Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Mazovia Warszawa 716188581504
2Beta Błonie 714159532487
3GLKS Nadarzyn 410125392305
4MUKS Krótka Mysiadło 58109396393
5LKS Wrzos Międzyborów 661115532577
6UKS Iskra Warszawa 4339222294
7UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 50115305400
1 2017-11-21 UKS Iskra Warszawa - KS Mazovia Warszawa 0:0
2 2017-11-13 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - LKS Wrzos Międzyborów 0:0
3 2017-10-09 Beta Błonie - MUKS Krótka Mysiadło 3:0 (25:16, 25:16, 25:16)
4 2017-09-20 LKS Wrzos Międzyborów - Beta Błonie 3:0 (25:23, 25:19, 25:20)
5 2017-10-06 KS Mazovia Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:15, 25:17)
6 2017-10-28 GLKS Nadarzyn - UKS Iskra Warszawa 0:0
7 2017-10-30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - GLKS Nadarzyn 0:0
8 2017-11-10 Beta Błonie - KS Mazovia Warszawa 0:0
9 2017-09-29 MUKS Krótka Mysiadło - LKS Wrzos Międzyborów 3:2 (15:25, 19:25, 25:22, 25:19, 15:13)
10 2017-10-27 KS Mazovia Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło 0:0
11 2017-10-14 GLKS Nadarzyn - Beta Błonie 3:0 (25:13, 25:13, 25:12)
12 2017-10-11 UKS Iskra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:22, 25:21, 27:25)
13 2017-10-16 Beta Błonie - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:12, 25:13, 25:20)
14 2017-10-08 MUKS Krótka Mysiadło - GLKS Nadarzyn 1:3 (25:17, 7:25, 26:28, 23:25)
15 2017-10-18 LKS Wrzos Międzyborów - KS Mazovia Warszawa 1:3 (25:23, 14:25, 14:25, 15:25)
16 2017-11-20 GLKS Nadarzyn - LKS Wrzos Międzyborów 0:0
17 2017-11-07 UKS Iskra Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło 0:0
18 2017-09-27 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Beta Błonie 1:3 (15:25, 25:22, 23:25, 24:26)
19 2017-10-02 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:13, 25:21, 25:16)
20 2017-11-08 LKS Wrzos Międzyborów - UKS Iskra Warszawa 0:0
21 2017-11-24 KS Mazovia Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:0
22 2017-09-29 KS Mazovia Warszawa - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:7, 25:14, 25:22)
23 2017-11-03 LKS Wrzos Międzyborów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
24 2017-10-30 MUKS Krótka Mysiadło - Beta Błonie 0:0
25 2017-10-04 Beta Błonie - LKS Wrzos Międzyborów 3:2 (26:24, 22:25, 25:17, 20:25, 15:9)
26 2017-09-30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Mazovia Warszawa 0:3 (17:25, 16:25, 16:25)
27 2017-11-15 UKS Iskra Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:0
28 2017-11-18 GLKS Nadarzyn - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
29 2017-10-20 KS Mazovia Warszawa - Beta Błonie 0:0
30 2017-11-22 LKS Wrzos Międzyborów - MUKS Krótka Mysiadło 0:0
31 2017-10-15 MUKS Krótka Mysiadło - KS Mazovia Warszawa 3:1 (25:10, 18:25, 25:15, 25:19)
32 2017-11-18 Beta Błonie - GLKS Nadarzyn 0:0
33 2017-10-20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Iskra Warszawa 0:0
34 2017-10-05 UKS Iskra Warszawa - Beta Błonie 0:3 (19:25, 14:25, 24:26)
35 2017-10-25 GLKS Nadarzyn - MUKS Krótka Mysiadło 0:0
36 2017-10-13 KS Mazovia Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 3:1 (24:26, 25:20, 25:22, 25:21)
37 2017-10-16 LKS Wrzos Międzyborów - GLKS Nadarzyn 2:3 (25:23, 17:25, 22:25, 25:23, 7:15)
38 2017-11-17 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Iskra Warszawa 0:0
39 2017-11-24 Beta Błonie - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0
40 2017-11-20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło 0:0
41 2017-10-25 UKS Iskra Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 0:0
42 2017-09-21 GLKS Nadarzyn - KS Mazovia Warszawa 3:2 (24:26, 25:15, 25:18, 22:25, 15:6)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Beta Pionki 3664222203
2UKS Grom Przytyk 2453178151
3KKS Kozienice 2333137108
4UKS Victoria Solec nad Wisłą 3248201276
5Astoria Piaseczno 000000
6MUKS Trzynastka Radom 000000
1 2017-10-26 KKS Kozienice - UKS Grom Przytyk 0:0
2 2017-10-10 UKS Victoria Solec nad Wisłą - UKS Beta Pionki 1:3 (16:25, 13:25, 25:23, 12:25)
3 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - Astoria Piaseczno 0:0
4 2017-11-17 UKS Grom Przytyk - Astoria Piaseczno 0:0
5 2017-09-18 UKS Beta Pionki - MUKS Trzynastka Radom 0:0
6 2017-09-28 KKS Kozienice - UKS Victoria Solec nad Wisłą 3:0 (25:2, 25:12, 25:19)
7 2017-11-30 UKS Victoria Solec nad Wisłą - UKS Grom Przytyk 0:0
8 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - KKS Kozienice 0:0
9 2017-11-05 Astoria Piaseczno - UKS Beta Pionki 0:0
10 2017-10-06 UKS Grom Przytyk - UKS Beta Pionki 3:0 (25:11, 25:22, 25:16)
11 2017-10-21 KKS Kozienice - Astoria Piaseczno 0:0
12 2017-09-18 UKS Victoria Solec nad Wisłą - MUKS Trzynastka Radom 0:0
13 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - UKS Grom Przytyk 0:0
14 2017-11-26 Astoria Piaseczno - UKS Victoria Solec nad Wisłą 0:0
15 2017-10-15 UKS Beta Pionki - KKS Kozienice 3:0 (25:22, 25:17, 25:23)
16 2017-11-24 UKS Grom Przytyk - KKS Kozienice 0:0
17 2017-11-07 UKS Beta Pionki - UKS Victoria Solec nad Wisłą 0:0
18 2017-09-18 Astoria Piaseczno - MUKS Trzynastka Radom 0:0
19 2017-10-29 Astoria Piaseczno - UKS Grom Przytyk 0:0
20 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - UKS Beta Pionki 0:0
21 2017-10-23 UKS Victoria Solec nad Wisłą - KKS Kozienice 0:0
22 2017-10-12 UKS Grom Przytyk - UKS Victoria Solec nad Wisłą 2:3 (19:25, 25:18, 24:26, 25:18, 10:15)
23 2017-09-18 KKS Kozienice - MUKS Trzynastka Radom 0:0
24 2017-11-22 UKS Beta Pionki - Astoria Piaseczno 0:0
25 2017-11-14 UKS Beta Pionki - UKS Grom Przytyk 0:0
26 2017-11-12 Astoria Piaseczno - KKS Kozienice 0:0
27 2017-09-18 MUKS Trzynastka Radom - UKS Victoria Solec nad Wisłą 0:0
28 2017-09-18 UKS Grom Przytyk - MUKS Trzynastka Radom 0:0
29 2017-10-26 UKS Victoria Solec nad Wisłą - Astoria Piaseczno 0:0
30 2017-11-29 KKS Kozienice - UKS Beta Pionki 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Rutki Płońsk 611138445393
2LTS Legionovia Legionowo II 3990225123
3Opia Opinogóra 3456214208
4NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2334133146
5MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II3336155152
6AZS AWF Warszawa 300975225
1 2017-11-24 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - AZS AWF Warszawa 0:0
2 2017-09-28 UKS Rutki Płońsk - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 3:0 (25:3, 25:19, 25:13)
3 2017-11-23 LTS Legionovia Legionowo II - Opia Opinogóra 0:0
4 2017-10-27 AZS AWF Warszawa - Opia Opinogóra 0:0
5 2017-11-18 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - LTS Legionovia Legionowo II 0:0
6 2017-10-16 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Rutki Płońsk 3:1 (25:11, 25:17, 19:25, 25:18)
7 2017-09-17 UKS Rutki Płońsk - AZS AWF Warszawa 3:0 (25:19, 25:7, 25:16)
8 2017-10-10 LTS Legionovia Legionowo II - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:13, 25:5, 25:21)
9 2017-11-10 Opia Opinogóra - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 0:0
10 2017-10-17 AZS AWF Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
11 2017-11-03 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Opia Opinogóra 0:0
12 2017-10-05 UKS Rutki Płońsk - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (8:25, 21:25, 18:25)
13 2017-11-19 LTS Legionovia Legionowo II - AZS AWF Warszawa 0:0
14 2017-10-11 Opia Opinogóra - UKS Rutki Płońsk 2:3 (25:12, 23:25, 25:23, 21:25, 8:15)
15 2017-11-21 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
16 2017-11-28 AZS AWF Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
17 2017-10-14 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - UKS Rutki Płońsk 0:3 (25:27, 5:25, 15:25)
18 2017-09-27 Opia Opinogóra - LTS Legionovia Legionowo II 0:3 (11:25, 11:25, 15:25)
19 2017-09-22 Opia Opinogóra - AZS AWF Warszawa 3:0 (25:2, 25:16, 25:15)
20 2017-10-28 LTS Legionovia Legionowo II - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 0:0
21 2017-10-25 UKS Rutki Płońsk - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
22 2017-10-21 AZS AWF Warszawa - UKS Rutki Płońsk 0:0
23 2017-10-31 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo II 0:0
24 2017-10-31 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - Opia Opinogóra 0:0
25 2017-10-22 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II - AZS AWF Warszawa 0:0
26 2017-11-08 Opia Opinogóra - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
27 2017-11-25 LTS Legionovia Legionowo II - UKS Rutki Płońsk 0:0
28 2017-11-26 AZS AWF Warszawa - LTS Legionovia Legionowo II 0:0
29 2017-11-17 UKS Rutki Płońsk - Opia Opinogóra 0:0
30 2017-11-15 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1NIKE Węgrów 618181469321
2UKS Plas Warszawa 3663195201
3KS Metro Warszawa 4677294288
4MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 43410278322
5UKS Polonez Wyszków 43410275321
6UKS SMS Warszawa II 3019191249
1 2017-10-17 NIKE Węgrów - UKS Polonez Wyszków 3:0 (25:12, 25:22, 25:13)
2 2017-11-18 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - KS Metro Warszawa 0:0
3 2017-10-21 UKS SMS Warszawa II - UKS Plas Warszawa 0:0
4 2017-11-18 UKS Polonez Wyszków - UKS Plas Warszawa 0:0
5 2017-11-03 KS Metro Warszawa - UKS SMS Warszawa II 0:0
6 2017-10-10 NIKE Węgrów - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:0 (25:21, 25:10, 25:12)
7 2017-11-25 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Polonez Wyszków 0:0
8 2017-10-06 UKS SMS Warszawa II - NIKE Węgrów 0:3 (19:25, 17:25, 17:25)
9 2017-10-18 UKS Plas Warszawa - KS Metro Warszawa 0:3 (18:25, 7:25, 18:25)
10 2017-10-28 UKS Polonez Wyszków - KS Metro Warszawa 0:0
11 2017-11-21 NIKE Węgrów - UKS Plas Warszawa 0:0
12 2017-10-14 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS SMS Warszawa II 3:1 (23:25, 25:16, 25:21, 25:15)
13 2017-10-27 UKS SMS Warszawa II - UKS Polonez Wyszków 0:0
14 2017-10-25 UKS Plas Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:0
15 2017-09-29 KS Metro Warszawa - NIKE Węgrów 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)
16 2017-09-30 UKS Polonez Wyszków - NIKE Węgrów 0:3 (21:25, 21:25, 16:25)
17 2017-10-20 KS Metro Warszawa - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:0
18 2017-10-11 UKS Plas Warszawa - UKS SMS Warszawa II 3:0 (26:24, 25:16, 25:21)
19 2017-11-15 UKS Plas Warszawa - UKS Polonez Wyszków 0:0
20 2017-11-24 UKS SMS Warszawa II - KS Metro Warszawa 0:0
21 2017-11-05 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - NIKE Węgrów 0:0
22 2017-10-07 UKS Polonez Wyszków - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 3:1 (25:16, 25:18, 19:25, 25:13)
23 2017-10-25 NIKE Węgrów - UKS SMS Warszawa II 0:0
24 2017-11-10 KS Metro Warszawa - UKS Plas Warszawa 0:0
25 2017-10-13 KS Metro Warszawa - UKS Polonez Wyszków 3:1 (25:22, 25:14, 24:26, 25:14)
26 2017-11-24 UKS Plas Warszawa - NIKE Węgrów 0:0
27 2017-11-10 UKS SMS Warszawa II - MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki 0:0
28 2017-11-11 UKS Polonez Wyszków - UKS SMS Warszawa II 0:0
29 2017-09-30 MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki - UKS Plas Warszawa 0:3 (21:25, 20:25, 24:26)
30 2017-09-26 NIKE Węgrów - KS Metro Warszawa 3:1 (25:17, 19:25, 25:16, 25:12)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 412121328199
2UMKS MOS Wola Warszawa 411122338219
3UKS Atena Warszawa 410113331255
4UKS SMS Warszawa 4786320259
5OTPS Nike Ostrołęka 4579322373
6UKS Esperanto Warszawa 4339206272
7UMKS MOS Wola Warszawa II40112221319
8ESPES Sparta Warszawa 40012130300
1 2017-09-30 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:0 (25:12, 25:14, 25:19)
2 2017-10-23 UKS Esperanto Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
3 2017-09-20 OTPS Nike Ostrołęka - UKS SMS Warszawa 3:2 (25:11, 26:24, 24:26, 7:25, 17:15)
4 2017-09-22 ESPES Sparta Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (13:25, 9:25, 10:25)
5 2017-10-27 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Atena Warszawa 0:0
6 2017-09-30 UKS SMS Warszawa - ESPES Sparta Warszawa 3:0 (25:3, 25:20, 25:11)
7 2017-09-28 UMKS MOS Wola Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:0 (25:15, 25:21, 25:19)
8 2017-11-08 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Esperanto Warszawa 0:0
9 2017-11-24 UKS Esperanto Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:0
10 2017-10-04 OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (15:25, 30:28, 16:25, 13:25)
11 2017-10-04 ESPES Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (11:25, 9:25, 5:25)
12 2017-10-06 UKS Atena Warszawa - UKS SMS Warszawa 3:0 (25:22, 27:25, 25:22)
13 2017-12-22 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS SMS Warszawa 0:0
14 2017-11-30 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:0
15 2017-10-14 LTS Legionovia Legionowo I - ESPES Sparta Warszawa 3:0 (25:18, 25:14, 25:7)
16 2017-12-08 UKS Esperanto Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 0:0
17 2017-10-15 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa II 3:1 (27:25, 16:25, 25:20, 26:24)
18 2017-11-03 ESPES Sparta Warszawa - UKS Esperanto Warszawa 0:0
19 2017-10-20 UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:0
20 2017-10-21 UKS SMS Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
21 2017-09-22 UMKS MOS Wola Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (8:25, 18:25, 9:25)
22 2017-10-28 LTS Legionovia Legionowo I - UKS SMS Warszawa 0:0
23 2017-09-27 UKS Esperanto Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (12:25, 14:25, 15:25)
24 2017-10-28 OTPS Nike Ostrołęka - ESPES Sparta Warszawa 0:0
25 2017-10-25 ESPES Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:0
26 2017-12-17 UKS Atena Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 0:0
27 2017-12-02 UKS SMS Warszawa - UKS Esperanto Warszawa 0:0
28 2017-12-21 UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:0
29 2017-11-17 UMKS MOS Wola Warszawa II - LTS Legionovia Legionowo I 0:0
30 2017-12-14 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Esperanto Warszawa 0:0
31 2017-11-11 UKS SMS Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 0:0
32 2017-11-10 UKS Atena Warszawa - ESPES Sparta Warszawa 0:0
33 2017-12-15 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:0
34 2017-11-18 ESPES Sparta Warszawa - UKS SMS Warszawa 0:0
35 2017-11-15 OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
36 2017-09-22 UKS Esperanto Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:3 (9:25, 12:25, 20:25)
37 2017-10-04 UMKS MOS Wola Warszawa II - UKS Esperanto Warszawa 0:3 (14:25, 19:25, 14:25)
38 2017-11-25 LTS Legionovia Legionowo I - OTPS Nike Ostrołęka 0:0
39 2017-11-23 UMKS MOS Wola Warszawa - ESPES Sparta Warszawa 0:0
40 2017-11-25 UKS SMS Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:0
41 2017-11-03 UKS SMS Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:0
42 2017-10-13 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (25:20, 30:28, 20:25, 19:25, 10:15)
43 2017-11-30 ESPES Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:0
44 2017-10-21 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Esperanto Warszawa 0:0
45 2017-11-29 UMKS MOS Wola Warszawa II - OTPS Nike Ostrołęka 0:0
46 2017-12-18 UKS Esperanto Warszawa - ESPES Sparta Warszawa 0:0
47 2017-12-09 LTS Legionovia Legionowo I - UKS Atena Warszawa 0:0
48 2017-12-07 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS SMS Warszawa 0:0
49 2017-11-09 UMKS MOS Wola Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa II 0:0
50 2017-12-16 UKS SMS Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0:0
51 2017-11-17 UKS Atena Warszawa - UKS Esperanto Warszawa 0:0
52 2017-12-16 ESPES Sparta Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 0:0
53 2017-12-08 UMKS MOS Wola Warszawa II - ESPES Sparta Warszawa 0:0
54 2017-11-19 OTPS Nike Ostrołęka - UKS Atena Warszawa 0:0
55 2017-10-12 UKS Esperanto Warszawa - UKS SMS Warszawa 0:3 (17:25, 17:25, 15:25)
56 2017-11-04 LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0