Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MDK Warszawa 1026277812708
2KS Camper Wyszków 10252810885720
3Wicher Kobyłka 10232510829710
4SPS 4CV Garwolin 10172116865859
5GKS JAGUAR Wolanów 10161818782812
6GOSiR Mrozy 10152018831836
7KS Zawkrze Mława 10151918837824
8UKS POWSINEK Wilanów 10101322764821
9UKS Olimp Skaryszew 10101424838859
10UKS Iskra Warszawa 10101224788848
11Astoria Piaseczno 1081124719835
12KS Virtus Wiskitki 105926727845
1 2017-11-07 SPS 4CV Garwolin - UKS Iskra Warszawa 3:0 (27:25, 25:13, 30:28)
2 2017-10-07 MKS MDK Warszawa - Astoria Piaseczno 3:0 (25:20, 25:17, 25:19)
3 2017-10-08 Wicher Kobyłka - KS Zawkrze Mława 3:1 (20:25, 25:16, 25:22, 25:16)
4 2017-12-10 UKS Olimp Skaryszew - KS Camper Wyszków 2:3 (25:16, 18:25, 13:25, 25:22, 12:15)
5 2017-10-26 UKS POWSINEK Wilanów - KS Virtus Wiskitki 3:0 (25:18, 25:19, 33:31)
6 2017-10-07 GKS JAGUAR Wolanów - GOSiR Mrozy 0:3 (22:25, 25:27, 14:25)
7 2017-10-14 UKS Iskra Warszawa - GOSiR Mrozy 0:3 (14:25, 22:25, 22:25)
8 2017-10-15 KS Virtus Wiskitki - GKS JAGUAR Wolanów 1:3 (25:23, 20:25, 23:25, 15:25)
9 2017-10-14 KS Camper Wyszków - UKS POWSINEK Wilanów 3:0 (25:14, 25:17, 25:17)
10 2017-10-15 KS Zawkrze Mława - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:23, 25:22, 32:30)
11 2017-10-15 Astoria Piaseczno - Wicher Kobyłka 0:3 (13:25, 17:25, 18:25)
12 2017-10-14 SPS 4CV Garwolin - MKS MDK Warszawa 0:3 (18:25, 21:25, 23:25)
13 2017-10-16 MKS MDK Warszawa - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:12, 25:19, 25:18)
14 2017-10-22 Wicher Kobyłka - SPS 4CV Garwolin 0:3 (24:26, 24:26, 23:25)
15 2017-10-21 UKS Olimp Skaryszew - Astoria Piaseczno 2:3 (25:22, 22:25, 21:25, 25:19, 10:15)
16 2017-10-17 UKS POWSINEK Wilanów - KS Zawkrze Mława 2:3 (23:25, 17:25, 25:23, 25:23, 13:15)
17 2017-10-19 GKS JAGUAR Wolanów - KS Camper Wyszków 1:3 (21:25, 17:25, 25:23, 21:25)
18 2017-10-21 GOSiR Mrozy - KS Virtus Wiskitki 3:0 (25:20, 25:18, 25:19)
19 2017-10-29 UKS Iskra Warszawa - KS Virtus Wiskitki 2:3 (20:25, 25:23, 25:27, 25:22, 16:18)
20 2017-10-28 KS Camper Wyszków - GOSiR Mrozy 3:1 (25:15, 25:19, 21:25, 25:17)
21 2017-10-28 KS Zawkrze Mława - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:11, 25:16, 25:22)
22 2017-10-29 Astoria Piaseczno - UKS POWSINEK Wilanów 0:3 (15:25, 17:25, 21:25)
23 2017-10-28 SPS 4CV Garwolin - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (28:26, 25:21, 26:24)
24 2017-10-28 MKS MDK Warszawa - Wicher Kobyłka 3:1 (21:25, 25:19, 25:21, 25:19)
25 2017-11-05 Wicher Kobyłka - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)
26 2017-11-05 UKS Olimp Skaryszew - MKS MDK Warszawa 0:3 (25:27, 26:28, 19:25)
27 2017-10-31 UKS POWSINEK Wilanów - SPS 4CV Garwolin 1:3 (22:25, 18:25, 25:14, 33:35)
28 2017-11-05 GKS JAGUAR Wolanów - Astoria Piaseczno 3:1 (25:21, 22:25, 25:22, 25:19)
29 2017-11-04 GOSiR Mrozy - KS Zawkrze Mława 3:2 (18:25, 22:25, 25:18, 25:23, 15:13)
30 2017-11-04 KS Virtus Wiskitki - KS Camper Wyszków 0:3 (16:25, 16:25, 13:25)
31 2017-11-12 UKS Iskra Warszawa - KS Camper Wyszków 0:3 (20:25, 11:25, 22:25)
32 2017-11-12 KS Zawkrze Mława - KS Virtus Wiskitki 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
33 2017-11-07 Astoria Piaseczno - GOSiR Mrozy 3:1 (25:22, 25:22, 19:25, 25:23)
34 2017-11-12 GKS JAGUAR Wolanów - SPS 4CV Garwolin 3:1 (20:25, 27:25, 26:24, 25:14)
35 2017-11-09 MKS MDK Warszawa - UKS POWSINEK Wilanów 3:1 (25:19, 22:25, 25:19, 25:21)
36 2017-11-12 Wicher Kobyłka - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:17, 25:23, 25:18)
37 2017-11-18 UKS Olimp Skaryszew - UKS Iskra Warszawa 1:3 (25:21, 14:25, 22:25, 26:28)
38 2017-11-16 UKS POWSINEK Wilanów - Wicher Kobyłka 0:3 (24:26, 20:25, 19:25)
39 2017-11-16 GKS JAGUAR Wolanów - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:13, 25:23, 27:25)
40 2017-11-18 GOSiR Mrozy - SPS 4CV Garwolin 3:1 (16:25, 25:22, 26:24, 25:20)
41 2017-11-20 KS Virtus Wiskitki - Astoria Piaseczno 3:0 (25:16, 25:21, 25:18)
42 2017-11-18 KS Camper Wyszków - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:21, 25:18, 25:19)
43 2017-11-25 UKS Iskra Warszawa - KS Zawkrze Mława 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 26:24)
44 2017-11-26 Astoria Piaseczno - KS Camper Wyszków 0:3 (22:25, 21:25, 21:25)
45 2017-11-24 SPS 4CV Garwolin - KS Virtus Wiskitki 3:1 (25:19, 25:22, 23:25, 25:22)
46 2017-11-25 MKS MDK Warszawa - GOSiR Mrozy 3:0 (25:12, 25:21, 25:22)
47 2017-11-26 Wicher Kobyłka - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:21, 25:13, 25:13)
48 2017-12-03 UKS Olimp Skaryszew - UKS POWSINEK Wilanów 3:0 (25:23, 25:16, 25:19)
49 2017-11-30 UKS POWSINEK Wilanów - UKS Iskra Warszawa 3:1 (25:20, 25:22, 16:25, 27:25)
50 2017-11-30 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Olimp Skaryszew 2:3 (25:22, 25:22, 12:25, 21:25, 13:15)
51 2017-12-02 GOSiR Mrozy - Wicher Kobyłka 2:3 (25:18, 25:19, 19:25, 24:26, 10:15)
52 2017-11-29 KS Virtus Wiskitki - MKS MDK Warszawa 0:3 (23:25, 18:25, 23:25)
53 2017-12-02 KS Camper Wyszków - SPS 4CV Garwolin 2:3 (25:16, 25:14, 19:25, 24:26, 13:15)
54 2017-12-02 KS Zawkrze Mława - Astoria Piaseczno 0:3 (22:25, 24:26, 22:25)
55 2017-12-10 UKS Iskra Warszawa - Astoria Piaseczno 3:1 (27:25, 25:15, 23:25, 25:15)
56 2017-12-09 KS Zawkrze Mława - SPS 4CV Garwolin 3:1 (17:25, 26:24, 26:24, 25:20)
57 2017-12-09 MKS MDK Warszawa - KS Camper Wyszków 3:2 (17:25, 25:22, 21:25, 25:22, 15:13)
58 2017-12-10 KS Virtus Wiskitki - Wicher Kobyłka 1:3 (27:25, 15:25, 18:25, 17:25)
59 2017-12-09 UKS Olimp Skaryszew - GOSiR Mrozy 3:1 (25:19, 25:16, 22:25, 25:21)
60 2017-12-07 UKS POWSINEK Wilanów - GKS JAGUAR Wolanów 0:3 (21:25, 22:25, 16:25)
61 2017-12-17 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Iskra Warszawa 0:0
62 2017-12-16 GOSiR Mrozy - UKS POWSINEK Wilanów 0:0
63 2017-12-17 KS Virtus Wiskitki - UKS Olimp Skaryszew 0:0
64 2017-12-17 Wicher Kobyłka - KS Camper Wyszków 0:0
65 2017-12-17 KS Zawkrze Mława - MKS MDK Warszawa 0:0
66 2017-12-17 Astoria Piaseczno - SPS 4CV Garwolin 0:0
67 2018-01-07 UKS Iskra Warszawa - SPS 4CV Garwolin 0:0
68 2018-01-07 Astoria Piaseczno - MKS MDK Warszawa 0:0
69 2018-01-07 KS Zawkrze Mława - Wicher Kobyłka 0:0
70 2018-01-06 KS Camper Wyszków - UKS Olimp Skaryszew 0:0
71 2018-01-08 KS Virtus Wiskitki - UKS POWSINEK Wilanów 0:0
72 2017-12-23 GKS JAGUAR Wolanów - GOSiR Mrozy 0:0
73 2018-01-13 GOSiR Mrozy - UKS Iskra Warszawa 0:0
74 2017-12-30 GKS JAGUAR Wolanów - KS Virtus Wiskitki 0:0
75 2018-01-09 UKS POWSINEK Wilanów - KS Camper Wyszków 0:0
76 2017-12-30 UKS Olimp Skaryszew - KS Zawkrze Mława 0:0
77 2018-01-14 Wicher Kobyłka - Astoria Piaseczno 0:0
78 2018-01-13 MKS MDK Warszawa - SPS 4CV Garwolin 0:0
79 2018-01-20 UKS Iskra Warszawa - MKS MDK Warszawa 0:0
80 2018-01-06 SPS 4CV Garwolin - Wicher Kobyłka 0:0
81 2018-02-04 Astoria Piaseczno - UKS Olimp Skaryszew 0:0
82 2018-01-20 KS Zawkrze Mława - UKS POWSINEK Wilanów 0:0
83 2018-01-20 KS Camper Wyszków - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
84 2018-02-04 KS Virtus Wiskitki - GOSiR Mrozy 0:0
85 2018-01-31 KS Virtus Wiskitki - UKS Iskra Warszawa 0:0
86 2018-01-27 GOSiR Mrozy - KS Camper Wyszków 0:0
87 2018-01-13 GKS JAGUAR Wolanów - KS Zawkrze Mława 0:0
88 2018-01-25 UKS POWSINEK Wilanów - Astoria Piaseczno 0:0
89 2018-01-13 UKS Olimp Skaryszew - SPS 4CV Garwolin 0:0
90 2018-01-30 Wicher Kobyłka - MKS MDK Warszawa 0:0
91 2018-02-10 UKS Iskra Warszawa - Wicher Kobyłka 0:0
92 2018-02-10 MKS MDK Warszawa - UKS Olimp Skaryszew 0:0
93 2018-02-10 SPS 4CV Garwolin - UKS POWSINEK Wilanów 0:0
94 2018-02-11 Astoria Piaseczno - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
95 2018-02-10 KS Zawkrze Mława - GOSiR Mrozy 0:0
96 2018-02-11 KS Camper Wyszków - KS Virtus Wiskitki 0:0
97 2018-02-18 KS Camper Wyszków - UKS Iskra Warszawa 0:0
98 2018-02-18 KS Virtus Wiskitki - KS Zawkrze Mława 0:0
99 2018-02-18 GOSiR Mrozy - Astoria Piaseczno 0:0
100 2018-02-18 SPS 4CV Garwolin - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
101 2018-02-15 UKS POWSINEK Wilanów - MKS MDK Warszawa 0:0
102 2018-01-20 UKS Olimp Skaryszew - Wicher Kobyłka 0:0
103 2018-02-24 UKS Iskra Warszawa - UKS Olimp Skaryszew 0:0
104 2018-02-25 Wicher Kobyłka - UKS POWSINEK Wilanów 0:0
105 2018-02-24 MKS MDK Warszawa - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
106 2018-02-24 SPS 4CV Garwolin - GOSiR Mrozy 0:0
107 2018-02-25 Astoria Piaseczno - KS Virtus Wiskitki 0:0
108 2018-02-24 KS Zawkrze Mława - KS Camper Wyszków 0:0
109 2018-03-03 KS Zawkrze Mława - UKS Iskra Warszawa 0:0
110 2018-03-04 KS Camper Wyszków - Astoria Piaseczno 0:0
111 2018-03-03 KS Virtus Wiskitki - SPS 4CV Garwolin 0:0
112 2018-03-03 GOSiR Mrozy - MKS MDK Warszawa 0:0
113 2018-02-03 GKS JAGUAR Wolanów - Wicher Kobyłka 0:0
114 2018-03-01 UKS POWSINEK Wilanów - UKS Olimp Skaryszew 0:0
115 2018-03-10 UKS Iskra Warszawa - UKS POWSINEK Wilanów 0:0
116 2018-02-10 UKS Olimp Skaryszew - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
117 2018-03-11 Wicher Kobyłka - GOSiR Mrozy 0:0
118 2018-03-10 MKS MDK Warszawa - KS Virtus Wiskitki 0:0
119 2018-03-10 SPS 4CV Garwolin - KS Camper Wyszków 0:0
120 2018-03-11 Astoria Piaseczno - KS Zawkrze Mława 0:0
121 2018-03-18 Astoria Piaseczno - UKS Iskra Warszawa 0:0
122 2018-02-03 SPS 4CV Garwolin - KS Zawkrze Mława 0:0
123 2018-03-17 KS Camper Wyszków - MKS MDK Warszawa 0:0
124 2018-03-18 Wicher Kobyłka - KS Virtus Wiskitki 0:0
125 2018-03-17 GOSiR Mrozy - UKS Olimp Skaryszew 0:0
126 2018-02-17 GKS JAGUAR Wolanów - UKS POWSINEK Wilanów 0:0
127 2018-03-24 UKS Iskra Warszawa - GKS JAGUAR Wolanów 0:0
128 2018-03-22 UKS POWSINEK Wilanów - GOSiR Mrozy 0:0
129 2018-02-24 UKS Olimp Skaryszew - KS Virtus Wiskitki 0:0
130 2018-03-25 KS Camper Wyszków - Wicher Kobyłka 0:0
131 2018-03-24 MKS MDK Warszawa - KS Zawkrze Mława 0:0
132 2018-03-24 SPS 4CV Garwolin - Astoria Piaseczno 0:0