Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 55

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza 0000000
2MKS Wisłok Strzyżów 0000000
3PKPS Siatkarz Bierutów 0000000
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0000000
1 2019-05-10 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
2 2019-05-10 PKPS Siatkarz Bierutów - LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza 0:0
3 2019-05-11 MKS Wisłok Strzyżów - LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza 0:0
4 2019-05-11 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - PKPS Siatkarz Bierutów 0:0
5 2019-05-12 PKPS Siatkarz Bierutów - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
6 2019-05-12 LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0

Etap 20

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOSiR Jasło 0000000
2MKSR Pyskowice 0000000
3UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0000000
4UKS Tygrysy Krzepice 0000000
1 2019-04-26 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKSR Pyskowice 0:0
2 2019-04-26 MKS MOSiR Jasło - UKS Tygrysy Krzepice 0:0
3 2019-04-27 MKSR Pyskowice - UKS Tygrysy Krzepice 0:0
4 2019-04-27 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS MOSiR Jasło 0:0
5 2019-04-28 MKS MOSiR Jasło - MKSR Pyskowice 0:0
6 2019-04-28 UKS Tygrysy Krzepice - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 36390225166
2Bestios Białystok 35263213209
3KS Stal Głowno 34136200205
4SMS Ostróda 33009168226
1 2019-04-05 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Stal Głowno 3:0 (25:17, 25:19, 25:22)
2 2019-04-05 SMS Ostróda - Bestios Białystok 0:3 (22:25, 23:25, 23:25)
3 2019-04-06 KS Stal Głowno - Bestios Białystok 0:3 (24:26, 22:25, 20:25)
4 2019-04-06 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SMS Ostróda 3:0 (25:9, 25:14, 25:23)
5 2019-04-07 SMS Ostróda - KS Stal Głowno 0:3 (22:25, 8:25, 24:26)
6 2019-04-07 Bestios Białystok - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (19:25, 23:25, 20:25)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 226121631418611488
2Wicher Kobyłka 225117552218561563
3GKS JAGUAR Wolanów 224415523018831684
4MKS MDK Warszawa 224213483619411727
5UKS Iskra Warszawa 224013483819471858
6KS Zawkrze Mława 223712433918131711
7KS Camper Wyszków 223411434018781800
8SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 222810374317461797
9UKS Olimp Skaryszew 22279364517331719
10ADS Wolta 22176305617211919
11SPS Radmot Jedlińsk 22124225717151814
12SPS 4CV Garwolin 22317647141728
1 2019-01-06 SPS Radmot Jedlińsk - MKS MDK Warszawa 1:3 (27:25, 23:25, 21:25, 15:25)
2 2019-01-05 ADS Wolta - KS Camper Wyszków 0:3 (19:25, 24:26, 14:25)
3 2019-01-05 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Wicher Kobyłka 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)
4 2019-05-01 UKS Iskra Warszawa - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
5 2019-01-05 UKS Olimp Skaryszew - KS Zawkrze Mława 1:3 (23:25, 21:25, 25:23, 17:25)
6 2019-01-06 GKS JAGUAR Wolanów - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 3:0 (25:14, 25:20, 25:19)
7 2019-01-10 GKS JAGUAR Wolanów - SPS Radmot Jedlińsk 3:0 (25:17, 25:20, 30:28)
8 2019-01-12 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - UKS Olimp Skaryszew 1:3 (16:25, 19:25, 25:22, 31:33)
9 2019-01-12 KS Zawkrze Mława - UKS Iskra Warszawa 0:3 (21:25, 16:25, 21:25)
10 2018-10-13 SPS 4CV Garwolin - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (16:25, 21:25, 17:25)
11 2019-01-13 Wicher Kobyłka - ADS Wolta 3:1 (17:25, 27:25, 25:15, 25:20)
12 2019-01-13 KS Camper Wyszków - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:21, 25:22, 25:20)
13 2019-01-20 SPS Radmot Jedlińsk - KS Camper Wyszków 1:3 (25:16, 19:25, 20:25, 23:25)
14 2019-01-20 MKS MDK Warszawa - Wicher Kobyłka 1:3 (25:27, 25:22, 23:25, 23:25)
15 2019-05-01 ADS Wolta - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
16 2019-01-20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)
17 2019-01-20 UKS Iskra Warszawa - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 3:0 (25:23, 27:25, 25:22)
18 2019-02-12 UKS Olimp Skaryszew - GKS JAGUAR Wolanów 3:1 (16:25, 25:22, 33:31, 25:20)
19 2019-01-24 UKS Olimp Skaryszew - SPS Radmot Jedlińsk 3:0 (25:16, 25:16, 25:22)
20 2019-01-27 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:19, 25:18, 25:22)
21 2019-01-26 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (18:25, 24:26, 25:21, 18:25)
22 2018-10-27 KS Zawkrze Mława - ADS Wolta 3:1 (28:30, 25:15, 25:18, 26:24)
23 2019-05-30 SPS 4CV Garwolin - MKS MDK Warszawa 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
24 2019-01-25 Wicher Kobyłka - KS Camper Wyszków 1:3 (31:29, 22:25, 11:25, 24:26)
25 2019-02-10 SPS Radmot Jedlińsk - Wicher Kobyłka 1:3 (25:19, 20:25, 22:25, 20:25)
26 2019-05-30 KS Camper Wyszków - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
27 2019-03-03 MKS MDK Warszawa - KS Zawkrze Mława 3:1 (22:25, 25:21, 25:18, 25:16)
28 2019-02-09 ADS Wolta - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 2:3 (20:25, 25:23, 17:25, 25:21, 10:15)
29 2019-02-09 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - GKS JAGUAR Wolanów 3:1 (20:25, 25:20, 25:16, 25:21)
30 2019-02-02 UKS Iskra Warszawa - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (17:25, 25:14, 25:22, 29:27)
31 2019-02-16 UKS Iskra Warszawa - SPS Radmot Jedlińsk 3:0 (25:21, 25:19, 31:29)
32 2019-02-16 UKS Olimp Skaryszew - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (19:25, 22:25, 13:25)
33 2019-02-17 GKS JAGUAR Wolanów - ADS Wolta 3:0 (25:18, 25:15, 25:23)
34 2019-02-16 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - MKS MDK Warszawa 3:2 (25:22, 19:25, 18:25, 25:23, 15:11)
35 2019-02-16 KS Zawkrze Mława - KS Camper Wyszków 3:1 (25:15, 19:25, 25:22, 25:16)
36 2019-05-30 SPS 4CV Garwolin - Wicher Kobyłka 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
37 2019-05-30 SPS Radmot Jedlińsk - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
38 2019-02-24 Wicher Kobyłka - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:16, 25:22, 25:22)
39 2019-02-23 KS Camper Wyszków - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 3:1 (25:21, 18:25, 26:24, 25:19)
40 2019-03-17 MKS MDK Warszawa - GKS JAGUAR Wolanów 3:2 (22:25, 25:22, 19:25, 25:21, 15:6)
41 2019-02-23 ADS Wolta - UKS Olimp Skaryszew 0:3 (18:25, 17:25, 15:25)
42 2019-02-23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Iskra Warszawa 3:2 (25:19, 16:25, 19:25, 25:17, 15:12)
43 2019-03-02 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS Radmot Jedlińsk 3:0 (25:21, 25:17, 25:22)
44 2019-03-02 UKS Iskra Warszawa - ADS Wolta 3:1 (25:20, 25:22, 21:25, 25:19)
45 2019-03-02 UKS Olimp Skaryszew - MKS MDK Warszawa 1:3 (25:21, 22:25, 14:25, 15:25)
46 2019-03-03 GKS JAGUAR Wolanów - KS Camper Wyszków 3:0 (25:21, 25:22, 25:20)
47 2019-03-02 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - Wicher Kobyłka 0:3 (11:25, 20:25, 18:25)
48 2019-05-30 KS Zawkrze Mława - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
49 2019-03-10 SPS Radmot Jedlińsk - KS Zawkrze Mława 2:3 (23:25, 25:12, 21:25, 25:20, 20:22)
50 2019-05-30 SPS 4CV Garwolin - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
51 2019-03-10 Wicher Kobyłka - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (28:26, 25:20, 25:23)
52 2019-03-09 KS Camper Wyszków - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:18)
53 2019-03-21 MKS MDK Warszawa - UKS Iskra Warszawa 3:0 (29:27, 25:17, 25:23)
54 2019-03-09 ADS Wolta - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (14:25, 15:25, 25:22, 12:25)
55 2019-03-16 ADS Wolta - SPS Radmot Jedlińsk 3:1 (25:21, 25:23, 20:25, 25:23)
56 2019-03-16 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:22, 30:28, 25:22)
57 2019-03-16 UKS Iskra Warszawa - KS Camper Wyszków 3:1 (25:23, 20:25, 25:23, 25:22)
58 2019-03-16 UKS Olimp Skaryszew - Wicher Kobyłka 0:3 (22:25, 17:25, 17:25)
59 2019-05-30 GKS JAGUAR Wolanów - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
60 2019-03-16 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - KS Zawkrze Mława 1:3 (27:25, 17:25, 19:25, 22:25)
61 2019-03-24 SPS Radmot Jedlińsk - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 0:3 (16:25, 23:25, 18:25)
62 2018-12-22 KS Zawkrze Mława - GKS JAGUAR Wolanów 2:3 (25:23, 19:25, 25:16, 23:25, 12:15)
63 2019-05-30 SPS 4CV Garwolin - UKS Olimp Skaryszew 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
64 2019-03-24 Wicher Kobyłka - UKS Iskra Warszawa 1:3 (18:25, 21:25, 25:22, 21:25)
65 2019-03-22 KS Camper Wyszków - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (25:18, 17:25, 11:25, 21:25)
66 2019-03-24 MKS MDK Warszawa - ADS Wolta 3:0 (25:14, 25:11, 25:13)
67 2018-10-07 MKS MDK Warszawa - SPS Radmot Jedlińsk 3:1 (25:22, 23:25, 25:12, 25:23)
68 2018-10-07 KS Camper Wyszków - ADS Wolta 1:3 (21:25, 22:25, 25:17, 17:25)
69 2018-10-07 Wicher Kobyłka - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (34:32, 25:21, 25:16)
70 2018-10-06 SPS 4CV Garwolin - UKS Iskra Warszawa 1:3 (25:19, 20:25, 17:25, 21:25)
71 2018-10-06 KS Zawkrze Mława - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:16, 25:18, 25:12)
72 2018-10-06 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (26:24, 29:27, 25:23)
73 2018-10-14 SPS Radmot Jedlińsk - GKS JAGUAR Wolanów 0:3 (21:25, 19:25, 17:25)
74 2018-10-13 UKS Olimp Skaryszew - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 3:1 (25:21, 25:12, 22:25, 25:19)
75 2018-10-13 UKS Iskra Warszawa - KS Zawkrze Mława 1:3 (20:25, 18:25, 28:26, 19:25)
76 2019-05-30 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
77 2018-10-13 ADS Wolta - Wicher Kobyłka 1:3 (16:25, 25:19, 22:25, 12:25)
78 2018-10-13 MKS MDK Warszawa - KS Camper Wyszków 3:1 (27:25, 18:25, 25:22, 25:21)
79 2018-11-20 KS Camper Wyszków - SPS Radmot Jedlińsk 2:3 (25:21, 21:25, 25:17, 24:26, 7:15)
80 2018-10-19 Wicher Kobyłka - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:21, 26:24, 25:18)
81 2018-10-21 SPS 4CV Garwolin - ADS Wolta 3:1 (23:25, 25:15, 25:19, 25:12)
82 2018-10-20 KS Zawkrze Mława - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2:3 (25:20, 25:23, 15:25, 17:25, 11:15)
83 2018-10-20 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - UKS Iskra Warszawa 3:1 (25:16, 19:25, 25:16, 25:22)
84 2018-10-18 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:16, 25:20, 25:17)
85 2018-10-28 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Olimp Skaryszew 1:3 (22:25, 27:25, 18:25, 15:25)
86 2018-10-25 UKS Iskra Warszawa - GKS JAGUAR Wolanów 3:2 (19:25, 25:13, 19:25, 25:22, 15:9)
87 2018-10-27 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 3:1 (28:30, 25:16, 25:19, 25:15)
88 2019-01-26 ADS Wolta - KS Zawkrze Mława 0:3 (10:25, 18:25, 18:25)
89 2018-10-28 MKS MDK Warszawa - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:23, 25:23, 25:22)
90 2018-10-28 KS Camper Wyszków - Wicher Kobyłka 1:3 (21:25, 17:25, 25:22, 21:25)
91 2018-11-09 Wicher Kobyłka - SPS Radmot Jedlińsk 3:0 (25:20, 25:15, 25:22)
92 2018-11-03 SPS 4CV Garwolin - KS Camper Wyszków 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)
93 2018-11-03 KS Zawkrze Mława - MKS MDK Warszawa 1:3 (25:19, 22:25, 19:25, 8:25)
94 2018-11-10 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - ADS Wolta 3:1 (19:25, 28:26, 28:26, 25:23)
95 2018-11-08 GKS JAGUAR Wolanów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (25:19, 24:26, 21:25, 24:26)
96 2018-11-10 UKS Olimp Skaryszew - UKS Iskra Warszawa 3:2 (25:19, 21:25, 19:25, 25:23, 17:15)
97 2018-11-18 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Iskra Warszawa 1:3 (25:27, 25:15, 25:27, 23:25)
98 2018-11-17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:19, 25:16, 25:22)
99 2018-11-17 ADS Wolta - GKS JAGUAR Wolanów 2:3 (25:21, 14:25, 25:19, 24:26, 6:15)
100 2018-11-18 MKS MDK Warszawa - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 3:0 (26:24, 25:20, 25:21)
101 2018-11-17 KS Camper Wyszków - KS Zawkrze Mława 3:1 (20:25, 25:21, 25:22, 25:18)
102 2018-11-18 Wicher Kobyłka - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:14, 25:21, 25:13)
103 2018-11-24 SPS 4CV Garwolin - SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (21:25, 20:25, 28:26, 22:25)
104 2018-11-24 KS Zawkrze Mława - Wicher Kobyłka 0:3 (13:25, 14:25, 20:25)
105 2018-11-24 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - KS Camper Wyszków 3:1 (26:24, 18:25, 25:17, 25:21)
106 2018-11-22 GKS JAGUAR Wolanów - MKS MDK Warszawa 3:2 (20:25, 25:23, 19:25, 25:22, 21:19)
107 2018-11-24 UKS Olimp Skaryszew - ADS Wolta 2:3 (25:21, 12:25, 21:25, 25:20, 12:15)
108 2018-11-25 UKS Iskra Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (18:25, 19:25, 20:25)
109 2018-12-02 SPS Radmot Jedlińsk - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (24:26, 20:25, 20:25)
110 2018-12-01 ADS Wolta - UKS Iskra Warszawa 3:2 (21:25, 28:26, 18:25, 25:21, 15:11)
111 2018-12-02 MKS MDK Warszawa - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (25:15, 23:25, 25:16, 25:11)
112 2018-12-01 KS Camper Wyszków - GKS JAGUAR Wolanów 1:3 (22:25, 25:18, 23:25, 18:25)
113 2018-12-02 Wicher Kobyłka - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 3:1 (25:16, 25:19, 23:25, 25:15)
114 2018-12-01 SPS 4CV Garwolin - KS Zawkrze Mława 1:3 (23:25, 14:25, 25:19, 19:25)
115 2018-12-08 KS Zawkrze Mława - SPS Radmot Jedlińsk 3:1 (25:23, 25:18, 21:25, 25:18)
116 2018-12-08 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:20, 25:21, 25:19)
117 2018-12-09 GKS JAGUAR Wolanów - Wicher Kobyłka 3:1 (25:23, 25:19, 12:25, 25:22)
118 2018-12-08 UKS Olimp Skaryszew - KS Camper Wyszków 1:3 (25:20, 18:25, 23:25, 23:25)
119 2018-12-09 UKS Iskra Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:2 (23:25, 25:20, 25:20, 22:25, 15:9)
120 2018-12-08 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - ADS Wolta 3:1 (25:11, 25:17, 20:25, 25:22)
121 2018-12-16 SPS Radmot Jedlińsk - ADS Wolta 3:0 (25:17, 25:22, 25:21)
122 2018-12-16 MKS MDK Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (25:27, 21:25, 23:25)
123 2018-12-15 KS Camper Wyszków - UKS Iskra Warszawa 3:1 (25:18, 27:25, 22:25, 25:22)
124 2018-12-16 Wicher Kobyłka - UKS Olimp Skaryszew 3:1 (25:19, 25:16, 23:25, 25:15)
125 2018-12-15 SPS 4CV Garwolin - GKS JAGUAR Wolanów 1:3 (25:18, 15:25, 13:25, 17:25)
126 2018-12-15 KS Zawkrze Mława - SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 3:0 (25:21, 25:11, 25:14)
127 2018-12-20 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - SPS Radmot Jedlińsk 3:0 (25:19, 27:25, 25:21)
128 2019-03-24 GKS JAGUAR Wolanów - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
129 2019-05-01 UKS Olimp Skaryszew - SPS 4CV Garwolin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
130 2018-12-22 UKS Iskra Warszawa - Wicher Kobyłka 3:1 (24:26, 30:28, 25:23, 25:21)
131 2018-12-21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Camper Wyszków 3:0 (25:23, 25:14, 25:16)
132 2018-12-22 ADS Wolta - MKS MDK Warszawa 3:2 (19:25, 19:25, 25:19, 25:16, 15:10)