Plas Warszawa 1:3 (22:25, 18:25, 25:12, 23:25)
5 2017-11-03 KS Metro Warszawa - UKS SMS Warszawa II 3:1 (25:15, 29:27, 19:25, 25:16)
6 2017-10-10 NIKE Węgrów - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:21, 25:10, 25:12)
7 2017-11-25 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Polonez Wyszków 0:3 (25:27, 11:25, 26:28)
8 2017-10-06 UKS SMS Warszawa II - NIKE Węgrów 0:3 (19:25, 17:25, 17:25)
9 2017-10-18 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa 0:3 (18:25, 7:25, 18:25)
10 2017-10-28 UKS Polonez Wyszków - KS Metro Warszawa 3:2 (22:25, 25:21, 23:25, 25:20, 15:13)
11 2017-11-21 NIKE Węgrów - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:13, 25:17, 25:12)
12 2017-10-14 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS SMS Warszawa II 3:1 (23:25, 25:16, 25:21, 25:15)
13 2017-10-27 UKS SMS Warszawa II - UKS Polonez Wyszków 1:3 (9:25, 24:26, 25:19, 15:25)
14 2017-10-25 UKS Plas Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:1 (25:23, 25:12, 22:25, 25:7)
15 2017-09-29 KS Metro Warszawa - NIKE Węgrów 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)
16 2017-09-30 UKS Polonez Wyszków - NIKE Węgrów 0:3 (21:25, 21:25, 16:25)
17 2017-10-20 KS Metro Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:17, 25:17, 25:22)
18 2017-10-11 UKS Plas Warszawa - UKS SMS Warszawa II 3:0 (26:24, 25:16, 25:21)
19 2017-11-15 UKS Plas Warszawa - UKS Polonez Wyszków 3:2 (23:25, 25:13, 20:25, 25:14, 15:11)
20 2017-11-24 UKS SMS Warszawa II - KS Metro Warszawa 0:3 (16:25, 6:25, 17:25)
21 2017-11-05 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - NIKE Węgrów 0:3 (16:25, 6:25, 12:25)
22 2017-10-07 UKS Polonez Wyszków - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:1 (25:16, 25:18, 19:25, 25:13)
23 2017-10-25 NIKE Węgrów - UKS SMS Warszawa II 3:0 (25:8, 25:17, 25:13)
24 2017-11-10 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:23, 25:19, 25:15)
25 2017-10-13 KS Metro Warszawa - UKS Polonez Wyszków 3:1 (25:22, 25:14, 24:26, 25:14)
26 2017-11-24 UKS Plas Warszawa - NIKE Węgrów 2:3 (23:25, 25:16, 25:23, 15:25, 13:15)
27 2017-11-10 UKS SMS Warszawa II - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 2:3 (25:20, 20:25, 28:26, 24:26, 12:15)
28 2017-11-20 UKS Polonez Wyszków - UKS SMS Warszawa II 3:2 (21:25, 23:25, 25:12, 25:17, 15:12)
29 2017-09-30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Plas Warszawa 0:3 (21:25, 20:25, 24:26)
30 2017-09-26 NIKE Węgrów - KS Metro Warszawa 3:1 (25:17, 19:25, 25:16, 25:12)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 1235365996715
2UMKS MOS Wola Warszawa 133438101121774
3UKS Atena Warszawa 13252715969810
4OTPS Nike Ostrołęka 122428181012935
5UKS SMS Warszawa 12151923884877
6UKS Esperanto Warszawa 13101231790991
7UMKS MOS Wola Warszawa II13711337771024
8ESPES Sparta Warszawa 120036477900
1 2017-09-30 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:12, 25:14, 25:19)
2 2017-10-23 UKS Esperanto Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (15:25, 25:23, 28:26, 10:25, 0:15)
3 2017-09-20 OTPS Nike Ostrołęka - UKS SMS Warszawa 3:2 (25:11, 26:24, 24:26, 7:25, 17:15)
4 2017-09-22 ESPES Sparta Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (13:25, 9:25, 10:25)
5 2017-10-27 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa 0:3 (16:25, 14:25, 14:25)
6 2017-09-30 UKS SMS Warszawa - ESPES Sparta Warszawa 3:0 (25:3, 25:20, 25:11)
7 2017-09-28 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:15, 25:21, 25:19)
8 2017-11-08 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25:23, 25:13, 25:15)
9 2017-11-24 UKS Esperanto Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (25:23, 25:13, 22:25, 25:16)
10 2017-10-04 OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (15:25, 30:28, 16:25, 13:25)
11 2017-10-04 ESPES Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (11:25, 9:25, 5:25)
12 2017-10-06 UKS Atena Warszawa - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:22, 27:25, 25:22)
13 2017-12-22 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS SMS Warszawa 0:0
14 2017-11-30 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)
15 2017-10-14 LTS Legionovia Legionowo I - ESPES Sparta Warszawa 3:0 (25:18, 25:14, 25:7)
16 2017-12-08 UKS Esperanto Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 1:3 (25:23, 12:25, 20:25, 13:25)
17 2017-10-15 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (27:25, 16:25, 25:20, 26:24)
18 2017-11-03 ESPES Sparta Warszawa - UKS Esperanto Warszawa 0:3 (19:25, 15:25, 21:25)
19 2017-10-20 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (20:25, 25:16, 18:25, 20:25)
20 2017-10-21 UKS SMS Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (20:25, 25:16, 15:25, 19:25)
21 2017-09-22 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (8:25, 18:25, 9:25)
22 2017-10-28 LTS Legionovia Legionowo I - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:16, 25:20, 25:19)
23 2017-09-27 UKS Esperanto Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (12:25, 14:25, 15:25)
24 2017-10-28 OTPS Nike Ostrołęka - ESPES Sparta Warszawa 3:0 (25:8, 25:9, 25:20)
25 2017-10-25 ESPES Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:3 (19:25, 18:25, 20:25)
26 2017-12-17 UKS Atena Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 0:0
27 2017-12-02 UKS SMS Warszawa - UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25:19, 25:22, 25:22)
28 2017-12-21 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:0
29 2017-11-17 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (16:25, 17:25, 20:25)
30 2017-12-14 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25:14, 25:13, 25:23)
31 2017-11-11 UKS SMS Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 1:3 (22:25, 25:16, 18:25, 16:25)
32 2017-11-10 UKS Atena Warszawa - ESPES Sparta Warszawa 3:0 (25:8, 25:12, 25:17)
33 2017-12-15 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:12, 25:11, 25:20)
34 2017-11-17 ESPES Sparta Warszawa - UKS SMS Warszawa 0:3 (12:25, 12:25, 11:25)
35 2017-11-15 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:23, 25:23, 21:25, 18:25, 13:15)
36 2017-09-22 UKS Esperanto Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (9:25, 12:25, 20:25)
37 2017-10-04 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Esperanto Warszawa 0:3 (14:25, 19:25, 14:25)
38 2017-11-25 LTS Legionovia Legionowo I - OTPS Nike Ostrołęka 3:1 (25:19, 21:25, 25:21, 25:18)
39 2017-11-23 UMKS MOS Wola Warszawa - ESPES Sparta Warszawa 3:0 (25:11, 25:13, 25:13)
40 2017-11-25 UKS SMS Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (23:25, 18:25, 25:27)
41 2017-11-03 UKS SMS Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:2 (30:28, 25:20, 19:25, 23:25, 15:13)
42 2017-10-13 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:20, 30:28, 20:25, 19:25, 10:15)
43 2017-11-29 ESPES Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (12:25, 17:25, 12:25)
44 2017-10-21 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25:21, 25:12, 25:18)
45 2017-11-29 UMKS MOS Wola Warszawa II - OTPS Nike Ostrołęka 1:3 (10:25, 9:25, 25:16, 16:25)
46 2017-12-18 UKS Esperanto Warszawa - ESPES Sparta Warszawa 0:0
47 2017-12-09 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 3:0 (25:19, 25:19, 25:20)
48 2017-12-07 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:11, 25:5, 25:5)
49 2017-11-09 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:10, 25:3, 25:5)
50 2017-12-16 UKS SMS Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:0
51 2017-11-17 UKS Atena Warszawa - UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25:10, 25:19, 25:20)
52 2017-12-19 ESPES Sparta Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 0:0
53 2017-12-08 UMKS MOS Wola Warszawa II - ESPES Sparta Warszawa 3:0 (25:16, 25:15, 25:17)
54 2017-11-19 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Atena Warszawa 3:0 (25:22, 25:15, 25:19)
55 2017-10-12 UKS Esperanto Warszawa - UKS SMS Warszawa 0:3 (17:25, 17:25, 15:25)
56 2017-11-04 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (22:25, 25:19, 19:25, 25:15, 15:8)